Şimdi Ara

Komik adam Sergen (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
2.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Orijinalden alıntı: 3S3R

quote:

Orijinalden alıntı: akglsercan

quote:

Sergen hatalı burda, Holosko bile yedekti, Stoch'un yedek olması normal

Böyle işi gücü sataşma olan adamlara muhaha da olsa cevap vermeyin.

Sataşma ile alakası yok, formda bir Holosko, Stoch'dan daha iyidir.

Stoch daha dünkü çocuk yahu

Peki,haklısın.

• önce holosko girdi sonra stoch girdi demekki holosko daha iyi :)
    Şaka bir yana saçma bir tartışma olmuş holosko mu stoch mu tartışması seneye izleriz değerlendiririz
  • David Silva'ya ön libero muamelesi yaptı resmen
  • david silva kanat değil diyo david villa 160 diyo içip de geliyo lan bu
  • Formda bir holosko Stoch'dan daha iyiymiş Stoch dünkü çocukmuş..Hazard da dünkü çocuk o zaman
  • David Silva atak oyuncusu değil busquet gibi ön libero.
    Xavi'yede ön libero dedi.Bu adam ön libero ne demek onu bilmiyo bence.
  • sergen de fenerimizi çekemeyen sayısız zavallılardan biri.ben bu adam yüzünden bann yemiş biri olarak çok ağır sözler ithaf ediyorum hala sergen için.benim esas garibime giden ntv gibi kaliteli yayın yapan bir kurumun sergenle işi olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erzincanspor

sergen de fenerimizi çekemeyen sayısız zavallılardan biri.ben bu adam yüzünden bann yemiş biri olarak çok ağır sözler ithaf ediyorum hala sergen için.benim esas garibime giden ntv gibi kaliteli yayın yapan bir kurumun sergenle işi olması.

Sözleşmesi bitince gönderirler inşallah, o kanalı ayakta tutan bi Rıdvan bir de Fuat Akdağ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carloska

alın size sergen.. ntv spor u rıdvan ayatkta tutuyor...ntvspor un seviyeli dürüst yorumcuları ve sunucuları var ama rıdvan ntvspor un yarısı...

2005-2006 beşiktaş-galatasaray maşı dakika 90 durum 1-1 niye geri döndün sergen yalçın¿
     Komik adam Sergen

• Sergen iyice saçmalamaya baÅŸladı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

• Fenerliler daha komik kesinlikle
  • çok fazla alaycı yorum var.
    sergen Türkiye'nin görüp görebileceği en büyük oyunculardandır benim için 1 numaradır.
    dalga geçen fenerli arkadaşlar, sizin takımınız için emek vermiş bir adama saygınız bu kadar mı ?
    slovakya gibi 3. sınıf bir milli takımda ilk 11 oynamıyorsa bunda bir sorun vardır holoskoyla karşılaştırmayı sezon başlayınca yapmak daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lombi

quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

çok fazla alaycı yorum var.
    sergen Türkiye'nin görüp görebileceği en büyük oyunculardandır benim için 1 numaradır.
    dalga geçen fenerli arkadaşlar, sizin takımınız için emek vermiş bir adama saygınız bu kadar mı ?
    slovakya gibi 3. sınıf bir milli takımda ilk 11 oynamıyorsa bunda bir sorun vardır holoskoyla karşılaştırmayı sezon başlayınca yapmak daha iyi olur.

Slovakya 3. sınıf bir milli takımsa Türk Milli Takımı 5. sınıf bir milli takım. Biz dünya kupasında yokuz, ama onlar var. Ee 5. sınıf bir Milli Takımda bile yeteri kadar oynayamayan adamla ben neden dalga geçmeyeyim? Sergenden bahsediyorum.

Türkiye 2. sınıfta bana göre. slovakyaya göre kesinlikle daha iyi oyuncularımız var ve daha iyi takımız bizim dünya kupasında olmayışımız ayrı bir konu.
    37 kere a milli oldu sergen az sayılmaz.

• sergenin futbolculuğunu değil ona yapılan alaycı yorumları konuşuyorduk ama doğru fener taraftarının futbolcusuna nasıl davrandığı belli zaten beşiktaşlı birine mi saygı duyacaklar.
  • michael j fox

Arkadaşım Sergen'in erken bunama yaşadığını düşünüyorum ciddi ciddi. Beşiktaş'a da sürekli giydirme telaşı içinde. Neden böyle davranıyor anlamadım.
  • Burdaki herkes zaten yılların futbolcusu türkiyenin en büyük takımlarında oynamış ve herkes milli futbolcu galiba bu kadar sergene salladığınıza göre ayıp yaa valla ayıp.Tükiyenin gelmiş geçmiş en büyük futbolcularından biridir sergen yaa bu kadar eleştirmek ne oluyor? burda yorum yazanların hepsini cebinden çıkarır şu anki form durumuyla bile.Zaten Türkiyede herkes kendini futbol üstadı sanıyor bu yüzden bu yerdeyiz.Ayrıca chelsea stochu iyi fulbolcu olsa geleceği olsa hiç fenere satarmıydı akıl var mantık var yaa bi düşünün bakalım.Güya chelseanin scoutları sergenden iyi biliyormuş sergenin 2 tane gol atıp bjknin chelseayi evinde yendiği maçı ne çabuk unuttunuz o scoutlar futboldan anlasalardı o zaman sergeni alırlardı zaten.
    Bu arada Sergen'in Stoch'a bir sorusu varmış:
    - Maç 2-2 oldu mu Stoch?

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet ööle

• quote:

Holosko BJK'da da yedek
  • Sergenin futbol oynadıgı zamanda bişey yaptıgına inanmazdım

şimdide inanmıyorum Show yapmaya çalışmasına gerek yok

İyi bir futbolcu olsaydı zamanında şuanda inceden bitakımın başına geçerdi

ama yayıla yaıla oturup ahkam kesiyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.