Şimdi Ara

KONSOL FİYATINA OYUN DEVRİ BAŞLIYOR [ANA KONU] [Güncel Bilgiler Burada] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
931
Cevap
10
Favori
43.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

amerikada yaşayan bir arkadaşım ayda 3.000-3.500 dolar kazanıyor teknosa benzeri bir mağazada çalışarak

ev kirası 1.200 dolar

yani türkiye gibi düşünün

adam 3.500 dolar kazanıyor, 1.200 dolar kiraya veriyor, 60 dolar oyuna veriyor

sen burada 3.500 kazanıyorsun diyelim. gerçi çoğu kişi kazanmıyor ama...

BİREBİR AYNI oyuna 60 lira vermen gerekirken 300 lira veriyorsun

harbiden kendimi keriz gibi hissediyorum

....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 29 Ağustos 2018; 18:49:41 >
  • defected kullanıcısına yanıt
    Orada ayda 5k kazanan krallar gibi yaşıyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    Plus 180tl 3 ay netflix paketi eklemişler

• Ps5 Sony nin Türkiye Pazarındaki Satış Anlamındaki En kötü Konsolu Olacak..Nokta

• O tüm markalar için geçerli pc toplamak servet gibi bişey şu an ps5 zamanı herşey çok pahalı olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

O tüm markalar için geçerli pc toplamak servet gibi bişey şu an ps5 zamanı herşey çok pahalı olacak
    Ben Somut olarak Örnek verdim hocam.. Satış adeti olarak..

• PS5 cikinca yaninda bir de 4K TV alirim diye dusunuyordum ama an itibari ile zor gorunuyor... PS5 alabilecekmiyiz o bile mechul.

• Pes 19 kutulu 480 tl oldu. Media markt olarak algilamayin aral koyuyor fiyatlari her yerde bu fiyat olcaktir

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_konamı-pes-2019-ps4-oyun-1183295.html

• Bu oyun fiyatları bu şekilde yükselmeye devam ederse sattıkları ps4 cihazının 3/1 ni bile satamazlar. Standart oyun 500tl olur o zamana

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Ps5 Sony nin Türkiye Pazarındaki Satış Anlamındaki En kötü Konsolu Olacak..Nokta
    Kendi adıma konuşayım ps3 kalın kasa + slim, ps4 kalın kasa+ pro konsollarını alıp keyfini çıkardım, ülke böyle dibe doğru devam ederse ps5 almam imkansız.

Halihazırda ps4 proyu kendim için konsol devrinin sonu olarak görüyorum, bırakmak zorunda kalıyorum.

Meydanı bir avuç mutlu azınlığa bırakıyorum.

• Orjinal oyun devri artık bitmiştir, steam de indirimlere denk gelirsek orjinal oyun alabiliriz bu fiyatlarla, onun dışında baba oyunlar için çok zor. Bir oyuna 300 - 400 lira veremem. Fifa 19 için en fazla 150 TL. Kampanya yapmazlarsa bizde eski Fifa 18 - 17 Ultimate Team devam ederiz.
  • KONSOL FİYATINA OYUN DEVRİ BAŞLIYOR [ANA KONU] [Güncel Bilgiler Burada]
  • Bir amerikalı saati 10-12 dolara çalışıyor basit bi yerde bile.

Bu adam 6 saat çalışarak yeni bi oyunu alabiliyor.

Oyun fiyatlarının 500 olacağını düşünürsek 2000 tl maaş alan bi adam maaşının 1/4 oranına oyun alacak ayda 1 tane anca alabilir gibi oda alabilirse.

Malesef böyle devam etmesi durumunda oyunculuk sektörü bitecek buna kimsenin yapacağı bisey yok sebep olan herkese tskler demekten başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 30 Ağustos 2018; 16:23:25 >
  • şunu arada sırada paylaşayım

herkes sürekli aynı şeyleri soruyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

şunu arada sırada paylaşayım

herkes sürekli aynı şeyleri soruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

ben bunu görmemiştim

spiderman için örnek verirken diyor ki; kur diyelim 6 oldu, çıkınca ona göre fiyatlandırılacak

8 lira oldu euro

adam tahmin edemedi tabi bu kadar artacağını

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 31 Ağustos 2018; 13:04:27 >

• defected kullanıcısına yanıt
    bu konuda sony suçluyanlara en güzel cevap hocam. ben cok söyledim diye sony savunuyor oldum. millet gerçegi bir turlu göremiyor oturdugu yerden ezbere yaziyor. mustafaninda söyledigi gibi adamlarin storedaki oyun fiyatlarina hiçbir etkisi yok tamamen ingiltere tarafinfan yonetiliyor eurodan tlye cevrilip fiyat belirleniyor bizim söz hakkimiz yok. video eski tabi 5den 5.40a cikti euro diyor. simdi 7buçuğun üzerinde. 400-500 lu fiyatlar konusulacak artik. 1hafta sonra ilk güncellemeyi spiderman ile yasiyacaz bakalim kaç dan cikacak oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

bu konuda sony suçluyanlara en güzel cevap hocam. ben cok söyledim diye sony savunuyor oldum. millet gerçegi bir turlu göremiyor oturdugu yerden ezbere yaziyor. mustafaninda söyledigi gibi adamlarin storedaki oyun fiyatlarina hiçbir etkisi yok tamamen ingiltere tarafinfan yonetiliyor eurodan tlye cevrilip fiyat belirleniyor bizim söz hakkimiz yok. video eski tabi 5den 5.40a cikti euro diyor. simdi 7buçuğun üzerinde. 400-500 lu fiyatlar konusulacak artik. 1hafta sonra ilk güncellemeyi spiderman ile yasiyacaz bakalim kaç dan cikacak oyun

ya baba parasıyla oyun alan tipler bence onlar

aklı başında adam sony’yi suçlayamaz

yahu markete gidip 150-200 lira para harcıyorum, eve resmen elim boş dönüyorum

geçen ay 6 liraya aldığım peynir bu ay 10 lira olmuş

ama sorsan peyniri dolarla euro ile almıyor bu tipler

peynirin domatesi fiyatı da sony’nin suçu

boşuna yorma kendini :) anlayacak zekaya sahip değiller

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

hocam buda şişirme aral fiyati n11de 340liraya satiliyor oyun

• Fuzemiz filan var. S400 var. Kiskaniliyoruz. Oyun da oynamayiverelim canim. Dis mihraklarin isleri hep bunlar. Bizi asagi cekmek istiyorlar ama prim vermeyecegiz. Daha neye prim vermeyecegimizi sormayin ama ben de bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.