Şimdi Ara

Komple Değişim için Tavsiye (4K TV + Sinema Ses Sistemi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

En son 2010'da evim için sistem kurmuştum. Teknoloji bayağı ilerledi ve sistem eskidi.Sistemi de yenilemek istiyorum.

Şuan ki sistem Panasonic Plazma TV (Full Hd) + Atlanta HD Box uydu alıcı + Popcornhour A-200 Media Player + Logitech 5500 Ses Sistemi ve 6 TB Mkv film arşivi.
    Eğer sistemi yenilersem Logitech 5500'ü pc'de kullanabilirim. (her ne kadar beni yeterince tatmin etse de:)

Burada merak ettiğim şey Media player almaya gerek var mı? PC yada TV bu konuyu üstlenirler diye düşünüyorum.
    Şuan 1080p arşivimi silebilirim. Hem 4K ya geçeceğim için hemde netfilix varken arşive gerek yok heralde.

55-65' arası 4K Tv ve ses sistemi almak istiyorum. Bütçem 20.000 TL Eğer gerek yok falan derseniz daha da düşebilirim. Tekliflere açığım.
    (Ayrıca PC'yi de yenileyeceğim bütçe 10.000 TL)

Beklentilerim:

*Ailecek, eşim ve çocuklarımla film izlemeyi seviyoruz. Film ve gündelik tv izlemek önceliğimiz.
    *Evdeki Pc, cep telefonu, ses sistemi vb. cihazların bibirine senkron olması yani birbirini görmesini istiyorum. (hdd taşımayım, sök çıkar olmasın gibi)
    *Mümkünse ses kalitesinden de ödün vermeyecek şekilde ses sisteminin kablosuz olması (eğer kalite çok düşerse duvara gömebilirim kabloları)
    *Şuan kumanda çöplüğünden dolayı bıktım. Tek kumanda ile tüm cihazları kontrol etmek istiyorum mümkünse.

Kısaca özetlersek önceliklerim Cihazların birbirini görmesi, kablo kalabalığı olmasın ve tek kumanda ile kontrol etmek.

Bu bağlamda; yukarıda verdiğim bilgileri de dikkate alarak ses sistemi ve 4K Tv (eğer olacaksa uydu ve media player) önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.