Şimdi Ara

KOMBİ ARIZALARI BURAYA (545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.248
Cevap
313
Favori
1.445.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam servis geldi. 350 tl dedi bakım dahil. anakart arızası dedi. bc hatası anakart gittiğini gösterirmiş. çokmuş dedim. sen bilirsin dedi. 40 tl servis parası bayıldım. ne yapayım farklı yerlere sorayım mı yenisini mi alayım. 1 ay bir şekilde idare etse yeter. nasıl yapsam bilemedim kararsız kaldım. tavsiyenize uyarım.
  • eagle_beagle kullanıcısına yanıt
    WH1D ,WHOA KODUN DEVAMI LAZIM 6 ÇEŞİT vitopend 100 var
  • bsn33 kullanıcısına yanıt
    uygun yapan birini bul yaptır kullan
  • kombiustası kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz kod nerde ustam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kombiustası

uygun yapan birini bul yaptır kullan

1 yıl garanti 200 tl ye tamir ederim dedi başka biri bu fiyat nasıl hocam? çok soru sordum ama yarına bitmiş olur bu iş. bilgilendirme için teşekkürler hocam.
  • kullanım suyunu açınca kombi çalışmaya başlıyor , kullanım suyu ısınıyor , çeşmeyi kapatınca kombi stop etmiyor
    çalışmaya devam ediyor , ekranda sadece alev ışığı yanıyor.sebep nedir sizce.
  • metnes71 M kullanıcısına yanıt
    akış türbinin de sorun olabilir.

http://www.dogalgazyedekparca.com/productdetails.asp?id=1485
  • bsn33 kullanıcısına yanıt
    iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kombiustası

iyidir

teşekkürler bilgilendirme için hocam. 200 tl ye 1 yıl garantili tamir ettirdim artı yarım da bakım yapıldı. fan artı ateşleme kısmını altını flnda açmışken temizleyelim dedi. saolsun.
  • Kombi petek kısmı ilk çalışmaya başlarken uçak gibi ses çıkarıyor 1-2 saniye sonra normale dönüyor. Musluktan sıcak suyu açınca böyle bir ses yok. Petekler ısınıyor, kombi arıza da vermiyor ama her 5-10 dakikada bir uçmaya çalışıyor kombi, sıkıntı ne olabilir?

• dodh D kullanıcısına yanıt
    marka model nedir
  • Beylikdüzüne servisiniz varmı?

• öztin kullanıcısına yanıt
    yok maalesef
  • kombiustası kullanıcısına yanıt
    Viessman vitopend 100

• eagle_beagle kullanıcısına yanıt
     KOMBİ ARIZALARI BURAYA
  • dodh D kullanıcısına yanıt
    pompa veya fana bakılacak
  • 2013 yılında satın almış olduğum Ferroli Domicondense F24 Yoğuşmalı Kombiyi 4 senedir kullanıyorum. Ancak 10 gün önce bakım yapıldıktan sonra kombi sıcak suyu ayarlanan sıcaklıkta akıtamaz oldu. Örneğin sıcak su ayarını 40 derece olarak ayarladığımızda ve musluğu %75 debi şiddetinde açtığımızda akan su 49 derece, %50 debide açtığımızda 55 derece akıyor. Yani kombi suyun şiddetine göre su sıcaklığını ayarlayamıyor. (Bakınız ekteki videoya). İlimde yer alan yetkili servis bana bunun normal olduğunu, ferroli kombilerin suyun debisine göre sıcaklığı ayarlayamadığını söyledi. Halbuki önceki dönemlerde ben suyun şiddetini azaltsam dahi belli bir süre sonra panelde ayarlı ısıya kombi kendisi getiriyordu.

Sizce 2013 model kombi böyle olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asddemir

Selamlar buderus GB 022 kombi var. Hemen hemen her gün E1 arızası veriyor.yetkili servis kart arızası var dedi. Yeni kart için 850 tl istedi. Kartı çıkarıp iki farklı yerde baktırdım kart sağlam dediler. Sizce ne yapmalıyım

Merhaba hocam bu E1 gb022 hatasını nasıl çözdünüz

• kumanda panel arizasi gozukyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: qafur10

kumanda panel arizasi gozukyor

Anakartmı

• 
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.