Şimdi Ara

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.469
Cevap
181
Favori
715.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pes 2022 oyunuyla ilgili fragman,oyun çıkış tarihi,oyun motoru gibi resmi bilgilerin 11 temmuz ve 22 temmuz arasında açıklanması bekleniyor.

İnternetten araştırmalarım sonucunda sadece tahmindir.Resmi ve kesin bir bilgi değil malesef.

• Öyle bir oyun kodlaması düşünün ki size gol attırmamak ve kolay gol yemeniz için ayarlanmış!

Her şeyi geçtim,zor bela son dakika penaltı kazanıyoruz,onu bile kurtarıyorlar.Ortaya vursan sanki görüyormuş gibi sağa sola atlamadan ortada duruyor,sağa vursan adam,sağa uçuyor!!

Hadi ordan,kurgunuza tüküreyim sizin!Oyunu iyice Fifalaştırdınız.Goller,Fifa kopyası!Pas,pas,pas ,en son sahası içindeki golcüye pas ve gol!O paslar ,nasıl öyle ölçülüp biçilmiş gibi yerine gidiyor!

Pes 2022,yukarıda bahsettiğim gibi zor gol atılıp kolay gol yeme mantığıyla çıkarsa bir tarafın pasları zor bela yerine ulaşırken diğer taraf,Fifa oynar gibi tik tik,paslaşıp golü rahatça atarsa yine keyif vermeyen bir oyun olacaktır.

Oyun böyle olursa almam diyenler varsa sizler oyunu almayabilirsiniz ama benim gördüğüm myclupte eylül ayından itibaren karşılaştığım oyuncular,bıkıp usanmadan oyunu oynamaya devam ediyorlar.

Her 2 futbol oyunu ,berbat bir oynanışa da sahip olsalar malesef çılgınlar gibi oynanmaya devam edecek!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 17 Haziran 2021; 19:4:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• neo23 kullanıcısına yanıt
    Ya kardeşim cidden ortaya vurunca penaltıyı nasıl görüp öyle bekliyor rakip kaleci, bunun bir hilesi mi var ben de bunu düşündüm?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • GhostofTsushima kullanıcısına yanıt

Bir şekilde nereye atacağını önceden fark ediyorlar.Müneccim olsa bu kadar tahmin ,önsezi olamaz!Hile değil de büyük dikkatle bakıp atacağımız yönü görüyorlar.

Öyle bir oyun ki penaltılar bile gol olmuyor.

Yapımcılar,gol olmayınca top,direklere çarpıp durunca kaleci,her sert şutu kurtarınca bu oyunun çok iyi olduğunu düşünüyordur.Halbuki goller olağanüstü bir şekilde kaçtığında sürekli onların kulaklarını çınlatıyoruz!

Bu oyun,futbolun doğal akışına aykırı bir oyun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 17 Haziran 2021; 20:31:33 >
  • Pesin dinamikleri inanilmaz hantal topu alip soyle etrafta dönüp kafayi kaldiramiyorsun zaten bu yuzdende hem oyun olarak hemde satis olarak rakibinin cok cok gerisinde

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Bir şekilde nereye atacağını önceden fark ediyorlar.Müneccim olsa bu kadar tahmin ,önsezi olamaz!Hile değil de büyük dikkatle bakıp atacağımız yönü görüyorlar.

Öyle bir oyun ki penaltılar bile gol olmuyor.

Yapımcılar,gol olmayınca top,direklere çarpıp durunca kaleci,her sert şutu kurtarınca bu oyunun çok iyi olduğunu düşünüyordur.Halbuki goller olağanüstü bir şekilde kaçtığında sürekli onların kulaklarını çınlatıyoruz!

Bu oyun,futbolun doğal akışına aykırı bir oyun!

Onu nasil anlıyorlar penaltı yi kullanan oyuncu kafası ile bakıyor nereye vuracaksa oraya bakıyor

Bende sonradan öğrendim bende diyorum nerden biliyor nereye vuracağımı cok penaltı kaçırdım böyle

• yeni oyun beta olarak yayınlandı.ps storedan yükleyip test edebilirsiniz.

demo değildir,altını çizerek belirtiyorum beta hali.

çevrimiçi testler yapılıyor.

bunun üzerinden birçok daha şey gelişecek.

ilk dikkatimi çeken hareketli kamera oldu.pozisyona göre yakınlaşıp uzaklaşıyor.

kamera olayı müthiş olmuş.

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt

Ben de yeni gördüm indiriyorum YouTube da biraz izlefim defans i fifa gibi olmuş x ile press kalmış

• İnşallah iyi bir oyun olmuştur. EA'in eline mahkum etmesinler bizi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fifa 98 e benzettim. Umarım yanılırım

Gerçi pes 2021 müthiş bir oyun

Arkadaşlar size pes 2021 de bir tüyo vereyim takımı yormayın çok koşturmayın .

grafiklerden haber verin ps5 te grafikler nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 24 Haziran 2021; 10:45:20 >
  • Defans ,pes 21’de kötüydü ama eğer yeni oyunda Fifa defans anlayışı gelmişse geçmiş olsun.Fifa’yı zaten tactical defans yüzünden oynamıyorduk.

Fifa ,çok tutuluyor; o zaman Fifa taklidi oyun yapalım!

Yine de ne olursa olsun Pes 2021 kadar kötü bir oyun olacağını sanmıyorum.

Ps4 için yok mu beta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 24 Haziran 2021; 11:53:20 >
  • neo23 kullanıcısına yanıt

Defans sistemi fifa gibi olmuş pres yapıp top kapılmıyor . ps5 de grafikler bana çok kötü geldi çimler karıncalanıyor. Ps4 de de beta var yani oyun ps4 de çıkacak gibi duruyor

• -FIFA'daki akıcı animasyonlar yine yok, yine kütük gibi hareketler.

-Bir kaç ışıklandırma yeniliği dışında Unreal Engine'a geçişe dair hiçbir fark göremedim.

-Çok fazla görsel ve animasyon bug var. Beta diye görmezden geliyorum (pozisyon tekrarlarında hareket eden her oyuncunun, topun, nesnenin arkasında ghosting effect kalıyor, durup dururken kale ağları sallanıyor, gündüz maçında mesela gölgede kalan kısımda oyuncuların daha az olması gereken gölgeler yok, ama topun gölgesi var :D Oyuncuların gölgeleri sadece güneşte çıkıyor, gölge kısımda oyuncunun gölgesi hiç çıkmadığı için oyuncular havada duruyor gibi oluyor :D)

-PlayStation 3 döneminde bile olan forma, şort sallanma fiziğini yine görmezden gelmiş Konami. PS2 dönemi gibi, formalarda fizik yok. Sabit duruyor her şey. Aşırı can sıkıcı.

+Yeni kamera açısına ba-yıl-dım! Pozisyona göre yaklaşıyor / uzaklaşıyor. Mesela korner bayrağında 1v1 attack yaparken o pozisyona odaklanıyor kamera, çalım atıp ilerlediğinizde birden uzaklaşıyor ki içeride bekleyen oyuncuları görün. Çok güzel bir yapay zekası var kameranın.

+PES'in 30 yıldır FIFA'dan hep iyi yaptığı konu; ufak tefek maç ayarları. Yine üzerine koydukları özellikler var. Detaylı stadyum ayarları vs. gördüm. İngilizce olmadığından anlamadım ama FIFA'da yıllardır hep aynı ayarlar var.

• Sanırım Pes adını tamamen silecekler !Storede oyunun adı bu şekilde.Yeni futbol oyunu performans testi!Pes adını silin,zaten batırmıştınız seriyi,Pes 5,6 ‘nın efsane ismine yazık oluyordu!

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU]

• Eski motor kullanılmış bariz belli.. Hatta eski oyunun grafiği bile daha iyi.

• Akşama PS5'e indirip test edeceğim. Az önce videolara baktım unreal engine falan değil bu , 21 den farklı olarak animasyonlar ve kamera açısı gibi duruyor. Salak salak paslar yine aynı şekilde devam ediyor. Beta olduğu içindir umarım

Tabii test edip yorum yapmak en doğrusu...

• Milleti kekliyorlar yeni oyun motoru diye... Eğer bu eski nesile çıkarılacak olan ve Unreal Engine kullanmayan sürümse amennah; öbür türlü bu görüp göreceğimiz son PES oyunu olur.

Ulan Konami... Efsanenin anasını belledin.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.