Şimdi Ara

Konfor Gerekli (E65-66/W140-W220/A6/S80 Karmaşası (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
2.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tasavvufu şahsıma ait olarak 2008 mondeo dan 2004 mondeo ya geçtim. Vergi diliminden dolayı.

2004 model aracım şuan 14 yaşında. Hatırlatmak isterim ki taş gibi. Maşallah

Aldıktan 3 ay sonra devirdaim öldü. Miladi dolmuş. Akabinde yaptıracağım derken sağ ön diski çatlatmışım. Sinirlendim tüm diskler balatalar devirdaim ve bakim orijinal olmak ile beraber pazarlık ile 2.500 tl ye oldu bitti. 35 bin tl ye donanımlı ! Sorunsuz jacto şanzumana sahip başka araç olmadığı için onu aldım.

Lütfen sizden ricam modelli ve yakıt tasarrufu sağlayan oyuncak vasıta önermeyiniz. Konuya göre hareket edelim lütfen.

Telâşınız ve ilginizden ötürü de ayrıca teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    Ciddi misiniz?

Biraz daha açar mısınız lütfen. Nasıl anladiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: coviden

Ciddi misiniz?

Biraz daha açar mısınız lütfen. Nasıl anladiniz?

Boya ve motorda ufak sıkıntıları var aracın.Direksiyon kutusunda bir şey var,hepsini düzgün bir serviste yaptırmak 15 bin lirayı bulabilir.Gidip görüştüm,inceledim aracı.Kendileri söylüyor bakar bakmaz.İsterseniz arayın araç hakkında bilgi almak için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benden bir tavsiye. 80.000'i bahse konu araçlara bağlarsanız zarar etmeniz, araca sahip olduğunuz sürede yüksek rakamlar harcamanız muhtemel.

Gidin a32 veya a33 kasa bir İnfitini i30 alın. Keyfinize bakın. Konfor istiyorsanız alırken üzerinde orjinal amortisörlerinin olduğuna ve sağlam olduklarına dikkat edin. 96 yılında Mercedes S, Bmw 7, Porsche 911 gibi rakipler karşısında Amerika'da yılın arabası seçildi.

• budak_1903 kullanıcısına yanıt
    Bizzat dikkate alacağım.

Teşekkür ederim

• Hellori Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Göz ucu da olsa baktım denilebilir.

Bahsettiğiniz kasa hangi yıllar arası oluyor acaba ?

Ayrıca istanbul da kime nereye gösterebilirim ? Tamircisi nerededir ?

Nissan Maxima ile aynı diye duymuş idim

• Bi kaç ay önce 2003 model w220 s320 short kasa araç sattık. İkinci sahibiydik ve sattığımız zaman 330.000 km den fazla yol yapmıştı araç.

Airmatic sıkıntılıydı , direksiyonda boşluk vardı. Tüp falan takılmadan hep benzinli binildi. İnanılmaz konforlu ama mutlaka en iyi şekilde basılmış bir araç olması lazım.

• quote:

Göz ucu da olsa baktım denilebilir.

Bahsettiğiniz kasa hangi yıllar arası oluyor acaba ?

Ayrıca istanbul da kime nereye gösterebilirim ? Tamircisi nerededir ?

Nissan Maxima ile aynı diye duymuş idim

A32 : 95-2000

A33 : 2000+

Maxima ile karoser olarak ayni konfor olarak dağlar kadar fark var. Malzeme iscilik keza hak getire. Bir test surusu yapin orjinal bakimli bir infiniti i30 ile mercedes, bmw, audi vs bakmazsınız. Forumda grubu var orada il il usta ve yedek parca konusunda isinkn ehli insanlar paylasiliyor. Hatta wp grubumuzda fb grubuda var ben eski bir maxima sahibi olarak wp grubuna uyeyim.

• amerikadan konfor ustası. eğer ki aradığınız konforsa bu araçlarda bulursunuz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lincoln-saylamlar-dan-2000-lincoln-town-car-4.6-ultimate-405379196/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lincoln-town-car-lincoln-full-ve-masrafsiz-orjinal-105-bim-km-de-534208967/detay

bakımını yakışını bilmem ama lincoln arkası havalı süspansiyon konforlu bir araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: bal974

quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

quote:

Hocam

470154328 bir bakarmısınız ?

Firmayı söylemeye gerek yok. Araçta malum ama yorumunuzu merak ediyorum. Çöp mü acaba bu araç ?

Beyfendi araç 168 bin km'de ! Bu bile almamak için başlı başına bir neden.Ayrıca 2004 model bir araç kaza anında sevdiklerinizi ne kadar koruyabilir.Peki son model C sınıfı bir araç ile 2004 model F segment bir arac konfor anlamında ne kadar farklı olabilir sizce ?

Ayrıca araçin daha öncelerde sahibi tarafından nasıl kullanıldığını bilmiyorsunuz.Sadece resimden bakarak araç hakkında yorum yapılamaz.

Gerçekten çok üzülüyorum bu devirde para çok değerli ama siz 14 yasinda araçlara 80 bin vermekten bahsediyorsunuz.Yapmayin hocam yazık günah gerçekten araç ile yolda kalırsanız ne yapacaksınız Bir söz vardır

İlk sahibi BMW ye biner 2. Sahibine BMW biner bence bunu biraz düşünün .

Bana soracak olursanız alırdım 2. el 2017 model Megane keyfime bakardım.

Evvveeet, beklenen renault tavsiyesi geldi...

Yapma allahaşkına konforlu F sınıfı araçlardan konuşuluyor, Megane ne alaka!!!!.....

Adam hayatında c segment üstüne binmemiş doğal olarak megane tavsiye ediyor birde güvenlikten bahsetmiş s class kağıt sanıyor mübarek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ben S80 1.6 t4 diyorum sizin bütçenize boyasız düşük km araçlar var

• LastNova L kullanıcısına yanıt
    Bakımlı olması en önde gelen unsurlardan evet...

• Imgod I kullanıcısına yanıt
    Bakmadım desem yalan olur.

Sizce kronik cam şanzuman olayını aşmış midir volvo bu aracı ile?

Ayrıca motor / yakıt performansı hususunda ne düşünüyorsunuz?

• Hocam gerek yurtiçinde gerek yurtdışında Volvo'nun, özellikle s80'in koltukları çok meth ediliyor.

Hatta forumda eski kasa (2007 öncesi) s80'den sonra A8 kullanmış bir kullanıcı A8'de, s80'in rahatlığını bulamadığını söylüyordu.

Yeni kasa (2007 sonrası) neredeyse hep dizel olarak satıldı. Benzinli motor az bulunuyor. Ama bir avantajı da şu, böyle bir arabayı benzinli motorla alan birisi de bakımdan, tamirden vs. kaçmaz. Tabii istisnalar mevcut

• E38 ekleyin listenize derim.

E38 740 İL aracım mevcut

Buradan pek tavsiye cıkmaz zorlamayın megana tavsiye eden olmuş vs vs

Mercedes w140 olabilir temizini bulmak zor mercedes düşünüyorsanız mb forumuna mutlaka ugrayın.

Malzeme kalitesi ve işcilik olarak w140 ve e38 dir. Ön sıradadır.
    Konfor Gerekli (E65-66/W140-W220/A6/S80 Karmaşası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soskay -- 6 Mart 2018; 0:22:51 >
  • coviden C kullanıcısına yanıt
    Hocam benim bildiğim bu sanzuman forddan bildiğimiz powershift.

Tork konvertörlü olsa gözü kapalı girilir ama ful yetkili servis bakımlı araç aldıktan sonra risklerin çoğunluğu minimalize edilmiş olur.

Motor sonuçta performans olarak sizi pek tatmin etmeyebilir sonuçta düşük hacim e turbo olunca haliyle nur topu gibi bir turbo bosluguda olur. Sizin sevdiğiniz gibi yüksek hacim atmosferik tadı vermez lakin ben bu motoru çözemedim maksimum torkunu 5000 devirde veriyor sanki atmosferik gibi 0-100 performansı da fena değil. Yakıt tüketimi için şehiriçi 10 litreyi geçmez normal kullanımla.

Bence alınır bu araç tasarımı kişiden kişiye göre değişir ama çok tatlı bir görüntüsü var bence konfor konusunda zaten kendini ispatlamış araç.

Bence bu araba tamamen f/p aracı.

• texjrwillerjr T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Önerileriniz için teşekkür ederim. Ama maksimum rakamımı ne yazık ki aşıyorlar. Dediğiniz üzere Amerikan araçları cidden çok ayrı.

• nacker kullanıcısına yanıt
    Şanzuman sorunu bir çok farklı platformda diller de. Siz ne düşünüyorsunuz?

• soskay S kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz öneri gibi

E38

W140 kasaları etrafımdaki insanlarda söyledi. Model yükselttikçe elektoniksel akşamda yaşanılan sorunlar artıyor demişlerdi.

Dediğiniz gibi temizini bulmak çok çok önemli

• Imgod I kullanıcısına yanıt
    Mondeo mu almadan önce

İ30

Grandeur

Genesis

Opirus gibi kaslı araçlara bakmıştım. Aynen dediğimiz gibi f/p ürünleri. Muadillerine göre biraz piyasası zayıf ve parça sıkıntısı var. İstanbul içi günlük kullanım aracı değil bunlar zaten. Bu lanet ilde katıl olmamak elde değil zaten. Bunlar ile uzun yol yapacaksın aslında.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.