Şimdi Ara

Kontör yada TL ile GB Satışı Ares Ionia Ronark Carnac

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
116
Cevap
0
Favori
6.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Sunucu #Attila
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IKINCI BIR ANONSA KADAR GB SATIŞIMIZ DURDURULMUŞTUR

Merhaba Arkadaşlar,

Aşağıdaki Char/Charlar ve GB ler satılıktır. Satışlar PTT Havalesi / Banka Havalesi (ATM den yatırabilirsiniz) / Kontür yada elden ödeme şeklinde olabilir. Elden teslimat sadece Ankara ve Eskişehir için geçerlidir. Charı alacak olan arkadaş parayı önce yatırmalıdır, chara gireyim bir bakayım vs diyecekler boşuna eklemesin, mesaj atmasın. Bana güven miyorsanız direk sayfayı kapatınız.

REFERANS isteyen, profilme tıklasın 100den fazla ikinci elde satışım olmuştur. 2003'den beri üyeyim, yaşım 26 muhattap olacağınız kişi çocuk değil. Yine daha önce yakın zamanda GB sattığım arkadaşlara aşağıdaki linklerden bakabilir, yine referans almak isteyen arkadaşlar defalarca alış veriş yaptığım FORUM YÖNETİCİSİ MENEME2002 ile PM den konuşabilirler.

Daha önceki Knight Online satış konularım / Referanslarım:
    Carnacta 7 Adet Char sattım bu başlıkta - >http://forum.donanimhaber.com/m_31305744/mpage_1/key_/tm.htm
    Carnacta 50GB Sattım bu başlıkta ->http://forum.donanimhaber.com/m_29665551/mpage_1/key_//tm.htm

IONIA GB Stok Adedi 110GB Fiyati 1GB= 9TL
    Carnac-EAST GB Stok Adedi 45GB Fiyati 1GB= 8TL

Avea / Vodafone / Turkcell 100 Kontör Kartı Şifresi Karşılığı = 170M = 1.7GB

Hangi Operatörden kontür istediğimi sormadan kontör almayın. önce PM den yada MSN den sorun.

Satılık Item Listesi:

Tüm itemler satıldı

Satılık Item Listesi:

Tüm Charlar satıldı

Charlara ait tüm bilgiler Premium alınmışsa KSN Kodları, Gizli sorusu, şifresi, doğum tarihi, kayıt tarihi vs ihtiyaç duyulabilecek herşeyi mevcuttur.
    Charlar hiç hack yememiş el değiştirmemiştir. Charların tümü bana aittir, muhattabınız benim.

Bana ulaşmak için forumdan PM atabilirsiniz.

Teşekkür ederim.

NOT: Kontür mü Kontör mü derken TDK ya baktım, TDK KONTÖR doğrusu dedi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elky -- 16 Mart 2010; 14:31:29 >

• 2 adet charım var eger uygun olursa gb karşılıgında takas etmek istiyorum
    (sen charları kolay satabiliyorsun düşünürsen burdan yada pm den iletişime geçermisin)

hayırlı satışlar
  • Maalesef kendi kastigim Charlar dişinda char satışı/takası yapmıyorum. Bir kez takasa aracı olalım dedik orada bile vurun abalıya deyip, bana vurdular :D Neyse aracı dahi olmam haberiniz olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elky -- 12 Ekim 2009; 15:08:06 >
  • peki saol

iyi günler
  • Hocam konuyla ilgisiz ama,, bi carnac west Gold bar araştırırsanız sevinirim.. Hayırlı satışlar bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnimoSity

Hocam konuyla ilgisiz ama,, bi carnac west ****ar araştırırsanız sevinirim.. Hayırlı satışlar bu arada.

Hocam bende CWEST GBsi olunca size msaj aticam merak etmeyin.
  • kontör olacak o
  • quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

kontör olacak o

Kontür Olarak Yazılır
  • Kontür mü Kontör mü derken TDK ya baktım, TDK KONTÖR doğrusu dedi :)
  • Fiyatlar güncellendi.
  • evet doğrusu Kontör bu arada up liyiim satarsın ins
  • Stok 140GB olmuştur.

Güncell
  • Fiyat ve stok güncellenmiştir
    120GB stok,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elky -- 5 Aralık 2009; 0:49:06 >
  • Elky Güvenilir Bir İnsandır Kendisiyle 4-5 kere Alışveriş Yaptım Ve Bir Sorun Yaşamadım Ben Kefilim Kendisine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smulation

Elky Güvenilir Bir İnsandır Kendisiyle 4-5 kere Alışveriş Yaptım Ve Bir Sorun Yaşamadım Ben Kefilim Kendisine

Sana kim kefil
  • Kendisiyle alışverişim oldu sonuna kadar güvenebilirsiniz
  • Güncell.
  • alışveriş yaptık sorun çıkmamıştı öyle birşey yapacağını zannetmiyorum zaten hayırlı satışlar
  • Elky logosda gb mevcut mu? Mevcut ise avea kontör karşılığı satar mısın? İyi akşamlar.
  • çogalt çogalt sat
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.