Şimdi Ara

KONSOL FİYATINA OYUN DEVRİ BAŞLIYOR [ANA KONU] [Güncel Bilgiler Burada] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
931
Cevap
10
Favori
43.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet konsol fiyatina oyun devri basliyor. Bunun icin basinizdaki hukumete tepki vermelisiniz. Ama hala yuzde 52. Eh yapacak bir sey yok bu durumda. Hicbir sey yok hem de.

• oyun alacak olanlar saniye beklemesin

önsiparişinizi vs geçin

eylül sonuna kalmadan çok rahat 7.5 olacak dolar

euro da buna oranla artacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 10 Ağustos 2018; 9:9:27 >
  • Böyle bir yükseliş görülmedi oyunlara gelecek zamlara hazırlıklı olun beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Böyle bir yükseliş görülmedi oyunlara gelecek zamlara hazırlıklı olun beyler
    önceden 100 150 tl arası indirimler oluyordu ozaman alınabiliyordu ama bu kur ile artık oyunlar 500 tlden eklenecek

indirim gelse bile 250 300 tlye düşecekler yazık günah artık primary 220 sec 150 tl olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

önceden 100 150 tl arası indirimler oluyordu ozaman alınabiliyordu ama bu kur ile artık oyunlar 500 tlden eklenecek

indirim gelse bile 250 300 tlye düşecekler yazık günah artık primary 220 sec 150 tl olur

Alıntıları Göster
    Psn kardeşi muhabbeti artık zorunluluk olacak gibi, üzücü olan sonu nereye varacak kimse bilmiyor.

Oyunlar teknoloji artıyor filan diyoruz, Allah korusun daha büyük felaketler kapıda bekliyor.
  • Shadow of the Tomb Raider
    Spider Man
    Forza Horizon 4
    Assassin’s Creed Odyssey
    Battlefield V
    Red Dead Redemption 2
    Hitman 2
    Just Cause 4
    Resident Evil 2

oyunlarını ön sipariş yaptım ne olur ne olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Psn kardeşi muhabbeti artık zorunluluk olacak gibi, üzücü olan sonu nereye varacak kimse bilmiyor.

Oyunlar teknoloji artıyor filan diyoruz, Allah korusun daha büyük felaketler kapıda bekliyor.

Alıntıları Göster
    polo olmuş 156 bin passat olmuş 281 bin ülke iyiye gidiyor yakında 250 bine polo clio satarlar
  • Sadece oyunların fiyatı artsa iyi iğneden ipliğe herşeyin fiyatı artacak maalesef.
  • quote:

polo olmuş 156 bin passat olmuş 281 bin ülke iyiye gidiyor yakında 250 bine polo clio satarlar

Alıntıları Göster
    Hocam bankalarda çatırdamalar başlarsa ülkede panik havası oluşur. Sene sonu gelecek mi gelirse nasıl gelecek merak ediyorum. Ülke korku filmi moduna girdi.
  • kur çıkmış uzaya bu saatten sonra hiç bir firmayı suçlamamak gerek bence. alıcağınızı alın geç olmadan düşer demeyin düşmeyecek çünkü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi splinterfalcon4798 -- 10 Ağustos 2018; 11:0:19 >
  • Hocam bunlara toplam ne kadar para verdin?

• quote:

Orijinalden alıntı: TTumen

Hocam bunlara toplam ne kadar para verdin?

Oyunların çıkmasına 2 hafta kala parayı çekiyorlar o yuzden suan para vermedim henüz:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi psnden aldın eskiden tr psnde çıkış zamanı çekerdi artık ödeme ekranında karttan parayı çekiyor
  • Resident Evil 2 Remake Deluxe Edition ve Spyro Reignited Trilogy'i ön sipariş geçsem mi bilemedim.

• quote:

Alıntıları Göster
    Araba alma niyetim vardı sanırım bunu erteliycem

• quote:

Orijinalden alıntı: Leona Heidern

Sadece oyunların fiyatı artsa iyi iğneden ipliğe herşeyin fiyatı artacak maalesef.
    Evet maalesef

• Source kullanıcısına yanıt
    Egea nın en dandiği 107 kağıt olmuş. Hayal oldu araba işi.

• Euro yarın 8 geçer böyle giderse ne oluyor böyle ya

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.