Şimdi Ara

koluma ne olmuş olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yüksek bi yere çıkmak için kolumu zorladım. o an kol kasımın arka kısmı acıdı ve hala hareket ettikçe acıyor. kolda ne olmuş olabilir. eski haline döner mi

• Ben de muscle up yaparken sol omzumu çok zorladım, 1 ay ağrıdı, ortopediden sıra bulamadım, 3 ay daha ağrıdı, sonra kendiliğinden geçti. Tendonu falan kopardım diye korkuyordum, sabah akşam sizliyordu, gece üstüne yatamiyordum ama olmadı allahtan bir şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten sağ kolumda da olmuştu aradan aylar geçmesine rağmen arada zorlayınca acıyodu. umarım kalıcı birşey değildir

• KristalTürk K kullanıcısına yanıt

faydalı bilgilendirme hocam teşekkürler

• Ben de bundan 7 yıl kadar önce karda takılı kalan arabayı itelerken elimi incittim. Abimle beraber itiyorduk arabayı. Tümsekten yukarı çıkarırken geri tepti aşağıya. elimin ağrısından itmeyi bırakınca abimin bana bağırmasını hatırlıyorum. Hala aklımda o ses. Bugüne gelirsek elimi birşeye zorladığımda hala tam olarak geçmediğini anlıyorum. Sanırım ömür boyu geçmeyecek bu.

• abrooke139 kullanıcısına yanıt

seninki kemikle mi alakali acaba

• Kürek kemiğinin liflleri yırtılmış. Bir emr çekinip buraya at

• Tensegrity T kullanıcısına yanıt

pazumun arka tarafi hocam. suan calisabiliyorum,hareket ettirebiliyorum ama icinden icinden sizliyor hareket ettirirken. bu kas yirtilmasi mi oluyor

• meradz kullanıcısına yanıt

Eline kemeri al kemeri dirseklerini sabit tutarak kemeri iki elinin arasında gerdirerek

Tut dirseklerin gergin şekilde getirilmiş kemeri başının üstünden arkana geçir arkandan tekarar öne geçir Y şeklinde gibi lıların o başının üzerinden arkaya arkadan öne iki ilinin arasında verilmiş kemer ilee

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.