Şimdi Ara

Kombi ve güneş enerjisi aynı anda kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
40.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eve bağlı güneş enerjisi ve kombi sistemim var.Sorunum şu
    kombi ev ısıtması yaparken güneş enerjisinden gelen sıcak suyu kullanmak istiyorum.Hangi vanayı kapatmalıyım.?(çatıdan su atsın istemiyorum)

Kombi ve güneş enerjisi aynı anda kullanmak

Bu şekilde çalışmanın kombiye zararı olur mu?

• 2011 Yılınî konusunu hortlatıyorum

umarım denediniz ve randıman sağladınız

lütfen
    olumlu olumsuz cevap yazarsanız çom sevinirim kaç gündür bu sistemi kuran bir tecrübe sahibine ulaşmaya çalışıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 nolu vanayı kapatıp güneş enerjisini açıyorum, güneş enerjisini kapatıp 1 nolu vanayı açıyorum.Bu şekilde kullanıyorum
  • Merhaba bende bu yıl kombi kullanmaya başlıyorum. bir kaç gündür petekleri akşamları açıyorum fakat aynı zamanda güneş enerjimde var ve gündüzleri havalar güzel olduğu için ısınıyor ve de kombinin sıcak suyuna ihtiyaç duymuyorum.
    Şimdi sorum şu kombiden soğuk su giriş vanasını ve sıcak su düğmesini kapatsam sadece petelerin düğmesi açık kalsa sorun olurmu. Yardımcı olursanız sevinirim

• soğuk su giriş vanasını kapatın yeter güneş enerjisinin vanasıın açıp kullanabilirsiniz, kombiden sıcak su kullanmak için tersini yapın.Ben böyle kullanıyorum.
  • hayhan kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam dediğiniz gibi yaptım şimdi kombi sadece petekler için çalışıyor sıcak suyumu güneş enerjisinden alıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.