Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

KONSOL FİYATINA OYUN DEVRİ BAŞLIYOR [ANA KONU] [Güncel Bilgiler Burada]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
932
Cevap
14
Favori
39.229
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> KONSOL FİYATINA OYUN DEVRİ BAŞLIYOR [ANA KONU] [Güncel Bilgiler Burada]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      14030 Mesaj
      28 Eylül 2018 13:45:48
      quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

Sadece bunu almakla bitseydi iyi diğer parçalarını da ekle bakalım 10 bin TL'ye toplayabilecek misin

Alıntıları Göster
      Arkadaşlar buyrun komple sistem bu sistem ile bütün oyunları 4k da ultrada oynarsınız. Oyunların çoğunda 60 fps alırsınız ama pubg veya ac origins gibi sorunlu oyunlarda 50 fps alırsınız.

https://www.teknobiyotik.com/oyuncu-pc-gamer-pc/oyuncu-masaustu/amd-ryzen-tm-7-2700x-3-7ghz-gtx1080ti-11gb-16gb-ram-256gb-ssd-1tb-hdd-oyun-bilgisayari.html
      |
      |

Red Dead Redemption [Metacritic: 95] - Red Dead Redemption 2 [Metacritic: 97] - Dark Souls 1 [Metacritic: 89] - God of War [Metacritic: 94] - Witcher 3 [Metacritic: 93] - The Last of Us [Metacritic: 95] - Bloodborne [Metacritic: 92] - Mass Effect 2 [Metacritic: 96] - Fallout New Vegas [Metacritic: 84] - TES V: Skyrim [Metacritic: 94]
      Guns n' Roses - Iron Maiden - Led Zeppelin - Deep Purple

• Yarbay
      3268 Mesaj
      28 Eylül 2018 13:48:49
      quote:

Sadece bunu almakla bitseydi iyi diğer parçalarını da ekle bakalım 10 bin TL'ye toplayabilecek misin

Alıntıları Göster
      Konu kirleniyor son yaziyim 60 fps istiyorum dedigin icin

11000 max 12000 oluyor.60 i dert etmezsen 10 bine biter.

12000 e cikan ekran karti yeni yansima teknolojisi barindirdigi icin extra pahalli asiri fark yok normal performans ta 7000 lik kartla.o yeni teknolojiyi acarsanda bu sefer o 12000 tl lik kart full hd kartina donusuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      6981 Mesaj
      28 Eylül 2018 14:13:50
      Dijital oyunlarda ötv olmadığını daha önce Oyungezer'de okumuştum, bunun yanında kutu masrafı yok, dağıtım masrafı yok, peki ne masrafı var da dijital oyunların fiyatı durmadan artıyor. Biri de çıkıp adam gibi açıklama yapmıyor, muhatap kim belli değil. Euro artınca ellerine hesap makinesi alıp kafalarına göre gider ve kar belirleyip fiyatı netleştiriyorlar herhalde, ben başka bir açıklama bulamıyorum. Bu ülkenin alım gücü belli, bunu bile bile standart sürüm dijital bir oyunu 500tl civarına çıkarabiliyorlarsa bu açık açık karaktersizliktir, hırsızlıktır.

Maalesef iş yine yukarıdaki insanlarda bitiyor fakat ülkede oyun sektörüne ilgisi olan, değer veren bir vekil olmadığı sürece sanırım bu başı boşluk devam edecek. Ne zaman işlerin din ile yürümediğini, çağdaş eğitime, bilime, sanata, teknolojiye önem vererek yürüdüğünü fark edeceğiz o zaman ülkece bir sıçrama gerçekleştireceğiz, umarım görürüz o günleri.

Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa

Varlığım Türk varlığına armağan olsun, Ne mutlu Türküm diyene

Fenerbahçe/PS-XBOX-PC

• Yarbay
      3416 Mesaj
      28 Eylül 2018 14:48:46
      Arkadaşlar rdr online çıkınca kullanmak için 2 tane 3er aylık psn plus kartı aldım fiyatı gayet uygunken alın derim.

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-psn-plus-turkiye-3-ay-uyelik-karti-pm-gameintpaz13149

• Yarbay
      10753 Mesaj
      28 Eylül 2018 15:32:01

Buradakiler euro yu tl ye çeviriyorlar bu kur yükselir mi yükselir deyip standart oyunu 470tl yapıyorlar. Mantık basit. Ve buradakilerin bir yetkisi de yok isteği de yok çalışması da yok. Ben malum şahsın koltuğunda olsam yeminle atlar uçağa ingiltereye gider o fiyat yazanlar kimse mevzuyu ülkenin gerçeğini anlatırdım ha anladı anladı anlamadı bir video çeker durumu kullanıcılara anlatırdım bakın ben gittim böyle böyle oldu adamlar anlamıyor derdim ama o saatten sonra koltuk saklanırdı o konu ayrı. Bunu neden söylüyorum kendisi de oyuncuymuş ya bizim için çok uğraşıyormuş ya. Böyle uğraşan adam birşeyler yapar buranın insanı için.

|
      |
      melkor23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      808 Mesaj
      28 Eylül 2018 17:41:09
      Uzunca yazdim da sildim. Paramiz degersiz telefonlar,notebooklar, oem urunleri bi fiyat bakin. Alim gucu dusuyor diye adamlar oyunlari 30 40 euroya satmaz

|
      |

• Yüzbaşı
      401 Mesaj
      28 Eylül 2018 19:47:43
      quote:

Orijinalden alıntı: itachi237

Arkadaşlar rdr online çıkınca kullanmak için 2 tane 3er aylık psn plus kartı aldım fiyatı gayet uygunken alın derim.

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-psn-plus-turkiye-3-ay-uyelik-karti-pm-gameintpaz13149
      Yıllığına 180 lira vermek daha mantıklı değil mi? Acaba arada kaçırdığım bir şey mi var:))))

• Yarbay
      2428 Mesaj
      28 Eylül 2018 19:55:39
      ben de playstation türkiyenin başında olsam fiyatlar bu seviyede olur peki bu mustafanın benden farkı ne

Windows
    • Yarbay
      5472 Mesaj
      28 Eylül 2018 20:10:35
      FIFA 19'da 469 TL'ye çekilmiş.

İşin tuhaf tarafı PS Türkiye son bir haftadır şeyin fiyatını arttırırken Xbox tarafı halen fiyatlarını koruyor.

Sekiro, Shadow of the Tomb Raider, Black Ops 4, Devil May Cry 5 gibi oyunları Xbox tarafı halen uyguna satarken PS Türkiye denen gereksiz ekip ne yapıyor çok merak ediyorum.

Metro Exodus şuan 300 TL PS Store'da yakında 469'a çekilir, Xbox tarafında ise 180 TL oyun. Valla beklediğim bir kaç ex oyun olmasa çoktan satmıştım şu konsolu.

Ayrıca 469 TL'lik bir oyunu illa alacak olsam gider amazondan 60$ kart alırım US store'dan alırım ki şuan ki kur ile 365 TL yapıyor.

470-365=105 TL gibi bir fark çıkıyor şuan TR ile US psn arasında, neyin kafasını yaşıyorlar gerçekten anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 28 Eylül 2018; 20:21:33 >
      |
      |

Mankind was born on earth, it was never meant to die here.
    • Binbaşı
      1496 Mesaj
      28 Eylül 2018 20:19:16
      quote:

4K diyorsun ekran kartı fiyatlarından haberin yok galiba

60fps oynayamadık dan sonra ben o kadar parayı PC'ye bağlamam 60 fps üzeri olması gerekiyor Yoksa konsoldan farkı kalmaz

Alıntıları Göster
      Zaten şu saçma 4k yüzünden konsollar bu halde. Onun yerine bu nesilde 1080p/60 fps tutturmaları gerekirdi. 4k diye low grafik 30 fps dayıyolar oyun oynadığımızı sanıyoruz. 10bin liralık ekran kartına gerek yok gtx 1060 aldığımdan beri ps4 açmadım. Şu kriz ortamında 22 liraya steamden shadow of war aldım. Bölgeye özel fiyatlandırma gelmediği sürece de açmam konsolu.

|
      |

• Yarbay
      3762 Mesaj
      28 Eylül 2018 21:51:19

oyunu geliştirme masrafı var :)
      standrt oyun fiyatları 60, senin para birimin 60 etmiyorsa napsın adamlar
      |
      |
      melkor23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3416 Mesaj
      28 Eylül 2018 22:23:55

hocam rdr online oyunun çıkışından 1 ay sonra açılacakmış, daha oyunun çıkmasına 2 ay var, boşuna ödememek için dedim ama siz zaten online oynuyorsanız 1 yıllık almak daha mantıklı evet
      |
      |
      soar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1090 Mesaj
      28 Eylül 2018 22:58:21
      quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

ben de playstation türkiyenin başında olsam fiyatlar bu seviyede olur peki bu mustafanın benden farkı ne
      Haklısınız hocam. Adamların şirket yönetmekten anladıkları alakasız insanlara sponsur olup reklam yapmak herhalde.
      |
      |

• Yarbay
      5179 Mesaj
      28 Eylül 2018 23:13:35 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: itachi237

hocam rdr online oyunun çıkışından 1 ay sonra açılacakmış, daha oyunun çıkmasına 2 ay var, boşuna ödememek için dedim ama siz zaten online oynuyorsanız 1 yıllık almak daha mantıklı evet
      Oyunun çıkışına 2 ay değil 28 gün var red dead online 10 15 gün sonra açılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      3416 Mesaj
      28 Eylül 2018 23:45:47
      quote:

Oyunun çıkışına 2 ay değil 28 gün var red dead online 10 15 gün sonra açılır

Alıntıları Göster
      https://www.gamespot.com/articles/red-dead-redemption-2-beta-red-dead-online-launche/1100-6461880/

online için betanın başlaması bile oyun çıktıktan bir ay sonra açılacakmış, online'nın kendisinin açılması daha uzun sürmez büyük bir ihtimalle ama sonuçta online oyun oynamaya 2 ay var. dediğimde bir yanlışlık görmüyorum.
      |
      |

• Çavuş
      49 Mesaj
      29 Eylül 2018 00:02:40
      Arkadaşlar Xbox da oyun fiyatlarına zam yapar mı yoksa bu şekilde devam mı eder ne dersiniz ? 2-3 Exclusive oyun için yok yere kazık yemeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thraciann -- 29 Eylül 2018; 0:10:27 >

• Emekli Admin
      12617 Mesaj
      29 Eylül 2018 00:13:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Thraciann

Arkadaşlar Xbox da oyun fiyatlarına zam yapar mı yoksa bu şekilde devam mı eder ne dersiniz ? 2-3 Exclusive oyun için yok yere kazık yemeyelim.
      Bu soruyu bugün Xbox Türkiye destek hattını arayıp sorsanız, size doğru cevabı veremez. O yüzden forumdan boşuna bir cevap beklemeyin. Xbox tarafında fiyatları Microsoft Türkiye yetkilileri belirliyor. Arayıp sorsanız, yine müşteri temsilcisi size zam konusunda bilgi veremez. Zamlanınca görürsünüz. :)

• Çavuş
      49 Mesaj
      29 Eylül 2018 00:25:38
      quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Bu soruyu bugün Xbox Türkiye destek hattını arayıp sorsanız, size doğru cevabı veremez. O yüzden forumdan boşuna bir cevap beklemeyin. Xbox tarafında fiyatları Microsoft Türkiye yetkilileri belirliyor. Arayıp sorsanız, yine müşteri temsilcisi size zam konusunda bilgi veremez. Zamlanınca görürsünüz. :)

Alıntıları Göster
      Anlaşılan hiçbir şekilde garantisi yok bu işin. Hayır gider takas ederim şansıma o da zam yapar fiyatlara :) Teşekkür ederim cevabınız için.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      3 Not
      29 Eylül 2018 01:09:43
      |
      |

psn:tunakarahan
    • Yarbay
      2006 Mesaj
      29 Eylül 2018 01:23:17
      Bindirim yok mu daha ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
SEO
nice türkiye
haberler
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.