Şimdi Ara

Kombi ve Tesisat Öneri-eski- (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.288
Cevap
16
Favori
377.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: disintegration

quote:

Orijinalden alıntı: Gprsnedir

anladım üstadım teşekkür ederim

bir aksilik çıkmazsa bende baymak falke condens alacağım

üstadım siz aldıktan sonra hiçççç sorun yok benim için :) işin erbabı bile bu kombiyi seciyorsa bizim seçmememiz anlamsız olur :)
  • quote:

quote:

quote:

üstadım siz aldıktan sonra hiçççç sorun yok benim için :) işin erbabı bile bu kombiyi seciyorsa bizim seçmememiz anlamsız olur :)

keşke kendime alsam
    2 tane baymak falke condens alacağım
    annemlere ve kardeşime alacağım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

keşke kendime alsam

neden hocam sizde alın kendinize sizdede ferroli vardı sanırım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

keşke kendime alsam

neden hocam sizde alın kendinize sizdede ferroli vardı sanırım

bende ferroli domicondense var
    condens yoğuşmalı
    5 yıl garantili

geçen kış aldım.kombimden memnunum,sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 20 Mart 2012; 13:31:42 >

• quote:

quote:

quote:

disintegration sayın hocam

kobiyi aldığım gökan beye baymak brötje heizung novadens ve BAYMAK FALKE CONDENSE YOĞUŞMALI KOMBİ arasındaki farkı sordum sagolsun oda fabrika ile konuşmuş fabrikanın cevabı dijital panel ve kasa dışında hiç bir fark yok denilmiş

evet fark yok
    bunu daha önce belirtmiştim.broşürlerden de belli oluyor..baymak'ın satış politikasından dolayı bazen kafalar karışıyor
    kombi eline ulaştı mı?

hocam gökan bey bugün kargolayacakmış bekliyorum

Kombiyi alınca haber verirseniz seviniriz.Anlaştığım mühendislik firması ile star bridge de karar kılmıştık eğer kargoda,faturalamada,bayinin garanti vermesi gibi konularda sorun çıkmazsa falke condanseye dönebilirim.Tabi bu seferde montaj ücreti işin içine girecek galiba.Neyse yine de değerlendirmek lazım sonuçta almışken en son teknolojiyi istiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: jack33

quote:

quote:

quote:

disintegration sayın hocam

kobiyi aldığım gökan beye baymak brötje heizung novadens ve BAYMAK FALKE CONDENSE YOĞUŞMALI KOMBİ arasındaki farkı sordum sagolsun oda fabrika ile konuşmuş fabrikanın cevabı dijital panel ve kasa dışında hiç bir fark yok denilmiş

evet fark yok
    bunu daha önce belirtmiştim.broşürlerden de belli oluyor..baymak'ın satış politikasından dolayı bazen kafalar karışıyor
    kombi eline ulaştı mı?

hocam gökan bey bugün kargolayacakmış bekliyorum

Kombiyi alınca haber verirseniz seviniriz.Anlaştığım mühendislik firması ile star bridge de karar kılmıştık eğer kargoda,faturalamada,bayinin garanti vermesi gibi konularda sorun çıkmazsa falke condanseye dönebilirim.Tabi bu seferde montaj ücreti işin içine girecek galiba.Neyse yine de değerlendirmek lazım sonuçta almışken en son teknolojiyi istiyoruz.

bence bir tesisatcı bulup 100tlye bağlatırsın zor iş diil

• yalnız kargo üçreti 61 tl tutu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSE.ISO.9001

quote:

Orijinalden alıntı: onururgu

evet izmir koçtaştan bende aldım modelin tam adı baymak brötje starbridge 240fi 1599tl 12 taksit ile aldım 10 gün önce montajı yaptırdım daha doğalgazım açılmadı elektrikte yok sadece su bastırdım bekliyorum internet fiyatları daha pahalı hem görerek hemde taksitle alabiliyosun sonuçta koçtaş kaliteli bi firma.tek dikkatimi çeken 7 yıl garanti hakkında hiçbir yazı çıkmaması hatta üzerinde stiker var kombinin üstünde ekstra garanti yaptırın +1 +2 +3 yıl diye inş bi problem çıkmaz sonuçta garanti süresini servis değil firma ayarlıyor

Bu arada bu cihazı koçtaş'tan alan SAYIN : ONUR URGU arkadaşım,

Tesisat işini yani altyapı işini kaç paraya hangi malzemelerle yaptırdın bana bunları söyleyebilirsen çok büyük faydan olacak.
    yani size tüm sistem cihaz dahil komple kaça mal oldu ?

Mesela ben radyatörleri BAYMAK LUX düşünüyorum.
    Tesisat borusu olarak DİZAYN OKSİ PLUS
    E.C.A vana

vb. malzemeler ?

malesef yardımcı olamıycam evi yeni aldım mütehhit işi bizim tesisat ben pek araya girmedim para durumları iyice zayıfladı birtek kombiyi aldım bacasıyla birlikte o fiyata 130 tl verip dolap ile alt bağlantı parçalarını aldım ve takırdım şimdi doğalgaz açılmasını bekliyorum babamlardada novodens 280 var 5 sene önce almıştık premix yoğuşmalı oda bu sene az yaktılar ama geçen sene balıkesirdeyerden ısıtmalı evimizde alt kattakinde düz kpmbi var 220tl civarı ödüyordu bizdede 175 civarı geliyordu tabiki geçen seneki sarfiyatlara göre diyelim.Ben ise bu model piyasada bayağı tutulmuş starbiridge modeli ekranda oda termostatı olarak kullanılıyor 7 yıl garanti yeterli almak için ayrıca şunu söyliyim büyük şehirlerde oturmuyosan internetten de almak istemiyosan bu fiyat çok iyi 1600tl brötjenin premix yoğuşmalı kombisi 2200 civarları belkide balıkesirde 2500 arada çok fark var %3 fark 7 senede anca kapar aradaki farkı.zaten okadar yıl sonrada yeni nesiller çıkar bizde o modelle değiştiririz

• slm herkese iyi forumlar;

biraz araştırma yaptıktan sonra baymak lambert attivo almaya karar verdim. kombitoptancısı.com dan siparişim dün elime ulaştı.(2.günde)

kombi+kargo+kombi bağlantıseti+ flexi 50 cm boru= 1300 tl

araştırmam sırasında benden bilgilerini esirgemeyen. kombici06. maxfocus, disingtegration ' a ayrıca teşekkür ederim.
  • hocam bizim kargo dagıtıma çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkancop

slm herkese iyi forumlar;

biraz araştırma yaptıktan sonra baymak lambert attivo almaya karar verdim. kombitoptancısı.com dan siparişim dün elime ulaştı.(2.günde)

araştırmam sırasında benden bilgilerini esirgemeyen. kombici06. maxfocus, disingtegration ' a ayrıca teşekkür ederim.

hocam kargo parası ne ödediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkancop

slm herkese iyi forumlar;

hayırlı olsun

kombinin bağlantı seti için ayrı para ödediniz mi?
    kombinin hermetik bacası dahil mi fiyata?
  • kombi için 1250 tl dediler baca dahil

bağlantı seti 20 tl

flexi 15 tl

kargo karşı ödemeli dediler bende toplam 1300 tl vereyim kargoyuda siz ödeyin dedim kabul ettiler.

kargoda 15 tl ye gelmiş oldu.

bu arada bunlar peşin fiyatı ben bonusa 12 taksit aldım.

116.6 x 12 = 1400 tl ödemin 12 taksitli olunca

peşin fiyatı 1300tl 12 taksitli 1400 tl oluyor.
  • baymak falke codense 14500-1500 tl ise kombi alacak arkadaşlar onu da değerlendirsin.
  • ben yeni dogalgaz kurdurdum BOSCH CLASSİC PLUS+MAKTEK PETEKLER VANALAR BORU DİZAYN+ALARM+TERMOSTAT+HAVLUPAN 24 TAKSIT AYDA 200. 90M2 EV 24 SAAT 22 DERECEDE ACIKKEN 5-6M3 TUKETIYOR.OCAK YIKANMA DAHIL
  • quote:

Orijinalden alıntı: tansusus

ben yeni dogalgaz kurdurdum BOSCH CLASSİC PLUS+MAKTEK PETEKLER VANALAR BORU DİZAYN+ALARM+TERMOSTAT+HAVLUPAN 24 TAKSIT AYDA 200. 90M2 EV 24 SAAT 22 DERECEDE ACIKKEN 5-6M3 TUKETIYOR.OCAK YIKANMA DAHIL

Ev Tarsus'ta mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TSE.ISO.9001

quote:

evet izmir koçtaştan bende aldım modelin tam adı baymak brötje starbridge 240fi 1599tl 12 taksit ile aldım 10 gün önce montajı yaptırdım daha doğalgazım açılmadı elektrikte yok sadece su bastırdım bekliyorum internet fiyatları daha pahalı hem görerek hemde taksitle alabiliyosun sonuçta koçtaş kaliteli bi firma.tek dikkatimi çeken 7 yıl garanti hakkında hiçbir yazı çıkmaması hatta üzerinde stiker var kombinin üstünde ekstra garanti yaptırın +1 +2 +3 yıl diye inş bi problem çıkmaz sonuçta garanti süresini servis değil firma ayarlıyor

Bu arada bu cihazı koçtaş'tan alan SAYIN : ONUR URGU arkadaşım,

Tesisat işini yani altyapı işini kaç paraya hangi malzemelerle yaptırdın bana bunları söyleyebilirsen çok büyük faydan olacak.
    yani size tüm sistem cihaz dahil komple kaça mal oldu ?

Mesela ben radyatörleri BAYMAK LUX düşünüyorum.
    Tesisat borusu olarak DİZAYN OKSİ PLUS
    E.C.A vana

vb. malzemeler ?

malesef yardımcı olamıycam evi yeni aldım mütehhit işi bizim tesisat ben pek araya girmedim para durumları iyice zayıfladı birtek kombiyi aldım bacasıyla birlikte o fiyata 130 tl verip dolap ile alt bağlantı parçalarını aldım ve takırdım şimdi doğalgaz açılmasını bekliyorum babamlardada novodens 280 var 5 sene önce almıştık premix yoğuşmalı oda bu sene az yaktılar ama geçen sene balıkesirdeyerden ısıtmalı evimizde alt kattakinde düz kpmbi var 220tl civarı ödüyordu bizdede 175 civarı geliyordu tabiki geçen seneki sarfiyatlara göre diyelim.Ben ise bu model piyasada bayağı tutulmuş starbiridge modeli ekranda oda termostatı olarak kullanılıyor 7 yıl garanti yeterli almak için ayrıca şunu söyliyim büyük şehirlerde oturmuyosan internetten de almak istemiyosan bu fiyat çok iyi 1600tl brötjenin premix yoğuşmalı kombisi 2200 civarları belkide balıkesirde 2500 arada çok fark var %3 fark 7 senede anca kapar aradaki farkı.zaten okadar yıl sonrada yeni nesiller çıkar bizde o modelle değiştiririz

Sayın ; Onur Bey

Vakit ayırıp bilgi paylaşımı yaptın.Değerli fikirlerin için sana çok teşekkür ederim.
    dediğin gibi %3 %4 verim farkı ile 500-600 TL lik toplam maliyet farkında sistem kendini ancak 7-8 senede amorti eder.

Koçtaş büyük yer.Sattığı malın arkasında durmak zorunda.

Saygılarımla,

• arkadaşlar kombim geldi gökan beye teşekür ederim sagolsun
  • quote:

arkadaşlar kombim geldi gökan beye teşekür ederim sagolsun

hayırlı olsun

herşey tastamam mı

kombinin bacası
    fatura
    garanti belgesi gelmiş mi
  • quote:

quote:

arkadaşlar kombim geldi gökan beye teşekür ederim sagolsun

hayırlı olsun

herşey tastamam mı

kombinin bacası
    fatura
    garanti belgesi gelmiş mi

hepsi var üstadım baca fatura garanti belgesi yalnı garanti belgesinde 2 yıl yazıyor merkezi aradım hepsinde oşekilde ama fabrika garantimiz 7 yıldır diyorlar
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.