Şimdi Ara

KONSOL ÜSSÜ|DH ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
9
Favori
10.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar Konsol Üssü 4 yıllık aranın ardından geri dönüyor.Gerek tarafsız yorumları olsun,gerek içten ve samimi kişilikleriyle olsun Türkiye'de oyun sektörüne önemli katkılarda bulunmuş Murat Sönmez ve Onur Kaya 8 Mart Çarşamba saat 18:00'te yayın hayatına tekrar başlayacağını duyurdu.
    Öncelikle bu işten hiçbir çıkarım yoktur,burdaki amacım bu güzide insanların oyun piyasasında kalabilmesi ve yayın hayatına devam edebilmesi...
    Sizde benim gibi abone olarak desteğinizi gösterebilirsiniz.Herkese iyi oyunlar

KONSOL ÜSSÜ|YOUTUBE KANALI

KONSOL ÜSSÜ|DH ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 25 Kasım 2017; 16:18:15 >

• Konsol Üssü'ne yeni yayın hayatında başarılar diliyorum,ilk yayınlarını merakla bekliyoruz
  • Bugün Murat beyin facebook adresinde görünce anında üye oldum gram bekleyemem. Yarın akşam için yerimi şimdiden aldım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 6 Mart 2017; 18:51:27 >
  • Çok çok güzel haber. Umarım kalıcı olmayı başarabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda geri dönüyor gönlümün efendisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadı hayırlısı bakalım güzel sevindirici bi gelişme muhteşem bi dönüş yapar ve bir daha benzer bi son yaşamaz yaşatmazlar umarım Allah yollarını açık etsin.
  • Başarılar dilerim

• Cok sevindim kaliteli inceleme nasil olur ders alsin diger siteler

• Süper haber

• Turk oyun dunyasinin en samimi oyun inceleyen ikilisi, en cok bunlardan keyif alirdim. Bakalim insallah bu sefer tutar da en azindan haftada bir inceleme vs. koyarlar.
  • Son zamanlarda aldigim en guzel haber.

• Bu süper bir haber 31 yaşında 1 çocuklu adamım deli gibi sevindim umarım gençler ilgi gösterir. sığırların 2milyon abonesi olduğu bu sefil youtube türkiye oyun dünyasında kolay pes etmezler ve yol alabilirler inşallah.
    Konuyu açan arkadaş konuyu birşekilde canlı tutarsa çok faydalı olur bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exseri -- 6 Mart 2017; 21:42:14 >
  • murat sönmez gerçek hayatta ultra kıl ve kaba bir adam, zerre sevmem ama konsolüssü programları başarılı

yiğidi öldür hakkını yeme

iyi oldu geri dönmeleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper haber, yukarıya taşıyalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müthiş haber. Zaman ne çabuk geçiyor.
  • Umarım ilgi görür uzun soluklu bir proje olur.
  • Skyrim, dark souls, duke nukem incelemeleri efsaneydi. ayrıca onur "scaty" kaya ve dinamik ışıklandırma yorumları oyun dünyasında yerini altın harflerle almıştır

• 23-24 yaşında izliyordum, şimdi 29 oldum ve hala aynı duygularla Çarşamba günü videoyu açıp izlicem. Son zamanlarda aldığım en iyi haber!
  • konudaki youtube linki yanlis olabilir mi ? "konsolussu123" olmasi lazim ilgili kanalin.

• quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

konudaki youtube linki yanlis olabilir mi ? "konsolussu123" olmasi lazim ilgili kanalin.

konsolussu 123 fanın yaptıgı bır calısma vıdeolar bulunsun dıye dogru adres bastaki
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.