Şimdi Ara

Konsol Kulubü güvenilir mi ve nasıl bulurum ? Şirinevlerdeki ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
8.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar şirinevlerdeki konsol kulubunu nasıl bulurum ? ve güvenilir mi ?
    adresi bu indiğim zaman nereye doğru gitmeliyim kaçıncı sokakta vs ?
    adres bu:ŞİRİNEVLER MAH. FETİH CD. 3. SK. NO:5/C BAHÇELİEVLER/İSTANBUL

• 1-Amerika'da geçen yaz bulundum. Ps4 şeridi vardı bu 1.

2.velev ki yok. Oyun kutusunun üstundeki çiziklerden hemen anlaşılıyordu.

3. Zaten suç sizin değil sizin gibi spotçulara bizi mahkum eden vergi sisteminde.

4.elimden geldiğince çevremde ve psn'de tanıştığım arkadaşlarıma sizden alışveriş yapmamasında uyardim. Benim içim rahat gönl rahat. İsteyen sizden alır almaz. Ben tecrübelerimi yazdım. Hala da lafımın arkasındayım. Hayır bir de karalama kampanyası yazmışsın seni niye karalayayım elime ne geçecek. Pardon ben karşına dükkan açacağim ondan karalıyorum...

Tecrübemin arkasındayım.

Herkese iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamikisi

Evet arkadaşlar şirinevlerdeki konsol kulubunu nasıl bulurum ? ve güvenilir mi ?
    adresi bu indiğim zaman nereye doğru gitmeliyim kaçıncı sokakta vs ?
    adres bu:ŞİRİNEVLER MAH. FETİH CD. 3. SK. NO:5/C BAHÇELİEVLER/İSTANBUL

https://tr-tr.facebook.com/Konsolkulubu

facebook sayfaları bu, harita var sayfada.

Ben açıldığından beri oradan alışveriş yapıyorum. Son derece güvenilirler.
  • Sirinevler meydandan cok rahat gidersin, cok iyi arkadaslar cana yakin sohbetleri guzel, oyun alisverislerimi takaslarimi konsolklubunden karsiliyorum, sirinevler meydanda yuruyus yoluna gidin az yukari karsi sokagin icinde.
    Sorunca daha rahat bulursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xlargest

Sirinevler meydandan cok rahat gidersin, cok iyi arkadaslar cana yakin sohbetleri guzel, oyun alisverislerimi takaslarimi konsolklubunden karsiliyorum, sirinevler meydanda yuruyus yoluna gidin az yukari karsi sokagin icinde.
    Sorunca daha rahat bulursunuz.

Metrobüsten indikten sonra meydanı geçiyorum da sokağın sonunda neler var.Ornek vermek gerekirse burger king sokağından içeri gir diyebilirsiniz :)
    Saolun Bu arada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Dikkat et. İkinci el oyunları paketleyip sıfır diye satıyorlar. Hepsini değil ama ps4 şeridi olmayan oyuna sifır ücreti verme.

Saolun :))

• Tamam arkadaşlar facebook ta nasıl gidilir diye video paylaşmışlar ben gidiyorum bugün :)

• quote:

Dikkat et. İkinci el oyunları paketleyip sıfır diye satıyorlar. Hepsini değil ama ps4 şeridi olmayan oyuna sifır ücreti verme.

Bu yazdığın bana aslında bir daha oradan alışveriş yapmamam gerektiğini gösterdi şu an. Başına geldi mi gerçekten böyle birşey. Yoksa duydun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusay

quote:

Bu yazdığın bana aslında bir daha oradan alışveriş yapmamam gerektiğini gösterdi şu an. Başına geldi mi gerçekten böyle birşey. Yoksa duydun mu?

Hocam bugün gideceğim de ps 3 gta v var mıdır ? Bir bilginiz var mı ? Bir de sıfır ve ikinci el fiyatları nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PORSCHESİNİ SATAN ADAM -- 20 Şubat 2015; 10:03:18 >
  • quote:

Geldi tabii ki de. Ben asla başıma gelmeyen bir şeyi anlatmam zan altında bırakmam kimseyi.

Teşekkür ederim bilgilendirme için
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamikisi

quote:

Orijinalden alıntı: yunusay

quote:

Hocam bugün gideceğim de ps 3 gta v var mıdır ? Bir bilginiz var mı ? Bir de sıfır ve ikinci el fiyatları nedir ?

Yok hocam. Ben sadece arkadaşa sordum. Alışverişim olmadı oradan bu şekilde. Yani XBOX O için aldığım sıfır bir oyun vardı zamanında. Ama çok oldu.

• quote:

Geldi tabii ki de. Ben asla başıma gelmeyen bir şeyi anlatmam zan altında bırakmam kimseyi.

pardon da kim paketliyor 2.el oyunu ?
    yurtdışından gelen sıfır oyun dışında oyun paketlenmez firmamızda.
    hatta oyun paketlenmez :)

eğer birisi çıkıp diyorsa ki oyun paketliyorlar öyle böyle kanıt isterim arkadaşlar.gösterin paketli halini, içini açın fotoğrafını çekin lütfen.
    ayrıca şüphesi olan arkadaşlar varsa buyrun dükkandaki istedğiniz oyunlardan seçin açıp içini beraber görelim içleri sıfır mı değil mi.
    biz zaten yeri gelince yeni çıkan oyunlar sıfır ve jelatinsiz geldiğinde o şekilde açık ve sıfır diye de satıyoruz.
    önceden beri tanıyıp alışveriş yapan arkadaşlar mevcuttur forumda onlardan görenlerde lütfen yazarlarsa iyi olur.hatta forumda bazı moderatör ve yönetici arkadaşlar da bizden alışveriş yapmıştır.kötü şikayeti olan yoktur.çünkü makine bile alsanız içinize sinemyince iade alan biz,oyunu mu paketliyceğiz ?
    oyunu alıp 1 hafta sonra geri getiren oyunculardan bile iade aldığımız oluyor.kimseyi mağdur etmemeye çalışıyoruz.ama 1-2 aydır foruma girmediğimiz için mi oluyor bu karalama.
    üzüldüm açıkçası

şüphesi olan buyursun gelsin.hodri meydan

evet arkadaşlar artık tekrar forumdayım.her türlü soru , sorun ve özel oyun isteklerinizde Konsol Kulübü ne veya direk bana yazabilirsiniz

facebook.com/konsolkulubu
    instagram.com/konsolkulubu
    0212 451 82 36
    0537 799 13 79 şahsi cebim (fatih)

ürün çeşidi vs içinwww.konsolkulubu.com

• fateeh33 kullanıcısına yanıt
    Bırakın bu işleri. Tabii ki de paketliyorsunuz. Ps4 şeritli paketler dışında paketlenmiş oyunları sıfır diye satmaya çalışıyorsunuz. Bildiğin kutuya zarar bile verilmişti. 12 yaşındaki çocuk bile biliyor hiç paketi açılmamış kutulardaki pakette ps4 şeridi olduğunu çocuk kandırmayın.

• ya fatih abicin sen takilma skma canini bosver ;-) seni bilen biliyor kahraman elektronigide biliyor yeni yerinide sen Ak satisina guzel abicim

• quote:

Bırakın bu işleri. Tabii ki de paketliyorsunuz. Ps4 şeritli paketler dışında paketlenmiş oyunları sıfır diye satmaya çalışıyorsunuz. Bildiğin kutuya zarar bile verilmişti. 12 yaşındaki çocuk bile biliyor hiç paketi açılmamış kutulardaki pakette ps4 şeridi olduğunu çocuk kandırmayın.

Sevgili arkadaşım, dünya dan haberiniz yok galiba.
    ps4 şeridi diye birşey yoktur her oyunda

Amerika dan gelipte ps4 şeridi olan yoktur
    oyunların ve dvd lerin 10 bölgesi mevcuttur.
    sadece pal ntsc nts j değil yani.
    ki adım adım gidelim .
    sizin ps4 şeridi dediğiniz güvenlik şeridi sadece PAL lerde mevcuttur

ntsc -u ve ntsc-c ler yani amerika ve kanada dan aldığınız oyunlarda Güvenlik Şeridi Mevcut DEĞİLDİR.
    hatta şuanda GAMESTOP tan oyun alsanız,oyunlarda jelatin bile yoktur

NTSC - J yani HongKong-Thailand-Tayvan -Endonezya ve Malezya dan ,unutmadan Singapur da var, oralardan alacağınız oyunlarda ise jelatin vardır,güvenlik şeridi çoğunda (firmaya bağlı olarak örneğin Rockstar games ile ea games arasında farklılıklar gösterir) güvenlik şeridi yoktur
    jelatin mevcuttur ama.

diğer bölgelerde de örneğin region 4 ( brezilya vs güney amerika), veya region 5 ( rusya türki cumhuriyetler vs ) bölgelerde ise yine pal gibi şerit vardır

Resmi ithalat ile türkiye ye gelen oyunlarda jelatinlerde güvenlik şeridi mevcuttur.Fakat Türkiye ye geldikten sonra ( spot dediğimiz sıfır fakat resmi ithalat ile gelmeyen paralel ithalatlarda güvenlik şeridi yapılmamaktadır.
    bu arada şeride güvenmemek lazım.Çünkü şerit size özel birşey gibi gelmesin,jelatinle beraber şerit bile piyasada çok rahatlıkla bulabilirsiniz.insanlar artık bandrolün bile sahtesini yapar olmuş hemde birebir kalite farklı seri numalarla.

özet geç .. diyenler için ise : işkembeden sallamayalım ps3-ps4 şeritli olmayan oyunlar sonradan paketlenmedir diye.Araştıralım.

not : o ülkelere tek tek gittim .sürekli alışveriş yaptığımız toptancılar olsun ,perakende piyasa olsun hepsinden kazandığım gerçek tecrübelere dayalı bilgilerdir.
    klavye başında oturup çamur atmalık bilgi değildir.

renji abi eyvalalh :) bekleriz çaya kahveye .dükkanı karşı çapraza taşıyoruz haftasonu.yeni yer daha ferah ve geniş vede şık olacak inşallah.
    iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fateeh33 -- 23 Mart 2015; 17:43:35 >

Cok merak ediyorum, yanlis anlamayin elestiri icin degil. Spotcular nasil kazaniyor diye. Nereden buluyorsunuz bu oyunlari, dukkan acinca toptancilar mi getiriyor? Yeni cikan oyundan kariniz ne kadar? Samimi soruyorum bunlari.

• Hocam oyunu getirecek kendi kanalınız olmazsa tutunamazsınız.
    toptancının getirdiği oyundan kimse para kazanamaz :)

Bizim ürünlerimizi kendimiz temin ediyoruz
    1-Amerika'da geçen yaz bulundum. Ps4 şeridi vardı bu 1.

3. Zaten suç sizin değil sizin gibi spotçulara bizi mahkum eden vergi sisteminde.

4.elimden geldiğince çevremde ve psn'de tanıştığım arkadaşlarıma sizden alışveriş yapmamasında uyardim. Benim içim rahat gönl rahat. İsteyen sizden alır almaz. Ben tecrübelerimi yazdım. Hala da lafımın arkasındayım. Hayır bir de karalama kampanyası yazmışsın seni niye karalayayım elime ne geçecek. Pardon ben karşına dükkan açacağim ondan karalıyorum...

Tecrübemin arkasındayım.

Herkese iyi forumlar.

• quote:

1-Amerika'da geçen yaz bulundum. Ps4 şeridi vardı bu 1.

Tecrübemin arkasındayım.

Herkese iyi forumlar.

Arkadaş eğer haklıysa konu açacağım ve herkesi uyaracağımı söylemeliyim !

• Birilerini zan altında bırakmak gerçekten çok terbiyesizce bir hareket. Hayır oyunun 2 inci el olduğunu düşünüyorsanız neden dükkâna gidip bu oyunu sıfır aldım ama 2 inci el çıktı diye şikayette bulunmadiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fateeh33

Hocam oyunu getirecek kendi kanalınız olmazsa tutunamazsınız.
    toptancının getirdiği oyundan kimse para kazanamaz :)

Bizim ürünlerimizi kendimiz temin ediyoruz

Anladığım kadarıyla dükkan sahibi sizsiniz? Ben kötü yorumları falan bi kenara bırakıp sorucam. Elinizde şuan BF4 Premium var mı ps4 için. Şu oyunu alayım artık sıkıldım Nereyi bulsam ordan alışveriş yapmayın diye yorumlar görüyorum sıkıldım harbiden.

Edit: Zaten her gün işe gitmek için şirinevlerden geçiyorum. Hafta sonu uğrar alırım. Ama bana Burger King'in ordan tarif edin orayı biliyorum bir tek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzoBride -- 23 Mart 2015; 18:50:04 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.