Şimdi Ara

Konsol fiyatları düşmeye başladı: Xbox Series X, 7.499 TL; Xbox Series S, 4.499 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
3
Favori
20.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

Asgari ücretli bir genç bu cihazı üç ay çalışarak alabilir, yol ve yemek parasını kısarak ,Allah yardımcımı olsun.

Asgari ücretli birinin bu cihazla isi olmaz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OozedX

Bu forumda yurtdışı sipariş konusu var

Burda bedava hizmet yapalım kimse uzun uzun araştırmak hesaplamak zorunda kalmasın

Bir de bu fiyatlara indirim diyenler belki utanır

3-6 ay içinde stoklar bollaşıp tüm avrupa amazonlarında bu cihazlar alınabildiğinde prime ile kargosuz almak isteyenler az çok şu fiyatları ödeyecek

Xbox Series X/Ps5 5500-6000

Ps5 dijital 4500-5000

Xbox Series S 3500-4000

Aralık yazmamın sebebi şu:

Bu konsolların avrupa amazonlarında “Türkiyeye teslimat” seçeneği mevcut olanları genelde normal fiyatın 30,40,50,60 euro üstünde olabiliyor.

Mesela nintendo switchden örnek vereyim

Adres olarak orjinal ülke seçtiğinizde direk kendi fiyatı olan 300 euroluk ürünler karşınıza çıkar

Türkiye teslimat olanları filtrelerseniz 300 euroluklar bazen kaybolur ve 330,340 hatta bazen350 euroluklar çıkar.Şanslıysanız veya sürekli takipte olursanız orjinal fiyattan da bulabilirsiniz.

Bu arada bunları da amazon satar ve paketler ama ülke dışına kargo maliyetli olacağından genelde fiyatı orjinalin üstüne çıkarır.

Aynısı Ps5 ve Xbox one x’de de geçerli.

Forumda alanların çoğu orjinal fiyata almış ama olur da biraz fazla fiyatlı ürün çıkabilir diye aralıklı yazdım.

Bu fiyatlar forumda alanların kargo hariç ödedikleri fiyatlar.Tabii ki hesap özetlerinxe euro olarak fiyatlar gözüküyor ben şimdiki kurdan çevirdim.

İsteyen gidip yurtdışı Ps5 konusunda galeriye bakıp görür.

Sonuç olarak 3 ay hadi bilemedin 6 ay içinde bu fiyatlara alınabilecek cihazların 600-700 lira fiyatı düşünce kimse buna indirim demesin.

Birileri bu forumda propaganda yapıyor.

“En fazla 7500 olur bilemedin 7000 olur,kendinizi kandırmayın” gibisinden konuşanlar var

2 ay öncede vergi inmeyecek hatta artacak diyorlardı.

Belki de şu bu sitede şuan 10 küsür bine Ps5 satan adamlar bu forumda bi kaç kişinin aklına girerim de stoğumu eritirim elimde patlamaz derdinde mesajlar atıyor

Birileri sony microsoft ile anlaşmış fiyat belirleye çalışıyor

Türkiyedede o fiyat bandına gelecek biraz sabırlı olun. Oyun yok bi şey yok cihazı alsan ne yapacaksın zaten tüm oyunları 4 de oynadık

Çoğu kişi psikolojik olarak almak istiyor . Ihtiyacı yok ama takıntı yapmış. Cep telefonu gibi

Geçen sene araba kıtlığı vardı. Hangi bayii arasam araba yoktu . Bu sene araba bollaştı şimdi bayiler beni arıyor araba verelim diye . Yanı beklememiz gerekiyor . Dünyada üretim ve tüketim durdu. Avrupa cepten yiyor insanlar çalışmıyor para kazanamıyor. Onlar bile alamıyor 500 euro vermek kolay değil onlar içinde

Üretim mecburen cogalicak lojistik cogalicak çünkü insanlar çalışmak zorunda devletler yükü bir yere kadar kaldırır .

Media markette ps4 pro aylarca 1600 tl ye satıldı. Kimse yüzüne bakmadı. Keza öne x 1800 tl ye aylarca satildi

• Asgari ücret ile çalışan biri maalesef söyleyeceğim yanlış anlaşılmasın hiçbir mesleki becerisi olmayan biridir ve aldığı maaş da buna göredir. Belli bir uzmanlığı varsa bu ücret çok daha fazla artar.

Bu insanın da konsoldan önce çok daha önemli dertleri vardır emin olun Ailesinin yanında oturup çalışan asgari ücretli genç diyorsanız, o neyse.

• Arkadaşlar indirim kovalayıp s 4k x 7k fiyat alırsınız altina inmez çünkü dolar hazirana doğru patlayabilir tekrar yatirim tavsiyesi degildir

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

Arkadaşlar indirim kovalayıp s 4k x 7k fiyat alırsınız altina inmez çünkü dolar hazirana doğru patlayabilir tekrar yatirim tavsiyesi degildir

Trendyolda x şuan 6800

• EthanHunt81 kullanıcısına yanıt

2 sene ms garantili ise al kaçırma hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

2 sene ms garantili ise al kaçırma hocam

O paraya 65 inç 4k tv alırım . Ps4 pro var yetiyor şuan için.

Ilerde xbox series x cd siz versiyon çıkarsa alacağım

Param olsa bile maksimum vereceğim para 4000 liradır. Benim için ederi o

• quote:

Orijinalden alıntı: EthanHunt81

O paraya 65 inç 4k tv alırım . Ps4 pro var yetiyor şuan için.

Ilerde xbox series x cd siz versiyon çıkarsa alacağım

Param olsa bile maksimum vereceğim para 4000 liradır. Benim için ederi o

Alıntıları Göster

Tr de belki 4 sene sonra 4bine alirsin hocam

• ShinQda kullanıcısına yanıt
    Sorumlu Sony yada Microsoft. Fiyatlar düşerken fiyatları düşürmemeliyiz onların insiyatifi. Benim mesajımda demek istediğim her konun altı buna döndü. Zıt kutupların savaşı. Herkes birbirine hakaret ediyor. Kavga sürekli ben bundan bıktım.
  • ReaLGz kullanıcısına yanıt
    bizden bilgiliysen yaz aydınlanalım. Kur bağımsız
  • magicrea kullanıcısına yanıt

Koskoca bağımsız, kendi milli parasına sahip, G20 ülkesinin ekonomisini Sony veya Microsoft bozamayacağına göre kim bozmuş olabilir düşünerek bulması bence kolay. Değilse de benim böyle temel bir şeyi anlatmaya sabrım veya isteğim yok maalesef. Konsol lobisinin varlığına inanıyorsan senin bileceğin iş benim için çok da önemli değil ben güzelce siyasetle alakalı diyip geçtim gerisi sana kalmış  

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.