Şimdi Ara

Konsol kokusu (by pspsexer)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dediğine göre 1 km öteden bir NES-101 kokusu alabiliyor bu arkadaş .. Her konsolun kokusunu ayrı ayrı biliyor . Gözlerini kapatıp koklatsak tanıyabilir misin hepsini ?

• eski konsollar eski kitap gibi kokarlar sipidik..arastirma yapmadan bu konsol prototip yazarsan ben de her zaman ki gibi cevabi yazarim tabii...ben yine fanatigi degilim bu isin.. bir de commodore cular var abooooov...biz zamaninda kokladik tum konsollari biraktik zaten normali bu..internette resmini gorup aaa bu prototip demiyoruz senin gibi bu sebeple..

Commodore cu abiler bak soyle...

Alllooooo huop muhittincigim beni tanidin mi...mancinik86

Vaaaay naber yaaaaa...abi benim atari 2600 un entegrelerinin biri nin sol dan ucuncu bacagi kopmus yaaa sende var mi...

Var var ayip ettin..master system de alex oynuyordum sabahin besinde aklima geldi butun sistemi civatasindan direnclerine kadar sokup tekrar topladim bir civatasi kayboldu alicigimde yokmus sende var mi....vaaar var..olmaz mi...abi bir de bos disket yolla sen amiga yi modladim ucak pervanesi taktim cihaza simdi daha serin yaaaa...

Kisaca benim ki haftada bir bas calistir kapat...bitti. Nostalji yani...senin koku dedigin fener in teknik direktoru hollandali cocu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 3 Eylül 2018; 15:0:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nadir bulunan bir top loader olduğu için prototip benzetmesi yaptım .

Demek konsollarda insanlar gibi yaşlandıkça kokmaya başlıyorlar ..

• Sende orhan abimiz gibi yap rexona kullan....

Hani bir kere de cakma megadrive a orjinal demistinde ben cakma oldugunu ispatlamistim sen yaziyi silip adini comicsci yerine eys of sipidik yapmistin..hey gidi gunler hey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 3 Eylül 2018; 15:3:1 >
  • pspsexer kullanıcısına yanıt
    Nick değiştirmemle onun ne ilgisi var

Üstelik bir şey ispat edemedin .. Adam gidip retrocuya mı sormuş , internet başında ne dersen yutarlar sıkma canını sen .

• fark etmez..birinin sana cevap vermesine sukret yeterli..en azindan birini bulabiliyorsun atinca.

Adam gibi retrocu yatagindan cikmayip hala sabahlara kadar alex the kid oynayansa ben almayayim sagol.

PROTOTIP DEMEK PIYASAYA SURULMEMIS KONSOL TASARIMI DEMEKTIR...linktehttps://m.youtube.com/results?search_query=prototype+consoles

sega nin venus mars ve pluto konsollari gibi

Konu dagildi..guzel bir oyun koyalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 3 Eylül 2018; 16:59:48 >

• Rexona'ya nerden bağladın ? Orhan baba büyü yapsın sana emi .

• Burasi turkiye babadan gecilmez..

Ikinci videoda muslum baba nintendo wii oynarken..

Oyun oynamayi degil oyunlar hakkinda yazmayi seviyorum sipidik sen rahat et hayallerinde canlandirdigin konsol kokusuyla kafayi bulan amcalar baska..ben en cok bilgi sahibi oldugum konuda yazmayi seviyorum o kadar..aciyorum donanimi yaziyorum bir konu rahatliyorum..siz de yazin.tipki erman toroglu baba gibi...

futbol oynamiyor ama surekli futbol dan konusuyor o hesap..bak bir baba daha cikti.
    Resimde erman baba 3d crysis 2 oynarken

USTA YODA SNES KOKLARKEN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 5 Eylül 2018; 11:59:42 >

• Müslüm Baba wii oynamaz .. Wii ne lan ? Müslüm baba fat kasa ps3 oynar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irishman -- 5 Eylül 2018; 14:13:59 >
  • dunya fani....oynardi diyelim...bunu yaziyorum hep...bugun wii nin basindasin yarin.........hayatin kiymetini bilin..zaman kiymetlidir.

https://m.youtube.com/watch?v=9qopq9UQQBg

Bu arada adnan baba da iyi oynardi...

Babalara geldik resmen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 5 Eylül 2018; 16:37:20 >
  • Baba düşmanı pspsexer

• Baba meraklisi eys of sipidik

https://m.youtube.com/watch?v=ly8DofqCuOs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 5 Eylül 2018; 21:10:10 >
  • ays of sıpeydsss bey diyeceksiniz

• biz yazdikca dh reklam aliyor..bu yaziyi yazarken ustte bir yazi belirdi...229 bin den baslayan fiyatlarla pendikte ev....faturayi yollarim.

• Hadi benden sana 229 bine mega retro konsol koleksiyonu

• Eys i yine 8 gun banlamislar...bu kadar cok banlanip nasil yarbay oldun sasiriyorum..simdi ben en buyuk kim yazsam cevabi 8 gun sonra gelir..en iyisi bos birakmak...

Ama bu durumu kutlamadan gecemeyecegim....

Yoncimik soyluyor bandira bandira ye beni .

AL LEVENT BABA...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 6 Eylül 2018; 16:16:18 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.