Şimdi Ara

Komşumuz Olacak İnsanın Terbiyesizliği (Fotoğraf Ekli) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
3
Favori
28.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
197 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düzeltme:İnsan müsveddesi yazacağıma densiz yazmışım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam oğluna sürekli "sen adam olmazsın dermiş" ......
    misali adam olmak yerine zengin,mal mülk sahibi olmayı adam olmak zannedenlerden demek ki
  • komalık oluncaya kadar et döveceğiyle dövüp kireç kuyusuna atmak tek çözüm eğitim falan filan olmaz buna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 2 Ekim 2017; 3:35:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günümüz Türkiyesinde genel felsefe şudur :

Acıma acınacak duruma düşersin!!!

Devir kötü, yalancı ve çirkef insanların devri maalesef..... bu yüzden muatap olmayacaksın raporu tutup geçeceksin. O elemanın da başına gelecek var. İzle ve gör...

Geçmiş olsun..

• ozbayram kullanıcısına yanıt
    Direkt bunu yap. Gereksiz bir salakla muhatap olmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • waRRioR kullanıcısına yanıt
    Bu abartı olmuş, sonradan görmelik her toplumda var olan bir sorun, sadece islamda değil.

• Birgün aracı park edecegim yazlıkta pazara gittik,birisi parktan çıkıyor arkasında bekliyorum adamda cıkıcam gir diye el etti ,bendeki araç kartal neyse ben girmeye calışırken bir araç benim park edecegim yer hallendi tabi kartalla frene basmam girdim parka karısı geldi bana celalleniyor ben 2.üni bitirmiş adamım.agzımı acmadım yanaştım o da yanıma yanaştı.arabadan inerken hızlıca kapımı acıp kapattım.birdaha nasıl davranacagını görür ve akkıllanır belki diye.

• Sabırlı adammışsın.

• okurken sinirlendiren cinsten bir durum. nasıl insanlar var hayret ediyorum

• Tutun tutanağı gidin komşunuza sigortadan yaptırmak istediğinizi, tutanak gerektiğini söyleyin.
    İmzalarsa sigortadan yaptırırsınız bir sonraki sigorta döneminde anlar ne olduğunu.
    İmzalamazsa da etrafta kamera yoksa lastiklerinin önüne ve arkasına 1 er tane 3-4cm lik ayrı ayrı tipte 2 çivi dayayın, öylece kalsın. İlk kalkışta çivilerden biri biri batar lastiğe. Gideceği yere gidene kadar da anlamaz muhtemelen lastiğin indiğini.
  • İşte böyle böyle depresyona giriyor insan "bir tane bile mi kıymet bilen yok, bu kadar mı yalnız herkes" diyorsun 30 yaşına gelince. Birkaç yıl daha böyle olacak sonra geçecek, en son televizyonla kavga eden yaşlı adamlar olacağız...
  • Aslında büyük şehirlerde bu adama benzeyen o kadar çok organizma var ki? size komşu olarak denk gelmiş. Canınızı sıkmayın tutanak tutun o düşünsün.

• dağdan inmiş ayı.
  • Komşuluk cidden önemli.

Bir önceki oturduğum sitede kapıyı hayvan gibi açmalarından ötürü çamurluğum göçmüştü, ne bir yazı ne bir özür, kim olduğunu hiç bir zaman öğrenemedim o hayvanın.

Şimdiki oturduğum yerde de komşumuz manevra sırasında istemeden sürtmüş tamponumun köşesine. Adam sora sora araştırıp buldu beni, öyle mahçup bir şekilde defalarca özür diledi ki. Nerde ne zaman istiyorsan yaptır, kaç para tutarsa tutsun önemli değil, söyle anında ödeyeyim deyip durdu elli kere. Adam böyle yaklaşınca tek diyebildiğim şey "canın sağolsun" oldu. Delikanlı insanlarla komşu olduğumu öğrendim o gün, varsın tamponun köşesi çizik olsun.

Boşa dememiş atalarımız; ev alma, komşu al...
  • recep ivedik filmeleri bunlara yapıyor,adam kendi hayatından kesitleri filmde görünce film rekorlar kırıyor..
  • Ben böyle dingilleri görünce motorla geçerken aynalarını alıp boydan boya çiziyorum. Sana da tavsiye ederim.

• Madem benim araba ucuz sana zahmet komple boyatıver deseydin. Hem pişkin hem görgüsüz insanlardan nefret ederim.
  • suc sende. iyilik yapacam demişsin görmemişsin. tutanagı tutacaksın. arabayı da cekti gitti diyeceksin. polisi cagiracan hertürlü ona kitlerler. bugün sanaa yarin bize. ama bize yaparsa sorun böyle cözülmez o da ayri.
  • sonradan görme bir mahluk.böyle tiplerle tartışmaya değmez. insanların alın teri ile elde ettikleri şeyler küçüksemeye kimsenin hakkı yok. hepimiz insanız, kimsenin kimseyi aşağılamaya hakkı yok. kimi peynir ekmek yer mutlu olur kimiler etleri beğenmez.
    Allah böyle tiplerden hepimizi korusun.
  • Tutanağını tutup arabanı yaptır hocam sen, bu yaştan sonra sövsen ne dövsen ne bırak kendi dünyasında yaşasın
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.