Şimdi Ara

Konsolüssü'nden yaşam belirtisi ... 21 mayıs Yeni xbox tanıtımında konsolüssü'nden canlı podcast ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet yanlış duymadınız .Dün facebookta konsolüssünden bir bildirim geldi . Bildirimde başlıkta da belirttiğim gibi yeni xboxın tanıtımı sırasında canlı yayını podcast olarak konuşacaklarmış . Artık Murat mı olur Onur mu olur yoksa ikisi de mi olur bilmiyoruz şuan için. Ama o gün için saatlerinizi ayarlayın biz sizi haberdar edeceğiz yazmışlar.

quote:

Xbox lansmanında Muratla birlikte sizler için canlı olarak lansmanı yorumlayacağız, sizlerden gelen soruları cevaplayacağız. Canlı Podcast yapacağız. 21.05.2013 tarihinde sizlerle buluşuyoruz.

Gelişmeleri yine buradan duyuracağız, hem lansmanı izleyip, hem de bu iki kafadar ne düşünüyor acaba diyorsanız 21.05.2013'de muhabbetimize bekleriz.

Podcast'in nasıl yapılacağı ile ilgili gelişmeleri buradan sizlerle paylaşacağız.

21 mayıs salı akşamı saat 19:00dan itibaren konsolüssü canlı podcast'ihttp://mixlr.com/konsolussu/ adresinden sizlerle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::LOSTPLANET::: -- 20 Mayıs 2013; 23:16:59 >

• Ozlemistik muhabbetlerini. Cok guzel bi haber.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne üzülmüştüm bu adamlar yayınlarını sonlandırdıklarında keşke tekrar dönseler ancak onların belirttiği gibi bu işler para gerektiyor,biri çıkıp sponsor olsa çok güzel olurdu aslında
  • çok güzel programları vardı devam ederler işallah
  • İzlemesi gerçekten keyifli oluyordu ve samimiyet ile profesyonelliğin ortasını iyi tutturuyorlardı.Kimisi samimi olacak diye iyice cıvıtıyor her yerde bir espri yapmaya çalışıyor kimisi de robot gibi anlatıyor oyunu ama konsolüssü bunun ortasını iyi tutturuyorlardı.
  • Murat ile Onur beraber yapacak. Onur abiye fb'dan mesaj attım ama sanırım sadece 1 gecelik bir dönüş olacak.
  • Sadece yeni xbox tanıtımı için bir canlı yayın yapacaklar hepsi bu, konsol üssü geri dönmüyor yani.
  • Salı günü kaçmaz bu program..Ayrıca keşke geri dönseler gerçekten çok iyi olurdu..Her salı ve cuma günleri inceleme ve diğer programlarını izlemek çok keyifliydi..
  • Geri donsünler ya onlar gibi inceleme yapan yok ve olmayacak da, bu gidişle

• en son Max Payne 3 yayınlarını(inceleme demiyorum,daha içten,samimi bir havaları vardı çünkü)
    izlemiştim.
  • FB den paylaştılar biraz önce:
    Konsol Üssü
    Yarın saat 19:30'da sizlerlehttp://mixlr.com/konsolussu adresinde canlı olarak buluşacağız.

İhtiyacınız olan şeyler kulaklık, bolca yiyecek, sıcak bir gece için soğuk içecek ve tabii ki bize ayıracağınız saatleriniz...
  • Hoba super haber ozlemiştik.

• Turkiyede bu isi kendilerinden daha iyi yapan yoktu ama malesef maddi imkansizliklara boyun egdiler...buda onlarin degil bu ulkedeki oyun piyasasinin ayibidir!!!

Murat&onur el ele yeni xbox zirveye :D

• murat ve onuru özledik
    aslında imzamdaki başlığı onlarada sormak lazım:))
  • yayın ile ilgili link ve saat konuya eklenmiştir.

Ayrıca TeknoSeyir ekibi de yarın akşam xbox konferansı için canlı yayında olacaklar. Durun daha bitmedi . Salı günü sony'nin x9005 serisi 4k tvlerinin lansmanı yapılacak canlı yayında .Bu yayını da teknoseyirden takip edebilirsiniz.

Ayrıntılar teknoseyir.com
  • murat ve onur beylerin hala oyun videolarını açıp izleriz
    o derece hastasıyız biz onların dede haber için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

Turkiyede bu isi kendilerinden daha iyi yapan yoktu ama malesef maddi imkansizliklara boyun egdiler...buda onlarin degil bu ulkedeki oyun piyasasinin ayibidir!!!

ben onlara sponsor bulabilirdim aslında o duygusal ayrılıştan sonra... bende money olsa zaten olurdum ama bakalım ilerki zamana kaldı artık..
    murat onur elele değilde yanyana olsalar daha iyiler bee
  • quote:

Orijinalden alıntı: birmezun

quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

Turkiyede bu isi kendilerinden daha iyi yapan yoktu ama malesef maddi imkansizliklara boyun egdiler...buda onlarin degil bu ulkedeki oyun piyasasinin ayibidir!!!

ben onlara sponsor bulabilirdim aslında o duygusal ayrılıştan sonra... bende money olsa zaten olurdum ama bakalım ilerki zamana kaldı artık..
    murat onur elele değilde yanyana olsalar daha iyiler bee

Valla alemsin mudur :D

• alem olan murat ve onur müdür olanda onurmühendis yada müdür olmasalar aslında ucuza hemen birkaç sponsor bulunabilirdi ama adamlar kelli felli baba ev geçindirecek money lazım sonucta sponsor dediğinde kelli felli olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 21 Mayıs 2013; 0:45:02 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Konunun burada açılmasına ve sizlerin de en az bizler kadar heyecanlı olmasına çok sevindim :)

Bir açıklamada bulunmak istiyorum, bazı yazılardan anladığım kadarı ile bizim video program yapacağımız fikri oluşmuş (bazı oyunseverlerde). Fakat Muratla birlikte video çekimi yapmayacağız. Tam olarak yapacağımız şey, sizler gibi lansmanı canlı izleyip http://mixlr.com/konsolussu adresinde aynı anda canlı podcast yaparak sizlerle sesli olarak yorumlarımızı ve hissettiklerimizi paylaşacağız.

Böyle bir yayın sayesinde lansmanı canlı olarak izleyebileceksiniz ve ortalama olarak 15 saniye sonra da bizim yorumlarımızı duyabileceksiniz. Gelişmeler için:https://www.facebook.com/pages/Konsol-%C3%9Css%C3%BC/448828665391
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.