Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KOMBİ ARIZALARI BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
13.051
Cevap
261
Favori
1.122.104
Tıklama
Giriş
    579 Mesaj

gaz ayarı yapılması gerekiyor(bosch ntc kolay bozulmaz) turbin ile alakası yok. kombi çok eski ise eşanjör temizliğide gerekebilir.
    |
    |
    akruban kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: figu

Musluk sicaklik ayarini sonuna kadar aciyorum 50 dereceyi gecmiyor ve sönmuyor bu ayrinti bir yol gösterebilir 6 ay once ntc degistim acaba ntc olabilirmi

Prosestas da olma ihtimali varmi acaba

Alıntıları Göster
    Hadi ustalar bir el atın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Simdi denedim kiş moduna aldim sorun yok ama sicak suyu acinca su isininca kapaniyor yine ustalar hadi bir el atin kart arizaliymis dedi biri biri prosastasservis normal diyor kafayi yicem Allah rizasi icin bir yardim

Servisi aradim normal diyor Kafayi yicem yaa

|
    |
    Sorun yavas yavasmı oluştu yoksa biranda ı başladı

Orijinalden alıntı: 58 mustafa

Sorun yavas yavasmı oluştu yoksa biranda ı başladı
    Banami cevap verdiniz bana ise bunu ilkkez fark ettim servis nornal diyor biri kart ariza biri prosestin herkrs busiy soyluyo

|
    |

Ne yapmamızı bekliyon. bakılacak yerleri söyledim, kendin yapamazsın iki ntc de ölçülecek gaz ayarına bakılacak, limit sensör şöntlenecek, belki gaz valfi kilitlendi gaz kısmayı yapamıyor, kart arızası olabilir. ölçmeden bakmadan ne diyelim, eve gelen kombiciye ne yapacağını mı tarif edelim

|
    |
    figu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ebu abdillah

Ne yapmamızı bekliyon. bakılacak yerleri söyledim, kendin yapamazsın iki ntc de ölçülecek gaz ayarına bakılacak, limit sensör şöntlenecek, belki gaz valfi kilitlendi gaz kısmayı yapamıyor, kart arızası olabilir. ölçmeden bakmadan ne diyelim, eve gelen kombiciye ne yapacağını mı tarif edelim

Alıntıları Göster
    Servis bugun aradim normal diyor arada kaldim akil istedim napim diye ntc olabilirmi 6 ay once dedegistim bugun denedim petekleri actim normal gidiyor ama sicak su actim su isininca atti kombi bu normai servis israrla normal diyor bende napim kime inancami sasirdim kizma be usta akil ver

|
    |

• Çavuş
    99 Mesaj

Hepside alakalı olabilir bakmadan daha fazlasını yapamayız . Siz kendiniz yapabilecek yerler varsada dokunmamanız gereken yerlerde var kombi pisiklet tamırıne benzemazki. Çok tehlikeli işler sınıfına girer.

|
    |
    ebu abdillah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Sanırım bazı teknik oksijen ayarı gibi kodlar ile bu ayarlanabiliyormuş. Tabii ki servisler biliyor bu odları

Bu konuda bana Özelden yardımcı olabilecek var mı acaba ?
    MErhaba,

6 yıl önce taktırdığımız Ferroli DOMI Project F 24 D model kombi, eşanşör arızası verdi. 1.400 TL fiyat çekiyorlar. Su eksiltiyor her gün. Servis gelip bakmış, eşanşör değişecek demiş.
    Evde ben oturmuyorum, kiracı oturuyor. Ne yapmalı? Yeni kombi mi almalı? Şikayet var sitesinde aynı model markanın aynı sorun arızası çok var.
    Yeni alsak f/p ürünü olarak ne önerirsiniz?
    Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.
    Merhaba kombimiz 30 arızası veriyor internette araştırdım fakat nedir ne değildir pek bulamadım.

Usta çağırmak istiyorum fakat kazıklanmak da istemiyorum öğrenciyiz sonuçta.

Kombimizin derdi nedir bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Edit: kombinin prizini ters takınca düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwerty_tr -- 16 Eylül 2019; 20:9:53 >

kronik ferroli kalitesiz valmex eşanjör delinmesi sorunu cihazı deyiştirin kurtulun
    |
    |
    saredsa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eşanjor temizliği için yüksek fiyat çekiyorlar :/ uygun yer bulursam ben de temizletecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 16 Eylül 2019; 22:11:50 >
    |
    |

baymak 30 arızası ya gaz yoktur yada prizi tersdir
    |
    |
    qwerty_tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

modeli doğru yazdığına eminmisin
    |
    |
    saredsa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sorun yeni başladıysa gaz basıncının ölçülmesinde fayda var. yada şöyle bi test yapabilirsiniz. ocağı açtığınızda ocaktaki yanan gaz biraz harlı yanıyorsa yani yüksek yanıp 5-10 sn sonra normale dönüyorsa gaz regülatoründe sorun olabilir
    |
    |
    auzdil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyvallah hocam dediğiniz gibi priz tersmiş halloldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ebu abdillah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    914 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ebu abdillah

sorun yeni başladıysa gaz basıncının ölçülmesinde fayda var. yada şöyle bi test yapabilirsiniz. ocağı açtığınızda ocaktaki yanan gaz biraz harlı yanıyorsa yani yüksek yanıp 5-10 sn sonra normale dönüyorsa gaz regülatoründe sorun olabilir

Alıntıları Göster
    Sorun pek yeni değil,

1 yıl önce bu ses süresi 2-3 sn idi, şuan bu süre 5-7 sn ye çıkınca rahatsız eden bir ses durumuna döndü.
    Söylediğinizi denedim, ocak nasıl yanmaya başladı ise, aynı güçte yanmaya devam ediyor.

Oksijen karışımı ayarı sanırım bu ilk alev almayı etkileyen şey. Alarko seradans kılavuzu olmadığı için deneyemiyorum
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
google reklamları
izmir web tasarım
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,318
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.