Şimdi Ara

Konsollar bir süre sonra PC'leri alt edecek mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce konsollar bir süre sonra PC'leri alt ederek oyun piyasasına sadece kendileri mi devam edecek? Ben PC oyunlarının hiç yok olmayacağını düşünüyorum. Bunca büyük PC oyunu üreticisi varken zor. Bir de konsollar FPS uymuyor. Peki siz ne dersiniz? PC oyunculuğu ölecek mi?

• ya aslında pcde oyun falan oynanmıyodu bi aralar taaaki amiga çıkana kadar!! sonra pclerimizdede oyun oynamaya başladık ama bence amiganın oyunları daha iiydi.. yani aslında pc oyun için yapılmış bi oyun makinası diil bi oyun alırsın yok sürücü problemi yaşarsın yok kasar sonra bekleki firma yama çıkarsın veya e.kartı üreticisi bi sürücü çıkarsın onu yükle vs vs... yani pcde oyun oynamak her zaman sorunlu olacaktır beyler ama konsollar bu iş için üretiliyor yani oyun oynamak için yani oyunda pcden üstün olmaları normal tabiki oyun dışındaki uygulamarla pc daha avantajlı.. ama pcde oyun olayı bence asla bitmez sadece durulabilir belki ama sadece o kadar..

saygılar.
  • sanmıyorum ikisininde zevki ayrı,ben pc den vazgeçmem mesela
  • ilerde konsol pc ler çıkacak iddaa edittim halada ediyorum...
    çok ucuza hazır pc'ler microsoft ve sony kapışacak, demedi demeyin hatta şimdiden sony'nin ps den sıkıldığı yazılıyor devrim yaratacak yeni bir konsol üzerinde çalıştığı yazılıyor açıkçası beni 5 yıl baba gibi idare edecek böyle bir konsol pc'ye 2000$ üşenmeden verebilirim.
  • ps2 çıkıncada böyle demişlerdi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Artiz

sanmıyorum ikisininde zevki ayrı,ben pc den vazgeçmem mesela

orası öle tabii bende asla pcden vazgeçmem canım ama şu anda bi konsolum var (psp) ama pc de var ve ilerde yeni nesil konsollar çıkınca onlarında birisini almak istiyorum ama bu arada pc dende vazgeçmiyorum yani pc herdaim yanımda olacak ama dediim gibi bence konsol oyunları daha ii ben böle düşünüyorum yaa şu gran turismo ve tekken gibi oyunların süpper konsol oyunları pcye çıksa ne güzel olur diyorum ama çıkmııcak tabikide...

• piyasada PC'leri öldürmeye izin vermezler. izin vermeezler dediklerim bilgisayar yapımcıları ve oyun yapımcıları. bence PC'leri herzaman bir adım önde tutarlar.
  • pc oyunları her zaman çıkar
  • Böyle giderse pc oyunculuğu ölecek çünkü son dönemde çıkan oyunların çoğu konsollardan port edilen oyunlar!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple -- 19 Kasım 2005, 19:06:11 >
  • pc den vazgeçmem.eminim benim gibi milyonlarcası war.konsollar bana itici geliyor.aslında bi yerde mantıklı maddi durumu iyi olanlar için.bi arkadasım war pc si o kadar iyi bişi değil oyun haricindeki ihtiyacları için kullanıyo konsulunuda oyun için.Adamın bana dediği su ben oyun oynicaksam full detayda oynicam
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak08

pc den vazgeçmem.eminim benim gibi milyonlarcası war.konsollar bana itici geliyor.aslında bi yerde mantıklı maddi durumu iyi olanlar için.bi arkadasım war pc si o kadar iyi bişi değil oyun haricindeki ihtiyacları için kullanıyo konsulunuda oyun için.Adamın bana dediği su ben oyun oynicaksam full detayda oynicam

arkadaşına aynen katılıyorum walla eğer full bi şekilde oynuyamııcaksam o bana pek zevkli gelmio açıkçası ee bunun içinde devamlı upgrade yapmak gerekio tabi buda bayyaa masraflı oluyo yanee

• Yav daha bilgisayarlar yeni icat olduğunda dandik oyun konsolları vardı. Ama sonradan bilgisayara oyun yükleme muhabbeti oldu... Noldu konsolddan bilgisayara geçildi. yani tekrar bilgisayardan konsollara geçiş olmazzz.
  • PS 3 ün sh lerini gördükten sonra muallaktayım bende PC der dururdum hep ama bilemicem gerçi Lost Coast filan biraz cevap oldu buna ama
  • pc asla ölmez ölemez ps veya xbox da hiç strateji oynamayı denediniz mi? tam bi işkence olur herhalde.
  • ben fazla pc oynamam ps2nin tadı bambaşka.yasirede katılıyom.spor oyunları için her zaman konsollar iyidir.
    pc de strateji yada manager oynuycan
  • quote:

Orjinalden alıntı: yasir

pc asla ölmez ölemez ps veya xbox da hiç strateji oynamayı denediniz mi? tam bi işkence olur herhalde.

konsollara mouse we klawye yapsalar güzel olur FPS we Strateji oynamak raad olurdu hem netede konsoldan gireriz atalım pc leri çöpe :P

• Pc oyunları asla yerini konsol oyunlarına kaptırmaz bu böyle pc her halikarda konsolarda daha öte daha da gelişmiş ve konsollardan daha da hızlı gelişiyor. Bu şekilde giderken yerini kaptırmaz benim pc varken ben konsola asla para vermem ne yani PS 2 alana kadar ekran kartımı yükseltirim yani değişen bir şey yok.
  • bende ken fıkrımı soyleyım bence pc oyun devrı asla kapanmaz okadar ekran kartı v.b parca uretıcısı var pc oyun sektoru kapanırsa bu uretıcıler %60 daha az satar......
  • ikisninde zevki ayrı....
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Gamemaster_

bende ken fıkrımı soyleyım bence pc oyun devrı asla kapanmaz okadar ekran kartı v.b parca uretıcısı var pc oyun sektoru kapanırsa bu uretıcıler %60 daha az satar......

Evet. Hatta tüm PC oyunu üreten firmalar kapanır ya da konsollara oyun üretmeye başlarlarsa bu donanım üreticileri çıkıp kendi oyunlarını yaparlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.