Şimdi Ara

Kombinin Sürekli Su Tahliye Etmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kallus (2 mesaj) monk_06 (1 mesaj) hardcrss (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1720 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    3,3,5 yıldır Ferroli kombi kullanıyorum. Garantisi hâlâ devam ediyor.Bu sürede en ufak bir sorun çıkmadı. Yıllık bakımlarını da eksiksiz yaptırırım. Son bakımdan sonra cihaz tuhaf çalışmaya ve su eksiltmeye başladı. Borularda kaçak olduğunu sanmıyorum.Bakımdan sonra cihaz yüksek sıcaklığa ayarladıkları için çalışınca bir koku ve sıcaklık verdi. Daha önce böyle olmamıştı. Kombi suyu 1 in altına düşmeye başladı. o düştükçe ben su ekleyerek 1,5 a getirdim.Kombi çalışmada bu 3,5 civarına kadar artıyor ve sık sık su tahliye ediyor. Kombi soğuyunca da su basıncı 0,5 ve 1 e kadar düşüyor.ben ekleyip normale getiriyorum o çalışınca tahliye ediyor sonrada çok düşüyor. Bu gün kombi çalışmıyor ekran kırmızı yanıp sönüyordü. Su basıncı 0,5 di. 1,2 a kadar su ekledim. gece çalışmış ve tekrar su vermiş. Aacaba sorun nedir.?.

|
    |
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    mrb çok fazla tecrübeli değilim ama anladıgım kadarı ile genleşme tankında hava bit miş ondan oluyor benimde başıma gelmişti benzer bir olay umarım faydası olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monk_06 -- 29 Aralık 2013; 8:47:15 >
    |
    |
  • Yarbay
    10981 Mesaj
    genlesme tanki saglamsa hava basilacak.
    |
    |
  • Binbaşı
    1720 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Cevaplar için tsk ederim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.