Şimdi Ara

KONSOL FİYATINA OYUN DEVRİ BAŞLIYOR [ANA KONU] [Güncel Bilgiler Burada] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
931
Cevap
10
Favori
43.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çocuğuna okulun istediği pantolonu alamayınca intihar eden babanın olduğu bir ülkede, insanın ne ekonomi konuşası geliyor, ne oyun fiyatı tartışası geliyor, ne çaba gösteresi geliyor...
    Ne desek boş.
  • 864 TL olan Cod versyonu activisondan hisse veriyorlar galiba
  • Mevcut kur sebebiyle fiyatların yüksek olması anlaşılabilir fakat bu durumu fırsata çeviren firmalarda mevcut...Her telden fiyatlar var, ya önemsemiyorlar ya keriz avlıyorlar...
  • oyun hobimin cenazesinden geliyorum iyi bilirdik rahmetliyi güzel oyunlarda vardı kötü oyunlarda yakın bir zamanda da ps4 ün cenazesine gideceğim gibi çünkü oyun olmadan makinenin bir anlama kalmıyor
  • Perşembenin geleceği çarşambadan bellidir derler. Ya ne olmasını bekliyorduk arkadaşlar? Pazarda 25 kuruşa limon satardı eskiden çocuklar. Bir çoğunuz hatırlar. O limon bile kilosu 10 lira olmuş. 2.5 lt kola 5 lira. Büyük boy cips ben en son aldığımda 2.75 di. O bile 5 lira olmuş. Ya gerçekten siz ne bekliyordunuz?

Adamları hiç boşuna suçlamayın. Zamlanan sadece oyunlar değil. Bimden aldığınız 25 kuruşluk su bile 2 katı zamlanmış...

Son dönemde çıkan gow, fifa19, spiderman gibi oyunları aldım. Ama benden buraya kadar. Evimi geçindirmekten ötesini yapamam artık. Son olarak ps plus aboneliğimi uzattım şimdi 179 tl ye. Normalde 2019 Ağustos da bitiyordu. Artık 2020 agustosuna kadar plus ne verirse onu oynarım.

Oyunlar zaten lüks konumundaydı. Artık sadece zengin eğlencesi olacaklar gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xallez -- 22 Eylül 2018; 15:5:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Selamlar hocam nasılsın görünmüyorsun

aylar önce olacak dediğimiz tartıştığımız fiyatlar sonunda geldi Spiderman güncellendi çogu oyuna zam geldi Aralık Ocak gibi Resident Evil 2 alırım diyordum Çünkü oyuna zam gelmeyeceğini düşündüm beklemediğim bir zam geldi artık yapacak bir şey yok Ben son oyun olarak Red Dead Redemption 2 aldım bundan sonra oyun falan almıyorum elimdeki oyunları bitireceğim Sonrası Allah kerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 22 Eylül 2018; 12:43:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende rdr 2 ile kapınışı yapacağım hocam dediğim gibi oyun hobimin cenazesinden geliyorum zaten bu sabah gömdük spidermanı görünce bu arada forumda sorun mu var cevap yazma kısmına girmeden diger mesajlar gözükmüyor en son türkiyede oyun piyasasında garip olay duruyor gibi görünüyor yeni mesaj gelmesine ragmen
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Evet mesaj gösterme konusunda forumda sıkıntı var PC den girdiğimde yeni mesajları göremiyorum konuda mobil uygulamadan veya Mobilden girdiğim zaman bütün güncel mesajları görebiliyorum Forum kısmında sıkıntı var şikayet etmek lazım yöneticiler ilgilenmesi lazım

• Aklıma geliyor geliyor üzülüyorum gerçekten. Geçen sene aldım konsolu ve düşünün ki hem yüzde 50’den aşağı indirim olmuyor hem de fiyatlar 200 üzeerinden iniyordu. Şimdi ise öyle bir duruma geldik ki 200 olsa öpüp başımıza koyacağız. Dolar maalesef ki makarna ekmek ile yaşamını sürdüren birisini etkilemiyor o kadar. Etkilemediği sürece bu şekilde yaşamaya makhumuz.

• Ps versiyonu uygun olanlar malum işlemi yapsın.Geri kalanlar beklesin arkadaşlar yeni versiyon malum işlemler çıkacak yakında.

Bu fiyat farkları konuştuğum yabancılara ve yabancı forumlara göre onlar yüzünden artmış 35 euroya cod falan aldıklarını söylüyorlardı.

Ps Türkiye bunu engelleyemiyorsa o koltukta neden oturuyor? Endonezya Ps de Türk kredi kartları geçmiyordu öyle bir önlem neden alınamadı?

Tabi ki yapmadılar zam daha kolay hemde daha çok kâr açıklarsınız genel merkeze sorun çözülür.

Bu fiyatlarada tek bir oyun alan angutlar daha şikayet etmesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Bunlarda ikisi olunca konuşuyorlar, atıyorlar, tutuyorlar, yayına mustafa yiğit yada sercan sülün konuk geldiği zamanda "eliniziden geldiğinizi yaptığınıza eminiz, sizde çok çaba sarfediyosunuz, sizde oyuncusunuz" diye 45 dk. yıkama yağlama...

Biri de çıkıp elinizden gelenin en iyisi 6-7 senedir devam eden kredi kartı problemini çözememek mi? Sarfettiğiniz süper çaba birsürü böldege kur sabitleniyor yada ülkeye göre ayarlanıyorken 60 euroluk oyunu direk güncel kurdan (hatta daha üstünden) çevirip 480TL'ye satmak mı? demiyor...

• Onlar için hava hoş lansman olur ilk onlar çağırılır bi oyun çıkar ilk önce onlara yollanır.tabi yalayacaklar onlar yalamasında benmi yalıyım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu paralara oyun mu oynanır o parayı gerçek hayatta harcarım yer içer gezerim

• Arkadaslar malum bildiginiz dolar ve euro kuru ulkemizde son 1 ayda yuzde 40 artti..oyun fiyatlarida astronomik seviyelere geldi..(bknz playstation store cod blackops 4 fiyati...)yakin zamanda xbox live uyelik sistemine gelecek olan yuzde 150 lik zamdan sonra playstation storeda hareketlenme mevcut..cogu oyun fiyatları astronomik seviyelere cikti..vatan bilgisayar ,hepsiburada.com gibi alisveris siteleri psn plus 12 aylik kart fiyatlarini 349 tl ye cikardi..yakin zamanda ps store da plus 12 aylik fiyatlarda bu artışı görücez muhtemelen...biz oyuncular olarak playstation turkiye ekibine su tavsiyede bulunuyoruz..fiyatlari londra psn degil ps turkiye belirlesin artik..euroya bagli olmadan tl fiyatlandirmasiyla turkiye magazasi artik açılsın..aksi takdirde cogu oyuncu maddi yetersizliklerden dolayi oyun oynayamaz hale gelicek. 
    Siz ne düşünüyorsunuz?? 

• Leingrad kullanıcısına yanıt
    Ex oyunlar cihazlar ps tr den ex dışındaki oyunlar spotçudan geliyor kısacası oyuna cihaza para vermiyorlar. Hal böyle iken birşey diyemezler derler de fazla bişey diyemezler patron gelince

• Dolar iki kat artmadı ama oyunlar iki kat arttı basit düşünürsek fırsatçı bunlar. Tr psden millet oyun alamayacak hale gelecek bunlarda indirim yapacak ama alacak oyuncu bulursalar satarlar artık.. Yazık dolar düşse bile bu saatten sonra 300 tl altına oyun gelmez..

• Yahu çoğunuz kardeşlik ile yarı fiyatına snoyun oynuyorsunuz nedir bu isyan

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyefendi1i

Yahu çoğunuz kardeşlik ile yarı fiyatına snoyun oynuyorsunuz nedir bu isyan
    900 liraya yakın oyuna kardeşlik değil sülaleni versen alamazsın

• Keşke playstatıon ın ofisi vs olmasaydı burada. Belki böylesi daha hayırlı olurdu varsın türkçe olmasın oyunlar hem ps2 de eğlenmiyormuyduk..

2000 lerin başında ps2 ile oyunları oynarken sadece eğlenceyi düşünürdük. Gold disclerin parasına falan bakmazdık sadece ne çıkacağını merak ederdik. Bugunse sadece fiyat konusuyoruz. Bence artık yeniden ps2 dönemine kırık konsollara dönmenin zamanı geldi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.