Şimdi Ara

KOMPLE SİSTEM GTX 1070 - i7 4790 16GB = 3500 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
3
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kırklareli İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Oyun oynamayı bıraktığım için kasamı satma kararı aldım. Sistem sorunsuz ve stabil şekilde çalışmaktadır. Ekran kartının bir adet fanının ufak bir yaprağı kırıktır(fotoğrafta gösterdim - ufak bir şey). Herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

i7-4790 İşlemci
    Asus B85 Plus Anakart
    Asus ROG Strix 1070 8GB Ekran Kartı
    16 GB (2x8) DDR3 Ram
    120 GB SSD
    Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze Güç Kaynağı
    Aerocool Kasa

Fiyat: 3500 TL Pazarlıksız

KOMPLE SİSTEM  GTX 1070 - i7 4790 16GB = 3500 TLKOMPLE SİSTEM  GTX 1070 - i7 4790 16GB = 3500 TLKOMPLE SİSTEM  GTX 1070 - i7 4790 16GB = 3500 TLKOMPLE SİSTEM  GTX 1070 - i7 4790 16GB = 3500 TL

EKİPMANLAR : 130 TL
    MSI DS B1 Gaming Mouse
    Bloody B120 Klavye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okuryzen -- 10 Haziran 2020; 18:47:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fotoğraflar eklenmiştir. İlan günceldir. Fiyatlar sondur, kasa, monitör ve ekipmanları komple alacak kişiye indirim yapılır.
  • 4790 gibi ısınan bir işlemciyi stok fanla hem de oyun kasasında kullandıysanız çok güzel haşlamışsınız. bu kadar bileşenlere para harcayıp 150 liraya bir de işlemci soğutucu alsaydınız keşke. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

4790 gibi ısınan bir işlemciyi stok fanla hem de oyun kasasında kullandıysanız çok güzel haşlamışsınız. bu kadar bileşenlere para harcayıp 150 liraya bir de işlemci soğutucu alsaydınız keşke. Kolay gelsin.
    Teşekkürler. Satış devam ediyor

• Fiyat takip

• hiickimse kullanıcısına yanıt
    Anakart b serisi islemci k degil.
    Sizin o dediginizn k islemcili z serisi anakarta belki dogru olurdu.
    Ksiz ve h serisi bi anakarta bu islemcinin haşlanmasi için tek yol kasanin hava akisinin 0 olmasi.
    Stok fan evet kötu ama oyun icin yeterli.
    Yüzde 100 oyun kullanimi bile islemciyi max 75 derece yapar diye dusnuyorum sonuçta oc yok islemcide.

Etrafimda 4790k 6700k 8700k yi stok fanla kullanan arkadaslarim var ocsuz def kullaniyorlar islemciler oyunlarda 75i gecmiyor.
    75 derecede gayet normal bir sicaklik

İlan için, fiyat cok iyi hayirli satislar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

4790 gibi ısınan bir işlemciyi stok fanla hem de oyun kasasında kullandıysanız çok güzel haşlamışsınız. bu kadar bileşenlere para harcayıp 150 liraya bir de işlemci soğutucu alsaydınız keşke. Kolay gelsin.
    stok soğutucu ile full yükte 77 dereceyi geçmiyor işlemcim.

k serisi değil işlemci.
  • Ne oldu arkadaşlarını mı çağırdın nedir aynı gün 2 cevap :) bu işi bilen herkes böyle işlemcilerin stok fanla kullanılmasının sağlıklı olmadığını bilir. 77 çok mu düşük :) 70’i geçiyorsa işlemci soğutucu istiyordur. Malını seven, uzun ömürlü olmasını isteyen kullanır. Siz stokla kullanmaya devam edin. Beni alıntılayıp cevap vermeyin, çünkü başka cevap vermeyeceğim. Son 2 ayda forumda görmediğim acayip şeyler görmeye başladım. Müşteriden satıcılara kadar.

• ekran kartsız satış yapmayı düşünürseniz alabilirim.

• Satış devam ediyor, pazarlık mesajlarına cevap vermiyorum
    Toplu cevap 1 : 3400 olmaz
    Toplu cevap 2 : 3000 e helalleşmeyelim
    Toplu cevap 3 : ekipmanlarla birlikte 3500 olmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.