Şimdi Ara

Konfor Gerekli (E65-66/W140-W220/A6/S80 Karmaşası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58
Cevap
1
Favori
2.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 25
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • coviden (25 mesaj) bal974 (6 mesaj) Moueson (6 mesaj) nacker (3 mesaj) thormentor (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (41 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (11 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> Konfor Gerekli (E65-66/W140-W220/A6/S80 Karmaşası
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6669 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

quote:

Orijinalden alıntı: coviden

Beklentimi düşürmem gerektiğini düşünmüyorum.

Neden düşüreyim yada düşürmeliyim ?

Sonuç olarak az yakan parçası ucuz bir araç istemiyorum.

Malum sitedeki ilanlardan bütçeme göre en mantıklı bakımlı olanları tespit ettim

Bu konuda ilgili vasıtaları deneyimlemiş kullanmış olan kişilerden fikir bekliyorum.

Keza görüşünüz gibi az km de neredeyse hiç hasar kaydı olmayan muadillerine baktığımda ortalama 20-30 bin tl fark mevcut

Ama bütçemiz belli. Kullanım süresi belli. Tercih eksik

Başınıza iş alacaksınız beyfendi . 80 bine temiz E veya F segmenti araç bulmanız rüya .Malum sitelerde bulduğunuz araçlar sizce çok mu temiz.Çogu araçın bilmem ne kadar hasar kaydı bilmem neresinde sorunları vardır.Eşinizi sırf E veya F segment diye güvensiz hurda araç ile götürecekseniz sizin tercihiniz ama bir kaza anında ne olacağını biliyorsunuz .Tercih sizin.

Konuyu açan arkadaş, hiç sorun çıkarmayacak, az yakan, niyetlendiğim gün satabileceğim bir araba arıyorum dememiş ki.
    80.000 TL'lere alacağınız bir araç hurda olmayacaktır, tabii sizin hurda anlayışınız ne bilemiyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2000model-185.000km-de-vakum%2C4koltuk-elektrkli-isitma-kazasiz-525144440/detay
    Yukarıdaki linkteki gibi bir sürü araba bulunabilir. Bu sadece bir örnek.

Motoru ve elektroniği çok kurcalanmamış, büyük kaza geçirmemiş, yanlış ellerde tamir görmemiş olması yeterli. Ufak tefek sorunlar tabii ki çıkaracaktır.
    TÜketimi 12-13 lt/100 km altına tabii ki düşmeyecektir. Şehir içinde 18-20 litre/100 km'lere yaklaşacaktır. Ama konuyu açan arkadaş bunları dert etmiyor ki.

• Büyük hacimli motorlar gözünüzü korkutmasın, yeni çaydanlık motorlu araçlar gibi 150.000-200.000'de ölmüyorlar.

Eskiden Honda Accord 3.0 V6 aracım vardı, 75.000 km'de almıştım, 270.000 km'de sattığımda hala sapasağlamdı.
    Volvo S80 T6'yı ise 95.000 km civarında alıp 220.000 km civarlarında satmıştım, sadece şanzımanını elden geçirtmem gerekmişti, ki S80 T6'lar da bu bir ihtiyaçtır.

Ayrıca F sınıfı araç sahipleri iki kırmızı ışık arasında tam gaz hızlanmalar ile başkalarına birşey ispat derdinde olan insanlar da değil. Arabalar fazla hırpalanmıyor. Pek yüksek devir de görmüyorlar.

Şu anda ben de çaydanlık motorlu bir BMW X1'e biniyorum. 0 km almıştım ve 98.000 km'ye geldi. Şimdi bu araba da çöp oldu mu? birkaç haftaya 100.000'i geçer.
    Şu 100.000 km saplantısından bu halkın vazgeçmesi lazım.
    Otomobilde bile tüketim toplumu gibi olduk. Borç-harç herkes arabasını yenileme telaşında, daha hiçbir tarafı bozulmadan. Ki bozulsa bile ne olur, tamir edilir, devam edilir.
    Arıza çıkarmadan satayım, yeni araba alayım anlayışını benimseyecek kadar zengin bir ülke değiliz.
  • Yarbay
    5623 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bal974

quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

quote:

Orijinalden alıntı: coviden

Beklentimi düşürmem gerektiğini düşünmüyorum.

Neden düşüreyim yada düşürmeliyim ?

Sonuç olarak az yakan parçası ucuz bir araç istemiyorum.

Malum sitedeki ilanlardan bütçeme göre en mantıklı bakımlı olanları tespit ettim

Bu konuda ilgili vasıtaları deneyimlemiş kullanmış olan kişilerden fikir bekliyorum.

Keza görüşünüz gibi az km de neredeyse hiç hasar kaydı olmayan muadillerine baktığımda ortalama 20-30 bin tl fark mevcut

Ama bütçemiz belli. Kullanım süresi belli. Tercih eksik

Başınıza iş alacaksınız beyfendi . 80 bine temiz E veya F segmenti araç bulmanız rüya .Malum sitelerde bulduğunuz araçlar sizce çok mu temiz.Çogu araçın bilmem ne kadar hasar kaydı bilmem neresinde sorunları vardır.Eşinizi sırf E veya F segment diye güvensiz hurda araç ile götürecekseniz sizin tercihiniz ama bir kaza anında ne olacağını biliyorsunuz .Tercih sizin.

Konuyu açan arkadaş, hiç sorun çıkarmayacak, az yakan, niyetlendiğim gün satabileceğim bir araba arıyorum dememiş ki.
    80.000 TL'lere alacağınız bir araç hurda olmayacaktır, tabii sizin hurda anlayışınız ne bilemiyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2000model-185.000km-de-vakum%2C4koltuk-elektrkli-isitma-kazasiz-525144440/detay
    Yukarıdaki linkteki gibi bir sürü araba bulunabilir. Bu sadece bir örnek.

Motoru ve elektroniği çok kurcalanmamış, büyük kaza geçirmemiş, yanlış ellerde tamir görmemiş olması yeterli. Ufak tefek sorunlar tabii ki çıkaracaktır.
    TÜketimi 12-13 lt/100 km altına tabii ki düşmeyecektir. Şehir içinde 18-20 litre/100 km'lere yaklaşacaktır. Ama konuyu açan arkadaş bunları dert etmiyor ki.

Araç 18 yaşında daha ne kadar hurda olsun!

Ben gerçekten anlayamıyorum arkadaşlar siz iyimisiniz artık ömrünü tamamlamış araçlara 80 bin vermek nedir Allah aşkına

Hocam sizde arkadaşı yanlış yola yöneltmeyin adama artık ömrünü tamamlamış hurda araç ilanları atıyorsunuz yazık değil mi arkadaşa !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3521 Mesaj
    amerikadan konfor ustası. eğer ki aradığınız konforsa bu araçlarda bulursunuz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lincoln-saylamlar-dan-2000-lincoln-town-car-4.6-ultimate-405379196/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lincoln-town-car-lincoln-full-ve-masrafsiz-orjinal-105-bim-km-de-534208967/detay

bakımını yakışını bilmem ama lincoln arkası havalı süspansiyon konforlu bir araç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yarbay
    4156 Mesaj
  • Binbaşı
    1226 Mesaj
    benim önerim; hem geniş, hem konfor odaklı, bizzat kullanıp deneyimlediğim, müthiş rahat ve E segment peugeot 607 inclemenizdir.. 2.2, 2.7 ve 3.0 motor seçenekleri mevcut

örnek ilan:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-orijinal-peugeot-2007-model-2.7-hdi-ivoire-150-binde-75966286/detay

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.