Şimdi Ara

KOMBİ ve TESİSAT ÖNERİ SAYFASI [ANA KONU] (1007. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.148
Cevap
529
Favori
1.261.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10051006100710081009
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 130 m2 çatı katı ev..Tesisat hazır sadece Kombi ve petek takılacak hangi marka önerirsiniz ?

@disintegration

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FerreT -- 12 Ağustos 2021; 10:59:44 >
  • futaci F kullanıcısına yanıt

merhaba

5000lira altında iyi bir kombi istiyorsan baymak lambert lpy ve baymak dolcevita dpy öneririm

internette döviz kurundan dolayı zam gelmediyse 4100-4300 lira civarında bulunabiliyor

çelik premix eşanjör + pirinç hidroblok grubu, komponentleri son derece kalitelidir tam f/p bir cihazdır

alternatif olarak warmhaus ewa'da olur

istanbul'da eski kombi sökülüp aynı yere yenisi takılacak. eski kombiyi, kombiciye verirseniz muhtemelen igdaş değişim formunu ücretsiz hallederler genellikle böyle oluyor. montaj 400-500 civarı tutar

kombi+montaj+igdaş değişim formu toplamda muhtemelen 5000lira altında halledersiniz

www.kombimarket.com.tr
    Baymak Dolcevita DPY 24FI Yoğuşmalı Kombi 20.640 Kcal/H | Dolcevita
    https://www.kombimarket.com.tr/urun/baymak-dolcevita-dpy-24fi-yogusmali-kombi-20-640-kcal-h

akakce.com
    Baymak Lambert LPY 24 FI Hermetik Yo�u�mal� Kombi Fiyatlar�, �zellikleri ve Yorumlar� | En Ucuzu Akak�e
    https://www.akakce.com/yogusmali-kombi/en-ucuz-baymak-lambert-lpy-24-fi-hermetik-fiyati,3106101.html
    akakce.com
    Dolce Vita DPY 24 Fi Premix Yoğuşmalı Kombi | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/siparis/?p=1304453512&ref=akakce&v=1.87.4
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• FerreT kullanıcısına yanıt

binada yalıtım var mı? montaj proje hariç kombi için bütçe ne kadar?

• yolcum kullanıcısına yanıt

yanlış iş yapmışlar

dediğiniz gibi çocuklar o borularda barfiks çeker

• disintegration kullanıcısına yanıt

Bütçe 5 ile 6 bin arası sadece kombi için.. yalıtım çatıda var duvarda yok..Petek olarakta önerilere açığım

Hocam merhabalar. Konuya verdiğiniz cevaplar için öncelikle teşekkür ederim. Evimiz en üst kat kuzeyde. Yalıtım yok. Isınmamız her zaman masraflı olmuştur. Ferroli marka kombimiz vardı ama seramiği mi ne çatlamış artık 4.000TL masraf dediler. Biz de yeni kombi almayı düşünüyoruz. Yukarıda 5.000-Tl altın her şey dahil için öneride bulunmuşsunuz ama ben de şu kombi hakkında fikrinizi almak isterim. Ev 2+1 yalıtımsız, 110 m2, her zaman zor ısınan bir ev olmuştur.

https://www.hepsiburada.com/eca-citius-premix-24-24-kw-20-000-kcal-tam-yogusmali-kombi-p-HBV00000WCOQY

Çok teşekkürler ilginize.  

petek markası olarak demirdöküm plus öneririm

25mm hatve genişlik, kataforez boya teknolojisi ile piyasanın en iyisidir ve en pahalısıdr

bütçe olarak sizi aşarsa 33mm hatve genişlite olan f/p herhangi bir petek markasını alabilirsiniz baymak,airfel,sanica,warmhaus..vs olur

dd plus uzak ara en iyisi ama herşey bütçe meselesi

kombi olarak:

baymak duo tec compact

eca proteus premix

alarko super fit suf

airfel digifel premix

bosch condens 2200

buderus logamax plus gb062

öncelikle cevap için teşekkürler..her odaya tek petek takılabiliyor iki petek takma şansım yok bu sebeple kombi olarak Bosch Condens 2200i W 20/25kw Premix Kombi yeterli olur mu ?

• Erdem2602 kullanıcısına yanıt

merhaba

eca citius premix'in hidroblok grubu plastik yani kompozittir ve doldurma musluğu dandiktir

yukarıda önerdiğim baymak lambert lpy ve baymak dolcevita dpy'nin ise hidroblok grubu pirinçtir. doldurma musluğu kalitelidir diğer komponentleri ise gayet iyidir paslanmaz çelik premix eşanjör ve cold burner door teknolojisi

f/p kombi almak istiyorsanız 3 model öneririm baymak lambert lpy,baymak dolcevita dpy ve warmhaus ewa

warmhaus ewa'da yukarda yazdığım plastik aksamı az olan bir model

kombi 4000-4200 civarı, montaj 400-500, eski kombi sökülüp aynı yere yeni kombi takılacaksa doğalgaz borularında değişiklik olmayacaksa proje çizilmez DEĞİŞİM FORMU YETERLİ

kombiciler eski kombiyi alıp değişim formu ile işinizi hallederler. işler genellikle böyle yürüyor

herşey dahil hepsini 5000lira altında halledebilirsiniz

akakce.com
    Baymak Dolcevita DPY 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/yogusmali-kombi/en-ucuz-baymak-dolcevita-dpy-24-hermetik-fiyati,584027802.html

akakce.com
    Warmhaus Ewa 24 Premix Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/yogusmali-kombi/en-ucuz-warmhaus-ewa-24-premix-hermetik-fiyati,536602389.html

130m2 net mi brüt mü? yani balkon gibi ısıtılmayacak alanlar çıktığında

evin içi: koridor+hol+mutfak+salon+odalar+banyo ortalama kaç m2?

eviniz bir de çatı katı o yüzden soruyorum, duvarlarda mantolama varmıydı? çatıda çatı arasında cam yünü gibi yalımtım malzemeleri var mı? hangi şehirdesiniz?

çünkü bu model 20kW ona göre soruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

merhaba

eca citius premix'in hidroblok grubu plastik yani kompozittir ve doldurma musluğu dandiktir

yukarıda önerdiğim baymak lambert lpy ve baymak dolcevita dpy'nin ise hidroblok grubu pirinçtir. doldurma musluğu kalitelidir diğer komponentleri ise gayet iyidir paslanmaz çelik premix eşanjör ve cold burner door teknolojisi

f/p kombi almak istiyorsanız 3 model öneririm baymak lambert lpy,baymak dolcevita dpy ve warmhaus ewa

warmhaus ewa'da yukarda yazdığım plastik aksamı az olan bir model

kombi 4000-4200 civarı, montaj 400-500, eski kombi sökülüp aynı yere yeni kombi takılacaksa doğalgaz borularında değişiklik olmayacaksa proje çizilmez DEĞİŞİM FORMU YETERLİ

kombiciler eski kombiyi alıp değişim formu ile işinizi hallederler. işler genellikle böyle yürüyor

herşey dahil hepsini 5000lira altında halledebilirsiniz

akakce.com
    Baymak Dolcevita DPY 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/yogusmali-kombi/en-ucuz-baymak-dolcevita-dpy-24-hermetik-fiyati,584027802.html

akakce.com
    Warmhaus Ewa 24 Premix Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/yogusmali-kombi/en-ucuz-warmhaus-ewa-24-premix-hermetik-fiyati,536602389.html

Hızlı ve detaylı cevabınız için teşekkür ederim hocam. İstanbul Beykoz'dayız. Baymak'tan ve servisinden memnun kalmayan akrabamız olduğu için Baymak almak istemiyoruz. Eca proteus premix ve warmhaus ewa arasında kaldım. warmhaus ewa almanca isimli bir Türk firması anladığım kadarıyla. Son karar olarak Warmhaus'a daha yakın gibiyiz. Markaya para vermektense daha az bilinen bir markayı almak daha mantıklı gibi.

Mekan Denizli..Koridor+mutfak+3 oda banyo ve lavabo var 130 m2 net alan..Çatı katındayız çatı arasında yalıtım var köpük sanırım.Duvarda yalıtım yok 24 kw'de olabilir ben şeklini beğendiğim için Bosh olanı tercih edecektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FerreT -- 12 Ağustos 2021; 14:6:31 >

Warmhaus türk markası, sahibi türk, bursa'da üretim yapıyor.kombinin altyapısı immergas-ferroli gibi italyan markalarının altyapısına dayanıyor ama yerli üretim bir şirkettir panel radyatör üretimi bile yapıyor hatta kombilerini yurtdışına ihraç ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bence 24kw bosch condens 2200i alın. Ev küçük değil ve duvarda mantolama yok

Teşekkürler hocam. Forumda sizin gibi insanların kalmış olması sevindirici. Bulunduğumuz ilçede bayisi olmasından dolayı LAMBERT LPY'de karar kıldık. Montaj falan dahil 4.800-TL'ye 9 taksitle alacağız.

Edit : 4.700-TL'ye 9 taksitle, eski kombiyi verip anlaştık. Montaj, uygunluk belgesini falan hallettiler. Yani anahtar teslim bir değişim oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdem2602 -- 13 Ağustos 2021; 22:8:59 >

Bence güzel bir kombi aldınız, komponentleri son derece kalitelidir. Hayırlı olsun

• merhabalar

ev 100m2 içerden dışardan yalıtımlı kobi seçimi baymak lambert veya eca proteus premix biri 2 yıl diğeri 5 yıl garantili arada 1000tl fiyat fark ne önerirsin sen hangisini alırdın?

• creed73 kullanıcısına yanıt

Merhaba

2 kombi arasında garanti süresi farkı var. İkisi de alınacak kombiler. Baymak lambert lpy bütçesi düşük olanlar için.fiyatı aldatmasın kalite olarak fark yok. Baymak'ın fiyatlandırma politikası böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

f/p olarak

bosch condens 2500

baymak lambert lpy

baymak dolcevita dpy

https://www.hepsiburada.com/baymak-lambert-lpy-24-kw-yogusmali-kombi-baca-dahil-p-EVBAYLAMLPY24FI?magaza=Kombisiparis&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.77.1

warmhaus ewa'da var ama Kars gibi uzak bir bölgedesiniz merkez de servisi var ama bence ilk mesajda yazdığınız bosch condens 2500 en uygun model

yazdığım baymak modeller tam f/p cihazlar tam yoğ premix onlar da olur internette 4100 4200liraya bulunuyor

Hocam merhaba bu kombi nasıldır acaba hepsiburada indirimlerini takip ediyorumda yakında alıcam

DemirDöküm Atromix P 28 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)https://www.hepsiburada.com/demirdokum-atromix-p-28-kw-yogusmali-kombi-baca-dahil-p-HBV00000GMRRD?magaza=birkombi&url_src=ios-product-detail

• 
Sayfa: önceki 10051006100710081009
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.