Şimdi Ara

Konfora En Az Etki Edecek Spor Yay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
24.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler,aracım Meakyajlı kasa Megane 3.

Bugün sıkıntıdan program yardımıyla aracı alçalttım,görünüşü bambaşka oldu.

Bende yay almaya karar verdim,fakat aklımda bazı sorular var yayın konforu fazla etkilemesini istemiyorum.

Bazı forumlarda FK marka yayın fazla etkilemediği yazılmış,sizce marka ne olmalı.

Birde 3 cm 5 cm olayı var 3 cm takınca mı daha fazla alçalır yoksa 5 mi,ve sizce hangisi.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Not:Yetkili arkadaşlar garaj bölümüne taşımassa sevinirim,burda daha fazla cevap geliyor.

• Hocam alçattığınız fotoyu atabilir misiniz rica etsem. Bende meganelerin yüksek durduğunu düşünüyorum alçaltınca çok daha hoş duracağını düşünüyorum 3 cm yayla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSamet.

Hocam alçattığınız fotoyu atabilir misiniz rica etsem. Bende meganelerin yüksek durduğunu düşünüyorum alçaltınca çok daha hoş duracağını düşünüyorum 3 cm yayla.

Forum nazarından dolayı PM.
  • 5 Cm Daha Çok Alçaltır Yay Yol tutuşunu artırır eibach yaylar iyi diyorlar konforu etkilceni düşünmyrm
  • Canım bu hali bence çok güzel. 3 cm aracı çok daha güzelleştirir. Artı olarak plakaların çerçevesindeki boyayı sildirip yapıştırırsan daha hoş durur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSamet. -- 1 Ekim 2012; 15:10:13 >
  • quote:

Canım bu hali bence çok güzel. 3 cm aracı çok daha güzelleştirir. Artı olarak plakaların çerçevesindeki boyayı sildirip yapıştırırsan daha hoş durur.

Teşekkürler,plaka olayı aklımda varda düşer müşer diye korkuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jamais Vu

quote:

Canım bu hali bence çok güzel. 3 cm aracı çok daha güzelleştirir. Artı olarak plakaların çerçevesindeki boyayı sildirip yapıştırırsan daha hoş durur.

Teşekkürler,plaka olayı aklımda varda düşer müşer diye korkuyorum.

Düşmez ya plakacına söyle çift taraflı bant + silikon yapsın :)

Bide ön logoyu parlak siyah kaplatsan ön taraf daha uyumlu olur mu?

Stopların beyaz kısmına stop filmi yapılsa o nasıl olur? :)

• Yay olarak eibach veya red eagle tavsiye ederim.

İkiside kaliteli markalar red eagle konfor konusunda epey iyidir hatta megane'in orjinal yaylarindan bile iyidir.

H&R var birde oda cok kaliteli fakat zamanla biraz fazla dusme yapabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerf

Yay olarak eibach veya red eagle tavsiye ederim.

İkiside kaliteli markalar red eagle konfor konusunda epey iyidir hatta megane'in orjinal yaylarindan bile iyidir.

Eibach,FK nasıl ürünler,konfor konusunda nasıllar?
  • quote:

quote:

Fk daha uygun fiyat olarak egerki eibach,h&r gibi markalara ulasabiliyorsaniz fiyat acisindan sikinti degilse fk'ya falan gerek yok.

Ayrica dedigim gibi red eagle pek bilinmez ama hollanda mali cok konforlu bir yaydir.

• quote:

quote:

quote:

Fk daha uygun fiyat olarak egerki eibach,h&r gibi markalara ulasabiliyorsaniz fiyat acisindan sikinti degilse fk'ya falan gerek yok.

Ayrica dedigim gibi red eagle pek bilinmez ama hollanda mali cok konforlu bir yaydir.

Red Eagle 300TL

H&R 465TL

Eibach 535TL

Peki bunlar arasından en konforlusu hangisidir?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Red Eagle 300TL

H&R 465TL

Eibach 535TL

Peki bunlar arasından en konforlusu hangisidir?

Eibach

• Zaten düşünmüşsünüzdür ancak yollarımızın köstebek yuvası durumu, çin seddi şeklindeki hız kesiciler, hendek şeklindeki otopark giriş-çıkışları yay değiştirdiğinize sizi bin pişman edebilir. Bunu yazıyorum çünkü yakın arkadaşım aynı şeyi yapmış 1 hafta dayanabilmişti.
  • Eibach Springs

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde 2. el coilover buldum,ama tuzlu 1750TL.
  • quote:

İyi günler,aracım Meakyajlı kasa Megane 3.

Bugün sıkıntıdan program yardımıyla aracı alçalttım,görünüşü bambaşka oldu.

Bende yay almaya karar verdim,fakat aklımda bazı sorular var yayın konforu fazla etkilemesini istemiyorum.

Bazı forumlarda FK marka yayın fazla etkilemediği yazılmış,sizce marka ne olmalı.

Birde 3 cm 5 cm olayı var 3 cm takınca mı daha fazla alçalır yoksa 5 mi,ve sizce hangisi.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Not:Yetkili arkadaşlar garaj bölümüne taşımassa sevinirim,burda daha fazla cevap geliyor.

Arabayı şehir içinde sık kullanıyorsanız boşverin derim. Sık kullanıyorsanız demedim, şehir içinde kullanıyorsanız dedim :)
  • Eibach derim :)
  • Coilover da ayar yapilabiliyor

• fazla kimse bilmez ama maxtrac yaylar bulabilirseniz en konforlu ve kaliteli yaylardandır. hatta en iyisidir.
  • Geçen gün renault bayisinde Megane gt-line inceledim! Gt-line avrupadan gelen megane! Yere yakın iç döşeme çok hoş ve gayet şık duruyordu! Şeytan dürttü bi ara al diye ama alsan millet megane o kadar para verilmez dicek ve 2. elde normal megane mualemesi görecek onun için vazgeçtim ama gercekten çok şık duruyordu hele 17 lik jantlarla!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red007 -- 1 Ekim 2012; 21:11:25 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.