Şimdi Ara

Konsol Mu Alayım Ekran Kartı Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Konsol Mu Alayım Ekran Kartı Mı?

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2020)
Giriş
    Intel Core i7 7700 3.60 GHz (8 CPUs)
    16 GB Ram
    Nvidia GTX 1050 Ti

Şu anlık beni idare ettiriyor. Ancak her yeni oyun çıktığında grafikleri kısmak zorunda kalıyorum.

İleride 5k para biriktirip bu siteme RTX 2070'mi alayım yoksa PS5 mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChicoTravieso93 -- 11 Nisan 2020; 17:32:19 >

• Eğer spor oyunlarını seviyorsanız ps alın. Onun dışında her şey için bilgisayar candır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • crazyfriend712 kullanıcısına yanıt
    Tam olarak PC mi? Konsol mu? diye sormuyorum.

Bu siteme 2070 taktırsam mı iyi olur yoksa onun yerine o paraya konsol alsam mı?

Cevabın için teşekkürler.
  • Amd al
  • Her türlü PS..
  • Tabii ki 2070.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence;
    Rtx açıcam diyorsan rtx 2070 superin aşağısında alma.
    Rtx açmıcam nvidia istiyorum diyorsan rtx 2060 super al.

Nvidia takıntım yok diyorsan 1080p oynuyorum diyorsan rx 5600xt al.2k takılırım diyorsan rx 5700xt al.(Uyarı:Amd sürücülerinde sorun olduğu ve yavaş yavaş düzeltildiği söylentileri mevcut.

Not:Gamepad kullanabiliyorsan kanser olmuyorsan konsol al.Ancak yeni konsolları bekle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 11 Nisan 2020; 20:33:51 >
  • PS5 oyunlarına para yetiştirebilirsen al gitsin. :)
  • Konsol konsepti hosuma gitse de hicbir zaman almadjm almiyorum (ps 2 den beri), cunku cok pahali abi oyunlari.

Bilgisayarda bir suru indirim ivir zivir oluyor, modlar oluyor, ozellestirme secenekleri oluyor, konsolda benim 5 oyun aldigim paraya gidip 1 oyun aliniyor.

Steam gibi ulkeye ozel olsa fiyatlar, Turkiye'ye dolar sanki 1.5-2 gibi fiyat verseler alabilirdim kesinlikle, ama bu haliyle asiri mantiksiz geliyor bana.

edit: Simdi googleladim da rtx vatanda bile 4bin, 5 bin neye vereceksin ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yirikalische -- 11 Nisan 2020; 22:9:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konsolu salla bir halta yaramaz,alcan öyle duracak bir köşede bir dünyada para vercen çok gereksiz ha exclusive falan takılmak istiyorum dersende zaten bunlarıda pc'ye çıkartmaya başladılar tabi biraz geç çıkıyor ama çıkıyor hepsi olmasada.Olmadı kiralarsın makinayı 1-2 hafata takılırsın.O yüzden her türlü 2070
  • konsolda bir oyuna 600 tl verebilirim diyorsan kesinlikle konsol.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps5 i bilmem ama ps 4 de ben oyun oynayamadım 30 fps fetişim yok çünkü 60 fps fetişimde olmadığına göre ekran kartını alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS5 alınır mı be kardeşim. Daha bu konsola oyun bile çıkmamışken. Bırak çıksın bu şartlarda her oyunu en az 400-500 lira olacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.