Şimdi Ara

KOLUM KIRILDI :(((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ULEN Bİ MAÇ YAPALIM DEDİK KOLUN ÜZERİNE DÜŞTÜK GECE GECE HASTANELİK OLDUK YA CUMARTESİ GECEMİZ REZİL OLDU ÜSTELİK ALÇILI Bİ KOLDA CABASI

• geçmiş olsun.
  • sağolasın
  • geçmiş olsun
  • Kardeş çok geçmiş olsun. Benim yakın zamanda başıma geldi. Sağ kolum kırılmıştı ve bu arada sol kolumu kullanmayı baya bi geliştirdim. Ama iki hafta önce doktor sargıyı çıkardı ve şu an egzersiz yapıyorum. Merak etme senin de düzelecek
  • çok zor bi durum oluyo çoğu kişinin başına gelmiştir ve işleri baya aksatıyo
  • büyük geçmiş olsun! en yakın zamanda sağlığına kavuşursun umarım!
  • gecmıs olsun arkadasım tek kolla nasıl yazıyon ya onca yazıyı ıyıles ondan sonra bız burdayız merak etme
  • geçmiş olsun
  • geçmiş olsun
    benim de askerde parmağım kırılmıtı,birisini döverkene,20 gün erken terhis oldum,insan bu kadar sevinir mi yaw
  • aynısı bana da geçen sene oldu hemde iki kemik kırılmıştı
    geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun kardeş.
  • Geçmiş olsun.
  • geçmiş olsun..hangi kolun..ona göre sınav fln var mıydı bu aralar
  • takma kafaya, kol kırılır yen içinde kalır...
  • Alçılı kolda Dheye takılmak nasıl oluyor yaf çok merak ettim şimdi bak zevkLi oLsa gerek
    REsim çekip atsana bi gülelim doya doya

Unutmadım
    Geçmiş Olsun..Geçer üzme tatlı canını
  • Büyük geçmiş olsun arkadaşım Umarım Çabuk Toparlanırsın...
  • bisey olmaz ya 1 saatlik aci sadece geçmis olsun benim 2 kolda krildi daha yas14
  • parmağı kırmıştım hiç acımamıştı.
    sonuç: 1 ay sağ el alçıda.allahtan yarım alçıydı.

babacan geçmiş olsun bu arada.
  • Kırıldıktan bir kaç saat sonra ağrılar baş gösterir. Çok pis bir ağrısı vardır. Cidden kemik ağrısı çok pis bir ağrıdır. Geçmek bilmez bir kaç gün. Ağrı kesici alırsın işe yaramaz. İğne vurulursun hafif geçer ama yine gözle görülür fark olmaz. İlk gece uyumak imkansızdır. İlk gece annem bütün kapıları açmıştı gecenin 3 ünde acıdan bir oraya bir buraya dolanıp duruyordum. Cidden Allah kimsenin başına vermesin diyorum. Sana da büyük geçmiş olsun. Umarım zamanında benimki gibi küt kırmamışsındır. Kolunu sadece etin tuttuğunu görmek ve kolunu salladıkça lastik gibi esnek olduğunu görmek hiç hoş değil.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.