Şimdi Ara

KONSOL FİYATINA OYUN DEVRİ BAŞLIYOR [ANA KONU] [Güncel Bilgiler Burada] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
931
Cevap
10
Favori
43.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xbox şuan konsolun ucuzluğu olsun(ps4e göre), şu oyun fiyatları olsun, e3 olsun daha başarılı bana göre

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alican456 A kullanıcısına yanıt
    bütün ülkeler sabit 60 euro dan alırken neden mustafa 69 veya 72 eurodan alıyoruz diyor

firmalar vergiler dahil 60 euro satış yapıyorlar türkiyeye özel 70 euro olmasıda ayrı bir saçmalık zaten

bugüne kadar mustafa veya sercanın röportajında sterlin ile alıyoruz diye bir şey söylemediler

her zaman oyunları euro üzerinden alıyoruz kurun etkisi ile fiyatı yükseliyor dediler sterlin olayını sen kendin ortaya atıyorsun

sonuçta yurtdışındaki satış yapan firmalarda bu fiyattan para kazanıyorlar karları var ozaman her ülkeye fazla fiyat versinler

60 euro x 5.37 322 tl yapar bu durumda yine tr psnde fiyatlar yüksek kalıyor

tr psndeki oyun fiyatlarını incelersen hepsi aynı değil farklı fiyatlarda geliyor yarısı 209 bir kısmı 269 popüler olanlar 359 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 12 Haziran 2018; 22:11:49 >
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Adamlara helal olsun bir de xbox ta başka bölgelere geçme özgürlüğü var mesela en ucuz korede var diyelim oradan alabiliyorsun tekrar tr ye hesabı çeviriyorsun mükemmel sistem. Utanmaz herifler milletin kanını emiyorlar baktın oyun popüler bas 400tl yi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Adamlara helal olsun bir de xbox ta başka bölgelere geçme özgürlüğü var mesela en ucuz korede var diyelim oradan alabiliyorsun tekrar tr ye hesabı çeviriyorsun mükemmel sistem. Utanmaz herifler milletin kanını emiyorlar baktın oyun popüler bas 400tl yi.
    Şu özelligi bir ben kullanmadım. Hala Tr'de ısrarcıyım.

• Hiç de öyle birşey demedi, oyun satışlarıyla yakaladığımız ivmeyi sürdüreceğiz dedi.
    DH'nin kendi haberinden;
    Sony'de yüzler gülüyor: Playstation 4 satışları 75 milyonu geçti
    quote:

Sony, PS4 konsol satışları konusunda her ne kadar zirve noktasını geride bırakmış olsa da şirketin genel anlamda Playstation biriminden elde ettiği kâr yine de artmaya devam ediyor. Zira şirket her geçen gün oyun satışlarını ve Playstation Plus üye sayısını artırmaya devam ediyor. Bu anlamda bu yıl içerisinde Playstation biriminin genel gelirinin azalması ancak elde edilen kârın %7 artması bekleniyor.

• ciddi ciddi oyunlara 369 tl veren olacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

ciddi ciddi oyunlara 369 tl veren olacak mı?
    forum kullanıcıları tabiki almayacak forum dışındaki kişiler belki alabilir ama çok nadir satarlar o fiyata

türkçenin olmadıgı yerde 359 tl nin esamesi okunmaz
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Rekabet kurulunun asıl amacı rekabeti engellemektir şimdiye kadar rekabeti sağladığını görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Rekabet kurulunun asıl amacı rekabeti engellemektir şimdiye kadar rekabeti sağladığını görmedim
    rekabet kurulu diye birşey yok onlar işine gelenleri engeller gelmeyenlere karışmazlar
  • Ps4 5.05 versiyona sahip konsollar ile kopya oyun oynayanlardan önceki jenerasyon, xbox360 döneminde kopya oyun oynanırken millete az laf sokmamıştı. Şimdi ne olduysa devir tersine döndü. Bedava sirke baldan tatlı oldu ama fazla uzun sürmez, o yüzden şimdilik o konsolların tadını çıkartın. Unutmadan, bu versiyona sahip konsolları 2500-3000 tl civarına satmaya çalışanlara da hayatta başarılar diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 13 Haziran 2018; 19:43:31 >
  • Adamın umrunda değil. Dolar artıyor ama bir kolaylık yapalım insanlar bunu nasıl alacak umurlarında bile değil.

Kim alacak 300 380 liraya bu oyunları. Sony yarın Türkiye'de oyuncuları kaybedince anlayacak durumu ama geç olacak.
  • Şuradaki herkes istisnasız MÜŞTERİ, 100 kişinin hepsi bir olması gerekirken hâlâ şu absürd fiyat politikasını savunmaya çalışanlar var. Hatta yoldan çıkıp millete hakaret edenleri görünce acıyorum yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Bu adamın böyle konuşacagını hepimiz biliyorduk. Hala aslında 400tl,biz 319tl'ye indirdik diyor. Rdr2'nin fiyatını biz de Rockstar'a soruyoruz, neden böyle bilmiyoruz, diyor ve kenara çekiliyor. Burada deli gibi savunanlar ne diyor ise aşagı yukarı aynı diyor. Bir fark yaratıp %18 Kdv de ödüyoruz artık diyor. Euro ile çalıştıklarını anlatması da savunanlara ayrı bir manidar olmuş...

Bunların umrunda degil. Bizim de umrumuzda olmayacak, olay o. Kim ise alıcısı bu fiyatlardan artık onlar dusunsun.

• Adam bile bile yalan söylüyor. Square enix oyunları neden 209 tlden çıkıyor? Resident evil 2 remake neden 209 tl? Yalancı herifler. Tek işiniz milleti soymak.

• yakında kdv de eklenir anlaşıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

yakında kdv de eklenir anlaşıldı.
    Kdv'li fiyat bu diyor zaten...

• quote:

Orijinalden alıntı: DiyarDilimPırasa

Kdv'li fiyat bu diyor zaten...

Alıntıları Göster
    1 ocaktan itibaren kdv verilmeye başlanmış, bu fiyat bize yansımamış. Yakındır bunu da yansıtırlar
  • yine papağan gibi aynı şeyleri söylemiş değişen birşey yok bizden başka fiyatı uygun olan görmedim diyor

tr psnde 209 tlye bir sürü oyun var 269 tlye bir sürü oyun var neyi görmedin yalanında bu kadar olmaz

bide kdv olayı yansıtmadık diyor birde onu yansıt oyunlar 500 tl olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

1 ocaktan itibaren kdv verilmeye başlanmış, bu fiyat bize yansımamış. Yakındır bunu da yansıtırlar

Alıntıları Göster
    Haklısın, adam sadece savunma yaptığından nevrim dönüyor bazen. farketmedim orasını, sağol. Yansıtınca görecem diyecem de yansıtılmamış hali buysa vah vah.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.