DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
kombi basınç (bar) düşüyor..yardımmm??
2
Cevap
0
Favori
2.309
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Klimalar >> kombi basınç (bar) düşüyor..yardımmm??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      482 Mesaj
      12 Ocak 2010 22:49:40 Konu Sahibi
      selam ustalar ariston 35kw genus premium model kombimiz var fakat devamlı su basıncı düşüyor 2 günde bir ben 21 yapıyorum birkaç gün sonra 18 olmuş bütün petekleri kontrol ettim sadece bir petek alttan damlalıyordu problem bundandır dedim peteğin vanasını kapattım su an o peteği kullanmıyoruz fakat bar yine düşüyor peteğin vanasını kapattığım halde basınç düşüyor problem neden olabilir başka su akıtan petek yok yardımcı olursanız çok memnun olurum???teşekkürler....

|
      |

• Yarbay
      7217 Mesaj
      14 Ocak 2010 16:01:07
      Baktım başka kaçak yok dediğin yerleri eline bir kağıt mendil alıp sil.. Başka türlü zor farkediliyor...Ben 2 ay kaçak aradım....Kağıt mendille buldum....Kolay gelsin...
      |
      |

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....
    • 17 Ocak 2010 02:27:01
      Buderus kullanıyorum, sürekli basınç düşüyordu. Servis beni 2 ay boyunca tesisat problemine inandıramadı, en sonunda eşanjörü değiştirdiler problem kalmadı. Evi inşaata çevireceklerdi nerdeyse.
      |
      |

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.