Şimdi Ara

kolunuzdaki saat ne marka? yada kolunuzda hangi marka saat olmasını isterdiniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
0
Favori
12.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 1993 de almıştım hala onu kullunıyorum LORUS ozaman 100$ dı ayda 500 bin taksitle ödemiştim o zamanlar 2.5 mşlyon maaş alıyodum vaybe yaşlanmışım
  • bende yok , olmasını da istemiyom acıksacı ... kalabalık
  • Ben de saatte kaliteyi severim.
    2 tane swatch 1 tane momentus var. Eşime tissot almıştım, 2 swach da onda var ayrıca. Swatch'ların kordonları 3-4 senede gidiyo yalnız.
  • adidas var bende de masallah 2kilo gelio bazen kolum yoruluyo tasımaktan.3 yıldır bende 2 defa istanbula garantiye gonderdim.2side bnm hatam ama adamlar saolsunlar yaptı.hatta 2. gonderdiimde ic mekanizmasını tamamen deistirdiklerini solediler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mllm71

Ben de saatte kaliteyi severim.
    2 tane swatch 1 tane momentus var. Eşime tissot almıştım, 2 swach da onda var ayrıca. Swatch'ların kordonları 3-4 senede gidiyo yalnız.

bi de camları cam değil mika.

başta inanamadım swatch bayisine sormuştum
  • quote:

hocam bende ileride iyi param olursa 3,4 tane kesin alırım saat.

elimde çok eski bi cep saati var acayip kibar tatlı bişey. universal geneve onu bile yanımda taşıyorum bazen.
    seviyorum böle şeyleri ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugtim

quote:

elimde çok eski bi cep saati var acayip kibar tatlı bişey. universal geneve onu bile yanımda taşıyorum bazen.

Evliliğimizin ilk yıllarında 3-5 ayda bir alıyorduk 5-6 senedir almadık swatch. Ha bir de rahmetli babamdan yadigar hislon marka bir saatim var.

• valla bende seiko var çok memnunum
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: tugtim

quote:

Evliliğimizin ilk yıllarında 3-5 ayda bir alıyorduk 5-6 senedir almadık swatch. Ha bir de rahmetli babamdan yadigar hislon marka bir saatim var.

hislonlarda çok kalitelidir. onu iyi sakla

• seiko almak istiyodum 1000 ytl oldugunu gorunce isteme durumumu korumak durumunda kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi channex -- 1 Şubat 2006 0:48:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: channex

seiko almak istiyodum 1000 ytl oldugunu gorunce isteme durumumu korumak durumunda kaldım.

seikolar çok pahalı ben o parayı ona vermem. zevk meselesi tabii.
  • ilerde 10-15 tane 1000 ytl em olursa bitanesiyle alabilirim su an icin almam mumkun degil ama..
  • Tahtakale tezgah 2YTL süper saattir ama suyu hemen geçirio
  • omega istiyom
  • İki tane Swatch , bir tane de Quantum'um var ama Swatch'lardan birinin kordonunda sorun var , Quantum'un da pili yok.
    Tag Heuer ve Breitling hastasıyım.
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=741993
  • Casio
  • içi tüylü valentino... başka da saat takmadım hayatımda çünkü deriye alerjim var
  • Umbro
  • bnde casio var ama gonlum fossil den yana.çok şekil saatler yapıolar bea.
  • uzun süredir kol saati kullanmıyorum.. ama kendime geçen bir tane beğendim.. şimdilik bütçem elvermedi alamadım..
    yo pahalı bişi sanmayın canım.. sadece biraz orta sınıf üstü..

inş. Seiko sahibi olacağım yakında.. elbette kinetic olanlardan bir tane...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.