Şimdi Ara

KOMBİ ve TESİSAT ÖNERİ SAYFASI [ANA KONU] (693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
30.149
Cevap
529
Favori
1.261.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
100. Sırada  bugün en iyi #20
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: disintegration

akıllı oda termostatı kişinin ihtiyacına bağlı bir olay,eğer ihtiyacınız varsa dışardan eve komut yapmak istiyorsanız kullanın. ben kullanın veya kullanmayın demem şahsen kullanmıyorum ihtiyacım yok.
    Modülasyonlu mu bu Cosa kiti ? Modülasyonlu olmasına dikkat edin demiştiniz.
  • kir-pi K kullanıcısına yanıt
    Bizim tek sorunumuz yalıtım olmaması o yüzden güçlü bir kombiye ihtiyacım var 😒

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kir-pi K kullanıcısına yanıt
    140-150m2 gibi alanlar çok sınır değerler ve birçok faktöre göre değişkenlik gösterebilir. airfel digifel premix 30kW çok geniş aralıkla modülasyon yapabiliyor bu yüzden taktıracak kişi özellikle mevsim geçişlerinde bu farkı hiç hissetmez
    cihaz 5.2kW - 30kW aralığında çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a-y-k-u-t

Bizim tek sorunumuz yalıtım olmaması o yüzden güçlü bir kombiye ihtiyacım var 😒
    bence riske girmeyin 30kW airfel digifel premix alın. cihaz geniş aralıkta modülasyon yapıyor
    hani 30kW kombi aldık çok yakar diye düşünmeyin. 30kW cihaz 5kW'lara kadar gücünü düşürebiliyor
    mevsim geçişlerinde minimumda alev kısar. ayrıca pompası güçlü ve sıcak su gücü de XL seviyesinde
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Aslında arkadaşın dediği modelin 30kw olanı da olabilir fakat fiyat fazla ama fiyatı dert etmezseniz Buderus un o medilinin 30 kW olanını alın dermisiniz bana airfel yerine

• Umitbjk kullanıcısına yanıt
    on-off çalışır. modülasyonlu oda termostatı normal kablolu ile eve bağlanan oda termostatları için demiştim
    cosa bağlarsanız. kombiniz normal kendi dönüş suyu (tesisat suyuna göre modülasyon) modülasyonuna göre çalışacak her kombi gibi. airfel digifel premix için tek bir modülasyonlu oda termostatı var siemens qaa 73. o da yaygın değil heryerde bulunmuyor sakaryadaki daikin fabrikasının fabrika satış mağazasında satılıyor forumdan bir arkadaş almıştı
  • a-y-k-u-t kullanıcısına yanıt
    buderus gb12 , yarı yoğ bir model ve 30kw versiyonu yok. buderus ta tam yoğ premix 30kW olarak pahalı kombiler var para sorun değilse tabii ki alınabilir.ama airfel digifel premix 30kW aynı performansta çalışır gerçekten kaliteli cihaz
    Ben söylediğiniz model olan Daikin i aldim 28 kW olan Airfel i de amcama alıyorum o zaman,yardımlarınız için çok teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

on-off çalışır. modülasyonlu oda termostatı normal kablolu ile eve bağlanan oda termostatları için demiştim
    cosa bağlarsanız. kombiniz normal kendi dönüş suyu (tesisat suyuna göre modülasyon) modülasyonuna göre çalışacak her kombi gibi. airfel digifel premix için tek bir modülasyonlu oda termostatı var siemens qaa 73. o da yaygın değil heryerde bulunmuyor sakaryadaki daikin fabrikasının fabrika satış mağazasında satılıyor forumdan bir arkadaş almıştı
    Çok teşekkürler hocam değerli bilgiler için.
    Sayın ustam çok oldum biraz ama kusuruma bakmayın lutfen,halam kombidini değiştirmek istiyor aynı binada oturuyoruz yani onun da evi 140 m2 net kullanilir alana sahip fakat kendisi alman ya emeklisi olduğu için vaillant olsun başka istemem diyor kendisine Vaillant in hangi modelini önerirsiniz

• MErhaba Arkadaşlar,
    Daha önce sordum anca tekrar sormak istedim.

Evim neti yaklaşık 200 metrekare 4+1 daire. Bir firma 28 Kw önermiş ancak burada okuduklarıma göre 30 kw olsa iyi olacak gibi.
    Bana önerebileceğiniz model varmı termostatla beraber yazabilirseniz sevinirim öyle anlaşayım.
  • Değerli arkadaşlar, ben çok kararsız kaldım bir baymak bir bosch bir ECA kombiler modülasyonlu ot ler içerisinde kayboldum gittim. Bana 24 kW da kablosuz modülasyonlu programlanabilir oda termostatı bağlayabileceğim bir kombi ve termostat önerir misiniz lütfen. Şuan buderuslar hariç Baymak duo tec compact + baymak idee ot tek seçeneğim. Buderusun hem modelle pahalı hem otl er. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neckermenn -- 9 Ekim 2019; 17:8:25 >
    Baymak aklıma yattı gibi. Peki hocam Vaillant 346'nın fiyat aralığında(6800) Vaillant dışında ne alınabilir?
  • Leon kullanıcısına yanıt
    daikin ndj 35kW, daikin vz 30kW,buderus gb172i 30kW,bosch comfot condense 30kW alınır aynı segmentin kombileridir
    baymak duo tec 33, dubleks net 170-180m2 daireye taktırmıştım. sıkıntı çıkarmadı
    10litre genleşme tankı,hidroblok grubu pirinç,modülasyonlu sirkülasyon pompası,cold burner door teknolojisi
    baymak idee modülasyonlu oda termostatı desteği (kablolu veya kablosuz) baymak connect akıllı oda termostatı takılabiliyor f/p bir seçenek eksiği yok fazlası var.sorunsuz sıkıntısız.son güncel kasası 2012 den beri piyasada arayüz değişmedi
    tercih senin
  • a-y-k-u-t kullanıcısına yanıt
    vaillant ecotec plus 346-5-5 modeli alınabilir ama aynı fiyata daha (buderus) iyi modeller var özellikle modülasyon aralığı açısından haberiniz olsun
  • Mstfshnksk M kullanıcısına yanıt
    30kW hatta 33-35kW (+ -) civarı kombi almanız lazım
    33kW baymak duo tec,35kW eca confeo premix,38kW airfel digifel premix,32kW warmhaus priwa,35kW eca proteus premix

oda termostatı konusu karışık bir konu çok fazla model var kablolu,kablosuz,akıllı oda termostatları siz kombiyi marka modeli seçin ona göre oda termostatı konusunda fikrimizi belirtiriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 9 Ekim 2019; 18:18:34 >
  • neckermenn kullanıcısına yanıt
    warmhaus priwa 24/31 + WT-RF03 kablosuz modülasyonlu programlanabilir oda termostatı
    https://www.warmhaus.com.tr/tr/kombi/kombi-aksesuarlari/wt-rf03

warmhaus priwa yerine priwaplus,enerwa veya enerwaplus ta olur. yazdığım 4 model de hemen hemen aynı kombiler enerwaplus'ın pompası biraz farklı o kadar priwa çok satan modeli ve daha yaygın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 9 Ekim 2019; 18:19:37 >
    Teşekkürler.
    Bulunduğum ilde bu markanın servisi yok. İlçede var. Epey konunuzu takip ettim. Servis yakın olan markaları öneriyorsunuz. Varsa başka öneriniz talip olabilirim. Teşekkürler.

• Merhaba, ankarada yalıtımlı binada guney cephede balkonlar hariç net 135m2 arakat daire için tam yoğuşmalı ve modülasyonlu kombi ve bu kombiye uygun modülasyonlu oda termostatı ne önerebilirsiniz?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.