Şimdi Ara

Komşularımdan birinin wireless i açık nasıl bildirebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sanırım yeni almış bağlantıyı ve sürekli açık ve şifresiz millet girecek adama patlıcak onun masa üstüne bi txt notu bırakmak istiyorum nasıl yapabilirim bu arada benim işletim sistemim vista.

• Çok iyi niyetlisin(!). Bunun bu şekilde anlatılmasının taraftarı değilim.
  • öyle yapacağına çal kapısını, durumu anlat!..
  • txt notu bi kagida yazip elden de verebilirsin dostm
  • iyi de bir sürü apartman var hangisinde olduğunu nereden bileyim
  • Kötü amaç için kullanılabilir bu tür bir yöntem. Bu modemleri satanlar neden uyarmazlar tüketiciyi anlamış değilim. Hadi satan uyarmıyor kurarken kitapçıkların da şifrelemenin ne kadar gerekli olduğu yazar bunu neden atlarlar anlayabilmiş değilim. Aslın da ne kadar büyük bir tehlike ile karşı karşıyalar bir bilseler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: proteo

Kötü amaç için kullanılabilir bu tür bir yöntem. Bu modemleri satanlar neden uyarmazlar tüketiciyi anlamış değilim. Hadi satan uyarmıyor kurarken kitapçıkların da şifrelemenin ne kadar gerekli olduğu yazar bunu neden atlarlar anlayabilmiş değilim. Aslın da ne kadar büyük bir tehlike ile karşı karşıyalar bir bilseler.

bende aynı fikirdeyim anlamadan bazı şeyleri alıyolar benimde uyarmam gerektiğini düşünüyorum insanlık için sonra üzülmesinler nasıl yapabileceğimi söylerseniz sevinirim
  • Wireless ile bağlanabiliyorsan adamın modeminin içine gir ve sen şifre koy , wireless şifresini değiştirmediğine göre modemin yapılandırma paneline giriş şifresini de fabrika ayarı bırakmıştır.

Gir modemin içine WPA şifre koy
  • arkadaşlar bir sürü program vs aradım ama hişç biri vistada çalışmıyor acil cevap yazınız
  • arkadaşlar böyle bir sinyal ne kadar uzakta olabilir
     Komşularımdan birinin wireless i açık nasıl bildirebilirim?
  • Fazla değil. Belki sizin apartmanda, ya da çok yakınınızda.
  • en iyi fiki adamın KAblosuz modeminin istmini bu modem şifresizdir benimli irtibat kurun 0532323xx gibi bişeyler yaz ama çok iyi niyetlisi hakkaten
  • en basiti ağdaki msnleri takip etmeni sağlayan bir program yüklemen.. o programı çalışıtırınca ağdaki açık msnler görülüyor ve adresleri de görülüyor.. internette biraz araştırmayla sonuca ulaşabilirsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmcol

en basiti ağdaki msnleri takip etmeni sağlayan bir program yüklemen.. o programı çalışıtırınca ağdaki açık msnler görülüyor ve adresleri de görülüyor.. internette biraz araştırmayla sonuca ulaşabilirsin...

abi çok tehlikeli bişi bu kullanımı bu kadar kolaysa. burger king'de falan msn e girmemek lazım o zaman.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmcol

en basiti ağdaki msnleri takip etmeni sağlayan bir program yüklemen.. o programı çalışıtırınca ağdaki açık msnler görülüyor ve adresleri de görülüyor.. internette biraz araştırmayla sonuca ulaşabilirsin...

Hangi programdan bahsediyoruz..? PM atabilirsin
  • acaba iyi niyetten mi bu yolu istiyorsun sakıncalı boşver kendi düşünsün
  • Adam belki bilerek şifre koymamıştır .
  • Al laptopunu in apartmandan aşağı ve gezinmeye başla, sinyalin durumuna göre hiç olmassa hangi binada olduğunu bulabilirsin...Sonrada tek tek çal kapılarını...
  • oda mantıklı :D ama adam niye bçyle bir şey yapmak istesinki? bu arada kardeş harbi çok iyi niyetlisin
  • modem setup ına gir orda user pass i vardır zaten
    password u muhtemelen telefon numarasıdır
    herhangibir *** unhide programi ile pass i alıp telefon et :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.