DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
kombi basınç (bar) düşüyor..yardımmm??
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
2.307
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Klimalar >> kombi basınç (bar) düşüyor..yardımmm??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      481 Mesaj
      12 Ocak 2010 22:49:40 Konu Sahibi
      selam ustalar ariston 35kw genus premium model kombimiz var fakat devamlı su basıncı düşüyor 2 günde bir ben 21 yapıyorum birkaç gün sonra 18 olmuş bütün petekleri kontrol ettim sadece bir petek alttan damlalıyordu problem bundandır dedim peteğin vanasını kapattım su an o peteği kullanmıyoruz fakat bar yine düşüyor peteğin vanasını kapattığım halde basınç düşüyor problem neden olabilir başka su akıtan petek yok yardımcı olursanız çok memnun olurum???teşekkürler....

|
      |

• Yarbay
      7224 Mesaj
      14 Ocak 2010 16:01:07
      Baktım başka kaçak yok dediğin yerleri eline bir kağıt mendil alıp sil.. Başka türlü zor farkediliyor...Ben 2 ay kaçak aradım....Kağıt mendille buldum....Kolay gelsin...

|
      |

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....
    • Yarbay
      2824 Mesaj
      17 Ocak 2010 02:27:01
      Buderus kullanıyorum, sürekli basınç düşüyordu. Servis beni 2 ay boyunca tesisat problemine inandıramadı, en sonunda eşanjörü değiştirdiler problem kalmadı. Evi inşaata çevireceklerdi nerdeyse.

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.