Şimdi Ara

****Kompakt Makine ve Ekipman Tavsiyeleri***** (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.033
Cevap
35
Favori
185.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler öncelikle,sizlere birşey danışmak istiyorum tavsiyelere açığım bir süredir kompakt fotoğraf makinesi bakıyrum ama bu işlerden çok anlamadığım için kararsız kaldı. Şuan aklımda olan bir kaç makine:samsung wb150f ve sony cybershot dsc-wx80 sony nin cmos sensör kullanması birazdaha beni kendine çekiyor.modelleri limitim 500 tl ye kadar önerilere açığım ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dssss -- 22 Mayıs 2013; 20:51:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler arkadaşlar ;00 tl ye kadar kompakt makine bakıyorum sensörü benim için önemli 2 ürüne bakıyorum samsung wb150f ve sony cyber shot dsc-wx80 wx 80 in csmos sensörü olması bir avantaj sanırım önerilere ve yeni makine tavsiyelerine açığım

• 500 tl arkadaşlar

• @Dssss 500 TL'ye sensör başarımı yüksek makine (sıfır olarak) yok. İkinci el alırım derseniz büyük sensörlü Lx3, S90, S95, G11 gibi modeller var. WB150 gibi modelleri hemen eleyin. 2. ele girmeyecekseniz daha önceki önerilerime bakabilirsiniz.
  • 2.el düşünmüyorum

• İnternette araştıra araştıra bi hal oldum ama hala tam karar veremedim benim istedğim en az 10x zoom cmos sensör,titreşim önleyici ve 16mp çok mu şey istiyorum bu fiyata

• 16 MP neden istiyorsunuz? Kaliteyle hiç ilgisi yok. Bence Canon SX ve Sony WX serilerine bakın.
  • Canonsx220 ye baktım ama tipi hiç içime sinmedi wx serisinde de zoom çok yetersiz geldi dsc-h90 tavsiye edermsiniz ama ccd ymiş galiba

• Nikona anlam veremediğim bir sempatim var cmos sensörlü minimum 10xzoom lu önerebileceğiniz modeli varmıdır.makineyi yurtdışı çekimlerinde ve hobi için kullanıcam

• S9100 ve S9200 var. S9100 başarılı bir makine. S9200 ile ek özellikler eklediler. S9200 ile 3D fotoğraf ve GPS eklediler bir de titreşim önlemeyi lense aldılar. Ama S9200 ile megapikseli artırarak kötü ettiler. Bence size uygunu S9200 modelidir. Fakat bu makine için bütçeyi az artırmanız gerekecek. buduro ve webdenal sitelerinde 550 TL'ye bulabilirsiniz.
  • Bende tam s8200 ebakıyodum s9200 daha iyi sanırım farkı nedir sadece gps mi ve s8200 e bakmamın sebebi sipariş vermek değilde mağzadanda uygun bi fiyata bulabileceğim için.

• S9300 için webdenal güvenilir bir sitemidir?

• Aynı ürün s9200 vatan bilgisayarda 1200 tl buduro ve webdenal gibi siteler nasıl bunu yarı fiyatından aza satabiliyorlar?

• Ve hangi siteyi tavsiye edersiniz buduro mu webdenal mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Dssss

Ve hangi siteyi tavsiye edersiniz buduro mu webdenal mı

İki site de güvenilirdir, sorun çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler

• Sormak istediğim bir şey daha var s9200 deki flash mekanizmasında sonradan bozulma olabilirmi acaba

• Flaş mekanizmasının bozulması için bir neden göremiyorum. Yeter ki elle zorlamayın. Alınca kitapçığını okuyup gerekli bilgileri alırsınız.
  • Selamlar kaliteli fotoğraf ve full hd video çekimini bir arada sunan bir makine arıyorum fiyat aralığı çok önemli değil ancak illa pahalı ürün olacak diye şart yok gerçekten istediğim iki özelliği en iyi şekilde sağlasın yeterli fiyat performans ürünleride olabilir.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • O zaman Olympus Pen E-PM1 alın 600-650 TL'ye. Kompakt makinelerin hepsinden iyidir. Veya büyük sensörlü kompakt makinelere bakın. Ama onlar da çok pahalılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.