Şimdi Ara

KONSOL ÜSSÜ|DH ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
9
Favori
10.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu favorilerinize alın arkadaşlar hem gelişmeleri takip eder hem de yorum yaparak herkesin konuyu görmesine olanak sağlarsınız
  • Re7 var canlı yayında twitch

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar ilk canlı yayında nazara geldi yahu
  • Kaliteli incelemer gelicek sonunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu elemanlar geçen nesilde acayip derecede Xbox fanatikliği yapmıştı, Erdinç İyikul'un BSC'den ayrılacağı dönem Murat BSC'ye kapağı atmak için çok uğraştı ama kabul edilmedi, ardından Multiplayer'da kendine yer buldu ama orada da tutunamadı. Şahsen o dönemde de pek sevmezdim taraflı programlarını, şimdi de sevmiyorum. Her yerden hayırı yiyince bu sefer Youtuber'lığa soyundular. Artık bu piyasada bir yerlere gelme şanslarının olmadığını görmeleri lazım...
  • Acikladilar bisi fani degiliz diye videoda o donem xbox gucluydu online sistemi cok iyiydi xbox fani defiler simdide ps4 iyi bize yapustirmayin fanlik diye.para verip aliyoruz hangisi bize iyiyi sunuyosa oncuyuz dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 12 Mart 2017; 14:39:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tansusus

Acikladilar bisi fani degiliz diye videoda o donem xbox gucluydu online sistemi cok iyiydi xbox fani defiler simdide ps4 iyi bize yapustirmayin fanlik diye.para verip aliyoruz hangisi bize iyiyi sunuyosa oncuyuz dediler

Hocam bu arkadaşları taa konsolüssü forumlarından biliriz biz, zamanında Halo incelemesinde menüdeki dağa bakıp, orada gerçek zamanlı olan olayları nasıl abartarak anlattıklarını unutmadık hala. Hani bilmesek haklısınız ama son programda söylediklerine değil, yıllardır konuştuklarına bakıyorum ben. Ayrıca BSC'ye kapağı atma girişimleri ve sonucunda oluşan hüsran ayrı bir hikayenin konusudur.

Her neyse, uzatacak bir şey yok, kendilerini daha dün tanımış değiliz, bunlar zamanında ülkedeki xbox troll'lerinin besledikleri yegane yerlerden biriydi...

• quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

quote:

Acikladilar bisi fani degiliz diye videoda o donem xbox gucluydu online sistemi cok iyiydi xbox fani defiler simdide ps4 iyi bize yapustirmayin fanlik diye.para verip aliyoruz hangisi bize iyiyi sunuyosa oncuyuz dediler

Hocam bu arkadaşları taa konsolüssü forumlarından biliriz biz, zamanında Halo incelemesinde menüdeki dağa bakıp, orada gerçek zamanlı olan olayları nasıl abartarak anlattıklarını unutmadık hala. Hani bilmesek haklısınız ama son programda söylediklerine değil, yıllardır konuştuklarına bakıyorum ben. Ayrıca BSC'ye kapağı atma girişimleri ve sonucunda oluşan hüsran ayrı bir hikayenin konusudur.

Her neyse, uzatacak bir şey yok, kendilerini daha dün tanımış değiliz, bunlar zamanında ülkedeki xbox troll'lerinin besledikleri yegane yerlerden biriydi...

murat çok sıkıntılı ve egoist

dayanabildiğim kadar izlemeye çalışıyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• o zamanlar ben de her videolarını izlerdim izleme sebebim ise incelemelerin kalitesi ve hoş sohbetleriydi, xbox ile alakam yok hatta o zamanlar konsolum bile yoktu. eminim çoğu insan da bu yüzden takip etmiştir bu adamları. taraflı yorumları olmuş olabilir ama ben çoğu oyunu xbox üzerinden oynamaları dışında pek birşey sezmemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

quote:

quote:

Yahu egoistliğini geçtim, geçen nesil Xbox 360'ı yerlere göklere sığdıramazlardı, bu nesilde de PS4 lehine aynı yorumları yaparlarsa ancak o zaman ikna olurum ki, gerek Onur, gerekse Murat iflah olmaz Xbox fanlarıdır. Yahu daha bugün baktım eski videolara, Halo Reach incelemesi yapıyorlar; yapay zeka şöyle kaçar, böyle uçar, düşünmez, yapar muhabbetleri geçiyorken, iki dakika sonra araç sürme konusunda yapay zekanın nasıl işi batırdığına geliyor konu ki, daha neler, neler. Sonuç olarak eskiler bunların bu maske takmış hallerini yemez...

• Onurun kendi ayrı işi gücü var ama sanırım murat sadece bu işi yapmaya çalısıyor. Çolugu çocuguda var ekmek kapısı olarak görüyor sanırım. Youtube da bu işler nasıl döner bilmem ama para kazanmak içinde heralde bir 50k abone lazımdır bilemiyorum detayını..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 12 Mart 2017; 15:43:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multiplayer macerasında Murat'ın egoistliği olmuş mudur bilemem de izleyiciye yansıyan ne egositliğini gördünüz adamın.Kendi halinde mütevazi bir oyunsever izlenimi verdi bana hep.
    Adamlar halo fanı o yüzden de xbox a sempatileri var bu çok doğal.Ha bu nesil de xbox şöyle iyi böyle iyi deselerdi dediklerinizi anlardım.Xbox ı ve ms i her fırsatta yerden yere vuruyorlar bu nesilde.Halo 5 in single ını da gömdüler zaten.İkisinin de bu nesil ilk konsolu ps4 , adamlar sadece bazıları gibi futbol takımı tutar gibi konsol tutmuyor.O nesil hangisi iyiyse ona ağırlık veriyorlar.

Benim eleştireceğim tek noktaları bazen kendileriyle çelişmeleri.5 sene önce inceleme videosunda şöyle iyi böyle güzel oyun dedikleri oyuna 5 sene sonra , ulan o ne kötü oyundu ya demeleri mesela.Pek takılacak bir konu olmasa da komik oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 12 Mart 2017; 19:13:59 >

• Böyle KALİTELİ,ne dediğini bilen insanları bile gömen ancak DH gibi bu mantığın bittiği forumda olur!Yuh yuh yuh!Size ergen beyin yoksunu YT larla mutluluklar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdogan -- 12 Mart 2017; 19:32:20 >
  • darkdogan kullanıcısına yanıt
    Simdi bunlari izlemeyen ergen youtuber lari mi izliyor,bu kadar mi sizin youtube tan bildiginiz yayinci?

Adam Koralik
    Pat the Nes Punk
    Cinemassacre
    MetalJesusRock
    Dost Kayaoglu

Gayette yetiyor, sizin dunyaniz buradan bakinca bayagi bir sığ gorunuyor, kusura bakamayin. Yani ne demek bunu izlemeyen ergen Youtuber izler?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 12 Mart 2017; 21:57:27 >
  • Bir kesim var bu adamlar ne yapsa yaranamadılar. Xbox fanı dediler, ps'i yerden yere vuruyorlar dediler, spoiler veriyorlar dediler, egoist dediler dediler de dediler.. Beğenmeyen takip etmez ben severek takip ediyorum şahsen. O tarz yerden yere vuran eleştiriler de fikrimi değiştirmiyor neyin ne olduğunu görüyoruz sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

quote:

quote:

Gerçek hayatında öyle olsa bile bu durumu yayına hiç yansıtmıyor. Siz tanıyor musunuz bizzat kendisini?

• Kimse kimseyi sevmek veya beğenmek zorunda değil ama piyasada bir yere gelemediler denmiş, bizim gönlümüzde bir yere geldiler daha ne olsun.

• eskiden severek izlerdim. sonra sırf oyun olmasada TeknoSeyir sever oldum levent pekcan saolsun. şimdi bu ikili yine karşımızda ama pek ısınamadım nedense. ne bileyim bırakıp giddiler ya bi kere, şimdi para yok diye kapatıp artık var diye dönmeleri samimiyetsiz geldi bana. umarım tekrar kendilerini sevdirmeyi başarırlar. YouTube la dönmez iş. bi ürün tanıtımı reklam vs olmadan zor. TeknoSeyir zor bela binbir takla döndürüyor işte. reklam tanıtım da var. seyirci sayısı fena değil. bardak vs satışla bişeyler yaptılar, yürüttüler işi. konsol üssünün işi daha zor, sırf oyunla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codred -- 13 Mart 2017; 1:19:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyin fan kafası ya o zamanın en baba konsolu Xbox 360'dı adamlarda oyunları sorunsuz ve online imkanları en iyi olan kesimde inceliyordu. Arada fanı olupta aşırı övdükleri oyun oldu ama bu nesilde Ps4'dü daha fazla övdükleri ve oynadıkları biliniyor. Fan olsa ölümüne Xbox serisini korur One ile yola devam ederlerdi. Sevmeyebilirsiniz ama gelipte burda şu konsolun fanı vs. demeyin yakışmıyor.

Ayrıca sadece youtube üstünden bu iş dönermi bilmiyorum o Konsolüssü dönemi çok ayrı bir dönemdi o zaman bir tane bile yayıncı yok iken ben kendi adıma zevkle incelemelerini izler, arada oyun haberleri olardan almaya bakardım kendi zamanların ilklerinden olan bir yenilik sunmuşlardı bizlere. Şimdi ise devir değişti amaç bir para kasancı ise her video 50k izlemeli. Şuan ciddi anlamda amacı oyunculara yönelik düzeyli yayınlar yapmak olan youtuberlar bile (bebelere yayın yapanlar hariç) 50k'ı zor görüyor bu konuda işleri hiç ama hiç kolay değil. Farklı şeyler düşünmeliler şayet bir şekilde amaç geçimini sağlamak ise bağış sistemi getirip youtube üstünden değil, site bazlı tekrar yollarına devam etmeleri çok daha yararlarına olur.

• Xbox fanı demişsiniz ya, geçen gün yayında "tv, tv, tv" olayı ile yarım saat dalga geçtiler.

Adamlar safkan oyuncu. Bizden birileri.
    Hangisi iyise onu övüyorlar. Horizon'da manzaraları anlatmaktan ağzının suyu aktı adamın.

O yüzden bu adamları seversiniz, sevmezsiniz bilemem ama 25 yaş üstü oyuncular için en iyi kaynak kendileridir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.