Şimdi Ara

Kombiden gelen tıkırtı sesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
24.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba iki gundur kombiden bi tıkırtı sesi geliyor aşağıya videoda ekledim herhangi bir fikri olan var mıdır neden geliyor acaba

• bende yeni tesisat döşettim aynı yerden bendede ses var sanırım tesisata kaçan bir pislik bu sesi yapıyor filtreyi temizledim birşey çıkmadı sizde öncelikle filtreyi temizleyin bakalım kesilecekmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filtre nerede oluyor acaba nasıl temizlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duygusuz58

Filtre nerede oluyor acaba nasıl temizlerim

videoda üzerini çizdiğiniz parça filtredir tahliye vanasından basıncı 0 a kadar düşürüp filtrenin üzerindeki metal tıpayı çıkartın ve içindeki tel süzgeci temizleyin.
    Lakin içerisindeki madde ağır olduğu içn aşşağıyıya düşecektir o yüzden yaptığınız işlemde başarılı olamazsınız pompayla temizlenmesi gerekecektir.
  • yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler dediginiz gibi filtre kısmında kucuk bir taş vardı onu alınca ses kesildi
  • quote:

yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler dediginiz gibi filtre kısmında kucuk bir taş vardı onu alınca ses kesildi

Normail bir kullanıcının çıkartması güç olduğuiçin başaramayacağınızı düşünüyordum.
    Doğrusu şaşırttınız beni tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: livingston

quote:

yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler dediginiz gibi filtre kısmında kucuk bir taş vardı onu alınca ses kesildi

Normail bir kullanıcının çıkartması güç olduğuiçin başaramayacağınızı düşünüyordum.
    Doğrusu şaşırttınız beni tebrik ederim.

kapağı çıkartınca taş parcası gorundu hemen cımbızla aldım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duygusuz58 -- 27 Aralık 2012; 15:50:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.