Şimdi Ara

KOMPAKT SUV KARŞILAŞTIRMA ANKETİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
4.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Anonymous

Mazda CX-5, Volvo XC90, Subaru Forester dışındakiler çöp. Aralarındaki en iyi arazi performansı da Subaru Forester'a aittir.

çöp derken ? biraz ağır olmadımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nejoz -- 11 Aralık 2013; 20:58:50 >
  • Bencede bu sınıfın ruhunu en iyi yansıtan araç forester.
  • Nejoz kullanıcısına yanıt
    Benim tercihim de subaru forester

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skoda Yeti nerede ?
  • Yorumlarınız için teşekkürler :)
  • Subaru forester

• Bmw x3 ile audi q3 ün; 3 rakamları aynı olduğu için mi aynı karşılaştırmada yer alıyorlar?
    Burada yazan araçların bazıları c segment şasesi üzerine, bazıları d segment üzerine suv yapılmış.
    X3 ve xc90 bu listeye çok abes.
    Mazda cx5 i tam bilemiyorum.
    Bu listeye bmw den x1 koyabilirsin.Volvo dan buraya sığacak bir araç yok.Yine x1, q3 ü bence ayırmak lazım.

• eczman2000 kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkürler :)
  • dış tasarıma bakarsak xc90 ve captiva diğerlerinden cok daha güzel görünüyor ..
  • scirocco
  • Hepsini anladım da xc90'nın kompakt suvların arasında ne işi var ?
  • Subaru Forester'ın eski kasanın resmini koymuşsunuz. 2014'ü bu

Subaru Forester XT
    Aha böyle bişey
     KOMPAKT SUV KARŞILAŞTIRMA ANKETİ

Tabi anketteki oyum (Henüz eklenmemiş) bu kış kıyamet günü symetrical awd'den başka hangi araca olabilir? Subaru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73181344B -- 11 Aralık 2013; 21:36:45 >
  • XC90 nasıl kompakt?

Bu listeye XC60 girmeli ve bence listenin başına geçer. Belki offroad kabiliyeti olarak diğerlerine göre üstünlüğü yok ama kalite olarak bence en güzel araç XC60 bu sınıfta.
  • qashqai favorim olur plade ise kuga
    sanırım qashqai için makyaj veya yeni kasa muhabbeti var.
  • Bence duster ve q3 aynı kategoride değerlendirilemez fiyat segmentine göre en iyisini seçmek daha doğru gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyCoDeR -- 11 Aralık 2013; 21:49:57 >
  • Farklı açılardan birinci değişir. Fiyat avantajı, motor gücü, estetik vs.... Aralarında atla deve denecek fiyat farkı mevcut. Bu anlamda birini seç al deseler tabiki en pahalısını tercih ederim.
    Fakat bana göre listenin iki başarılı aracı; skoda yeti ve asx tir. Gerekçem ise ikisininde, tüm liste içinde fiyat performans anlamında başarılı araçlar olmasıdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi tabikide aynı kalitede değiil fakat bu segmentteki araçları koymaya çalıştım, yanlışlık varsa affola :)
  • Bence de bu şekilde kıyaslanamaz. Türkiyede f/p oranı en yüksek duster aslında. Tabi f/p oranı yüksek lafı bana göre yanlış bir kullanım. Fiyat/performans anlamına geliyor ki, aslında yüksek değil de düşük olması iyidir. Neyse biz de bu şekilde kullanmış olduk. Ama bana göre verdiğinin karşılığını en yüksek oranda aldığın suv ASX tir. Saygılar..
  • opel mokka yok

• Peki Opel Mokka/chevrolet Trax girmiyor mu bu gruba?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.