Şimdi Ara

Konser, Festival duyuruları (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
0
Favori
34.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • björk'ün yeri ayrı ya. yerimi ayırttım kesin gideceğim...
  •  Konser, Festival duyuruları

Hepsi
    tarih : 09.08.2008 21:00:00
    mekan : Turkcell Kuruçeşme Arena

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitex -- 13 Ağustos 2008; 17:07:24 >
  •  Konser, Festival duyuruları

''Hürriyet Gazetesi'nin öncülüğünde yapılan yolculuk ve konserler serisinde 9 Ağustos'da İzmir Gar'ı şenlenecek.Sevilen sanatçı Feridun Düzağaç aynı akşam Kocaeli sevenleri ile buluşuyor.Uykusuza Masallar konseri ile yeniden büyük çıkış yakalayıp, dinleyicilerinden tam puan alan Feridun Düzağaç yoğun konser programı ve televizyon dizisinin ardından yine kısa bir zamanın ardından sevenleriyle buluşuyor.Kocaeli Hürriyet treni Feridun Düzağaç konseri 9 Ağustos'da gerçekleşecektir.Feridun Düzağaç hakkında bilgilere web sitesiwww.feridunonline.com'dan ulaşabilirsiniz...''

www.feridunonline.com'da ki haberi paylaşmak istedim.Tüm Kocaelide ki Feridun Düzağaç severlerini bekliyoruz."Ücretsizdir konser."

• Sezen Aksu
     Konser, Festival duyuruları

Tarih : 22.08.2008
    Bilet Satışı : biletix

" Bilet Fiyatları : "

1. Kategori: 100,00 YTL (Sahne Önü Sandalye)
    2. Kategori: 90,00 YTL (Tribün)
    3. Kategori: 75,00 YTL (Tribün)

Dentur Hareket Saatleri

Kadıköy (İdo Beşiktaş iskelesi yanı) - 19:50 - 5 YTL
    Üsküdar (Dentur Avrasya terminali) - 20:20 - 4 YTL
    Kabataş (Dentur Avrasya terminali) - 20:10 - 2.5 YTL
    Beşiktaş (Dentur Avrasya terminali) - 20:20 - 2.5 YTL

Bu yazın İstanbul’daki son Sezen Aksu konseri, Ağustos’da Turkcell Kuruçeşme Arena’da..

Sezen Aksu, 22 Ağustos 2008’de dinleyicileri ile yeniden Turkcell Kuruçeşme Arena’da buluşuyor.

Yeni albümden ve uzun yıllardır severek dinlenilen eserlerden oluşan repertuvarı ile, İstanbulluları yine eğlenceli ve bir o kadar da duygulu anlara sahne olacak bir konser bekliyor.

kaynak : biletix.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogoManner -- 11 Ağustos 2008; 12:52:18 >

• Arkadaşlar Bursa'da olacak olan VosVos Karnavalından haberiniz varmı Koca Megadeth felan gelicekti gerçeklik payı varmı hala bi ses seda yokta!!!
  • megadeth gelicek olsa tüm türkiye'nin haberi olur eğer ses seda yoksa sallamadır o haber
  • Valla Link'ler felan var ama zaten tarih felanda geçti kim yaptıysa bu kötü şakayı aylardır onun heycanıyla bekliyorum ama bi türlü olmuyor festival zaten metallica'da kaçırdım.

www.vosvoskarnaval.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ike

Arkadaşlar Bursa'da olacak olan VosVos Karnavalından haberiniz varmı Koca Megadeth felan gelicekti gerçeklik payı varmı hala bi ses seda yokta!!!

Megadeth gelseydi ark'ın dediği gibi tüm Türkiye'nin haberi olurdu.Hem Bursa'ya ve Vosvos denilen bir karnavala gelceklerini hiç sanmıyorum.
  • Amon Amarth Geliyooor !

Grubumuz ''Twilight Of The Thundergod'' Albüm Tanıtımı Kapsamında Yeniden Türkiyede.En Son 2 Temmuz 2004 Yılında Ülkemizi ziyaret etmiş ve büyük bir yankı uyandırmıştı.Herkesin gözü kulağı albümdeydi ve 17 Eylülde piyasada olacağıu bildirildi ve Albümü tanıtmak için ise Yollara Düşecekler.Tam Belli Olmayan Mekan ve Fiyatlar en yakın sürede açıklanacaktır.Grubumuzun ülkemize ayak basacağı tarih ise 6 Aralık 2008.Beklemede Kalın !!!

http://www.biletix.com/yakinda.htm?id=149

• vay amon amarth süper olur ya
  • Pek ilgi duyduğum bir grup değil ama gitmeye çalışacağım...
  • Amon Amarth be Death İn Fire Şarkısı Meşhur..
  • Yansımalar Konseri Birol Yayla & Şenol Filiz

Ümraniye Atakent Kültür Merkezi - İstanbul

18 Ekim 2008 Cumartesi

Saat 20:00

Ücretisiz Halka Açık
  • ismail yk konseri 25aralıkta bostancıda
  • Candan ERÇETİN 23 Kasım Cumartesi 21:00 Bostancı Gösteri Merkezi
  • Amon konseri Park Ormanda

Ben biletimi aldım
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Almora konseri var Bursada ilk defa ve Resimlide 20 Aralık 08 20:30'da
  • 31 aralık 2008

• Bu konser senaryodan ibarettir. Böyle bir atraksiyon yok o tarihte.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.