Şimdi Ara

KOMBİ ve TESİSAT ÖNERİ SAYFASI [ANA KONU] (527. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.130
Cevap
530
Favori
1.260.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    intherm mrl 200 ve 300 modülasyonlu değil on/off tur.sen kullanacak kişi yaşı ilerlemiş dediğin için dt90 önerdim mrl 300 de olur ama programlıdır düğmeler falan var prog. yapabilir mi bilmiyorum böyle bir ihtiyacı varsa alsın mrl 300 yerli markadır kullananı var forumda

dt90 kullanması çok kolay+lcd ekran büyük ve honeywell old için önerdim.hepsi nitrona uyumludur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Salon 26 metre : 2x1 metre

Y. odası 16 metre : 1.2 metre

Ç.odası 10 metre : 1 metre

Mufak 10 metre : 0.5 metre

Koridorlatda petdk malesef yok

Terras odaları daha küçük banyo terasta 1 oda eksik.

Yanlışlık yok ölçtüm normal daireler 4,7

Dubleksler 4,7 + 3,4=8,1 metre

Dur şimdi bu DT90 dediğin de on/off değil mi ?
    MRL 200 veya MRL 300 de On/OFF ? Ne bilem internette bir yerlerde MRL 300 modulasyon diye bir şey okudum, öyle zannediyorum onları.

Peki bu Demirdöküm Nitron Condense ye modulasyonlu termostat varmıdır ?

Var ise bir tavsiye alayım senden. Yok ise DT90 veya MRL 200 e bakacaz.
    Cevabın için teşekkür ederim bende pek ısınamadım 246 ya size danışayım dedim.antreye petek koyamam tesisat döşeli ve görüntü kirliliği olmasını istemiyorum ayrıca peteklerin uzatsak 0.20 eklesek hepsine olmazmı banyo yada havlupan yerine petek koysak 1 M veya daha uzun yer müsayit kışın cocuğumuzdan dolayı hepsi aktif bir şekilde 24 saat çalışacak ve siz hangi kombiyi tercih edersiniz bu 1. Sayfadaki kombiler arasında kalite servis ve sıkıntı çıkarmaması acısından tercihiniz ne olurdu acaba fiyat olarak birbirine yakın kombiler teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.

• Gaziantep içi kombi alımları tesisat yapımları her türlü ücretsiz keşif ve fiyat konusunda yardımcı olunur

Şehir dışı arkadaşlarıma da her türlü rehberlik edilir

4 yıldır bu sektörde Makina Müh olarak çalışıyorum
  • Kraaz kullanıcısına yanıt
    nitron condense e modülasyonlu yok

• ilhandogan İ kullanıcısına yanıt
    önerdiğim 28kW premix yoğ kombiler düşük kapasitede 24kW kombi ayarında çalışır yakıt yönünden sıkıntı olmaz

yanıtınız için teşekkürler.

önerdiğiniz kombiler için teklif istedim, bugün gelecek ama çok ümitli değilim açıkçası.
    Ya fiyat yüksek gelecek yada tam geçişli metal filtre ve vanalar ile metal alt bağlantı kitini istediğimde bir sürü bahane uyduracaklar.
    hatta muhtemelen ikisini birden yapacaklar.

bu arada duo tec'ler kablosuz oda termostatları ile kullanılamıyor yazmışsınız galiba bir iki yede.
    önerdiğiniz modeller içinde kablosuz termostat ile kullanım için hangisi uygundur diye sorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhandogan -- 16 Nisan 2018; 11:37:31 >
  • ilhandogan İ kullanıcısına yanıt
    duo tec dahil önerdiğim tüm kombilere kablosuz o t takabilirsiniz

tam geçişli vana ve filtreleri kendiniz alabilirsiniz montajda ustaya verirsiniz monte ederler

• Merhaba disintegration sizden rica etsem bana kombi ve petek ebat önerisi verebilirmisiniz ( mutfak balkonla birleşik kuzey cephe ) (yatak odası kuzey cephe ) (çocuk odası doğu tarafı bitişik bina güney cephe ) ( salon güney ve batı cepheli ) petekler sizin öneriniz demir döküm plus radyatör,danfoss gaz sensörlü termostatik vana,kombi altına plastik yerine prinç,tam geçişli vana ve filtreler.Fırat pen oksijen bariyerli pex boru ev müstakil altı dükkan üstü açık çatı yok mobil sistem olacak yer Denizli petek boyutları ile kombi önerisi ve oda termostadı verirseniz çok mutlu olurum.

KOMBİ ve TESİSAT ÖNERİ  SAYFASI [ANA KONU]

• Selo424 S kullanıcısına yanıt
    salon 200

mutfak 100

çocuk odası 120

yatak odası 140cm

banyo havlupan

kombi için bu başlıkta ilk sayfaya bakabilirsiniz

• Ustam benim sorunum biraz tuaf ve uzun sizden kombi tavsiyesi isteyecegim.Bizde hermetik v100 viessman var mutfakta baca çıkışı balkona simdi balkonu cam yaptirdık bacayı uzattık bu seferde kombi sapıttı gazı atamıyor sıcaksuda sürekli atesleyip kesip 32 dereceyi gecemiyor ama uzatmayı çıkarınca hersey normale dönüyor dirsekleri 80 cm saymanız lazım dedi servis kombi üzerinde kendi dirsegi ve 2 tane daha dirsek var ayrıca 300+1750+750 boru var 5 metre civarı oldu ve biz baya ugrastık boru masrafı 2. usta falan bize 250 ye patladı elde var sıfır ayrıca dış boruyu cıkarıp denedik gene olmadı ev 150 m2 4oda uzun dar salon ama aynı şartlarda alt katta yogusmalı kombi var onda baca uzatma sorun olmadı servis yogusmalılarda ollmaz dedi simdi yogusmalı kombi alıcagız şimdiki kombimizi balkona tasitma maliyeti 1.5 tutar dediler onuda eledik bize en sorunsuz ve iyi kw yüksek yada nasıl oluyorsa iyi bir kombi önerebilirmisini burada d.d. ve eca var ben viessmanın servisinden hic memnun kalmadım yedek parcada pek yok piyasada hem yedegi bol falan olsun istiyorum ntc sensörü bile internetten baska yerde yoktu wiessmanın neyse hocam kafanızı şişirdim kusuruma bakmayın kötü bir tecrübe yaşadım Allah saglık versin para kazanılır.

• thegreenblack kullanıcısına yanıt
    bölgende eca servisi varsa eca scot ve eca proteus premix öneririm güzel cihazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

bölgende eca servisi varsa eca scot ve eca proteus premix öneririm güzel cihazlar
    Tavsiyen icin tesekkürler hocam bunlarda baca uzunlugu sorun yaratmaz dimi ve nette fiyatlar baya farklı ben kocaelideyim burada nekadar vereyim fiyat olarak önceligim hangi model olsun şimdiden teşekkürler.

Cevabınız için çok teşekkür ederim.Hayırlı işler bol kazançlar dilerim.
  • Merhabalar,

Evimiz dubleks. Kombimiz bir süredir arıza veriyordu, çalışmamaya başladı. Artık yeni bir kombi almak istiyorum.
    Elimden geldiğince evin şeklini şemalini çizmeye çalıştım :) Hangi kombiyi önerirsiniz? Benim için öncelik sıcak su her daim sıkıntısız bir şekilde çalışsın. Isı git gelleri vs. olmasın,arıza vs. olmasın.
    KOMBİ ve TESİSAT ÖNERİ  SAYFASI [ANA KONU]
    Şimdiden teşekkürler,KOMBİ ve TESİSAT ÖNERİ  SAYFASI [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capmad -- 25 Nisan 2018; 10:50:34 >

• thegreenblack kullanıcısına yanıt
    baca uzatmaları dirsekleri orijinal eca olsun sorun çıkmaz.başka marka kullanma.proteus premix 100 200lira daha ucuz ve daha küçük bir kombi.ikiside iyi cihaz pişman olmazsın

eca proteus premix 2600lira civarında,eca scot 2700 2800lira civarında satılır.eca nın parçaları heryerde bulunur.

ilave olarak eca kombi bulmada sorun çıkarsa baymak duo tec öneririm fabrikası tuzla dadır.kocaeliye yakın bir bölge

• capmad C kullanıcısına yanıt
    sizin eve 28kw civarında premix yoğ kombi gerekli.aşağıdaki markaların servisi bölgenizde varsa eğer

28kW baymak duo tec

28kW eca proteus premix

29kW airfel digifel premix

28kW warmhaus enerwaplus (veya priwaplus)

bürçede sorun yoksa 28kW daikin kombi

bu kombilerin hiçbirinde sıcak su performansında sıkıntı yaşamazsınız

geri dönüş için çok teşekkürler. daikin diğerlerine göre oldukça pahalı. aradaki fiyat farkını hakediyor mu sizce?
  • capmad C kullanıcısına yanıt
    daikin kombinin teknik özellikleri gelişmiş farkı bu.pahalı kombi alınca tasarruf yapamazsınız tasarruf yalıtımdan iyi tesisattan başlar kombi en son sıradadır
    daikin kombinin bir başka avantajı eğer devam ediyorsa hala şu sıralar 6yıl garanti.kombiler 2 3 yıl garantili oluyor.6yıl avantaj ama pahalı bir cihaz bunun yanında tasarım harikası komponentleri kaliteli
    warmhaus enerwaplus bence teknik özellik olarak daikin kombi ile aynıdır ama marka yeni.bursada üretim yapıyor yerli marka

arada en az 1000/1200lira fark var ama aynı özelliklerde cihaz almış oluyorsunuz.marka yeni olduğu için haliyle bazı insanlar çekimser davranıyor

eca,baymak ise kombi üretiminde öncü firmalar pazar payları büyük çok satan markalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 25 Nisan 2018; 13:53:43 >
  • 
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.