Şimdi Ara

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.469
Cevap
181
Favori
716.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilimsi oyun ile devam etmek tam da Japon işi beyinsizlik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 500k para var. Kimi almalı. Alttakilerden. Neymar düşünüyorum ben. Yada parayı ikiye böl derseniz onuda dusunebilirim.
    (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • esevetnov kullanıcısına yanıt

Hangi bölgede eksiğiniz var önemli olan bu. Marquinhos A form gelmiş bu hafta mesela

• mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Ben böyle kadrolar için FB eski başkanı Aziz Yıldırım'ın eline mikrofonu alıp kullandığı sözleri kullanıyorum, genelde de maçtan yarı çıkıyorum çünkü oyun bu kadrolar karşısında momentumu dayıyor bize..🖐

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • metal_my666 kullanıcısına yanıt

Yaa brocum defans olayı, diğer konular tamamen bağlantı ve oyunun akıcılığı ile alakalı. Yoksa ben hep aynı şekilde defans yapıyorum ama ya altından kaçırıyor ya üstünden geçiyor bir şey oluyor ve yiyorsun golü. (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU]  az önce hatta 3. Klasmandayım 2'de 2 gidiyorum çıktık 3. Maça rakibin forvette giroud var fransız. 25-30 metreden sağ ayakla normal şutla gol yedim, mor şut falan değildi. Adam öylesine vurdu gitti kaleci sanki yokmuş gibi yedi golü. Yani düz giriud kornerden kafayla gol atsa anlarım, düz kartın şut gücü, bitiriciliği kaç olacak, zayıf ayak kullanımı 1 sağ ayağıyla 25 metreden gol atacak? 2'de 2 gidiyoruz diye yiyorum o golü, tam tersi durum olsa o şut taca giderdi. (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] 

Tam maçı hatırmasam da keyifli maç olmuştur umarım. Arkadaşlık lobisi gelirse inşallah 2024'te falan rövanşı da yaparız. :)

• Kalel99 kullanıcısına yanıt

Orasi öyle gol yiyeceksen kaleci güzellik yapabiliyor:)

Ama maçta sorun yoktu hocam gayet iyi defans yaptin ofansta öyle;)

Lobi gelirse evet daha eğlenceli olur.

• Selamlar Herkese

Oyunun hakemleri efsane yahu :) Oyuncular hile yapıyor diyoruz ama oyunun kendisi yapiyor :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 12 Ağustos 2022; 10:10:17 >

bu pozisyona penaltı + sarı kart vermedimi hakem

düzeltme.van dijk sol ayağıyla müdahaleyi ceza sahası dışında yapıyor ,yakın çekim 2. açıdan öyle görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak2658 -- 12 Ağustos 2022; 10:19:5 >
  • benden güzel var hakemi olurmuş.hakem kararı frikik ise doğru karar:)

• resmi açıklama geldi.

eni sezon hazırlıkları kapsamında Ağustos sonunda eFootball™ 2022'yi eFootball™ 2023'e güncelleyeceğiz.

eFootball™ 2023'te ilave yerel liglerin yanı sıra ayrıca küme yükselmeleri/düşmeleri ve oyuncu transferlerini yansıtan veri güncellemeleri olacak.

■ Oyun İçi Varlık ve Diğer Verilerin Taşınması

Aşağıdaki oyun içi varlıklar taşınacak.

・ eFootball™ Parası

・ GP

・ eFootball™ Puanları

・ Oyuncu Verileri

・ Menajer Verileri

・ Hedef

・ Giriş Bonusu

・ Oyun İçi Öğeler

・ Ayarlar

Fakat şu oyun içi varlıklarda bazı değişiklikler olabileceğini lütfen göz önünde bulundurun.

・ Oyuncu ve Menajer Bağlılıkları

・ Oyuncu Kartı Tasarımları

■ Lisans Güncellemesi için büyük ölçekli bakım

Oyun içi varlıkların taşınma süreci için Kasım ayında büyük ölçekli bakım gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Büyük ölçekli bakımın ardından, eFootball™ 2022'de sözleşme imzalanmış olan "Standart" oyuncuların büyük kısmının bağlılıkları ve fotoğrafları güncellenecek.

Ayrıca artık mevcut olmayan oyuncular, eşit değerde oyun içi öğelerle değiştirilecek.

Lütfen yukarıdaki bilgilerin kesin olmadığını unutmayın. Mümkün olan en kısa süre içinde daha ayrıntılı bilgi paylaşacağız.

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt

Hocam ceza sahasi ici degil mi :))

van dijk'in sol ayağı ile mbappenin ayağının temas anında keşişme noktası ceza sahası dışında hocam:)

o yüzden hakemi ve efootball'u sana yedirmeyiz:)karar doğru oynamaya devam

• Benim bildigim top ceza sahasindaysa penaltidir (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] 

Sizin Efootball da var hakemi olmamaniz dilegiyle (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] 

Oyun hakkinda bilgi için ayrıca teşekkürler hocam.

Bakalim Agustos sonunda neler olacak.

Lig lisansları artirilsa keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 12 Ağustos 2022; 10:40:10 >

yok hocam topla ne alakası var(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] müdahale nerede yapılırsa karar ona göre verilir.

ben hiçbir ifab oyun kuralları kitabında top ceza sahası içerisindeyse müdahale ceza sahası dışında bile yapılsa penaltı verilir ibaresi görmedim.

futbol bilgibi tekrardan gözden geçirmeni tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak2658 -- 12 Ağustos 2022; 11:16:27 >

Mudahalede ceza sahasi içi hocam :)) dediginiz gibi mudahale ayagina bakilir mi bilmiyorum.

hocam müdahale dışarda başlasa bile ceza sahası içinde sonlanıyorsa penaltı. Mbappe ve Van Dijk içeri doğru düşüyorlar dolayısı ile bu pozisyon bence penaltı.

• hatrix kullanıcısına yanıt

bu pozisyonda tek bir yerde kontak kuruluyor.ceza sahası çizgisinin dışında ayaklar temas ediyor .pozisyonun devamı yok hocam.

itme çekme gibi birşey olsa ceza sahasından başlayıp devam eden birşey olsa tamam diyeceğimde bu pozisyonda öyle birşey bulunmuyor.

Oyuncunun nereye düştüğü bir kriter değil.Ayak teması ceza sahası içinde olup oyuncu ceza sahası dışına doğruda düşebilirdi.o zamanda düşme yerine bakılmadan kontak içeride kurulduğu için penaltı olurdu.Şimdiye kadar hiç duymadığım şekilde farklı kural yorumları yapıyorsunuz,kural kitabinda bu tarz ifadeler yer almıyor.

o zaman ceza saha dışında yapılan her faulde oyuncular ceza sahasına düşüp penaltı almaya çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak2658 -- 12 Ağustos 2022; 12:19:57 >

Ağır çekim sonu yok ama adam pataküta dalmış sonra ikisi birden köşede yerde kalmışlar hocam. Yani pozisyon içerde de devam ediyor bence =) Neyse dandik bi oyun için ne zaman harcadık. GS-FB maçınca olsa bu kadar tartışmazdık.

• hatrix kullanıcısına yanıt

zaten oyunda tartışacak birşey olmadığı için pozisyon tartışıyoruz:)

buralarda eskiden paket açılımları,2.toptan icon çektim vs .konuşulurdu,yada şu diziliş iyi vs. vs.

şimdi in cin top oynuyor.

Aslında haklısın hocam. Oyunda içerik sıfıra yakın. Lig 1 yaptım bıraktım :) içerik falan olsa ne ala olur. Misal aklıma ne geldi. Misal oyunda alt yapımız olsa ve ayda bir 2-3 tane genç yetenek çıksa. 60 overall Messi falan olsa istediğimiz gibi geliştirsek.

• 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.