Şimdi Ara

koltuklardaki yağ lekeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçenlerde sıfırdan komple şansızman yaptırmıştım ustalar biraz özensiz davranmış yağlı elbiselerle fialn oturmuşlar belli yerlerde gözle görülür şekilde yağ lekeleri var ben bunları nasıl bir kimyasala ile çıkartabilirim ...? zarar vermeden

edit: palio 1.4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke_17 -- 18 Ekim 2016; 8:52:53 >

• koltuk kılıfı alın derim, ben 250 TL verip kuaför yaptırdım çıkmadı, bir de üstüne 200 TL ye kılıf aldım sonra. bence siz ilk baştan kılıf hamlesini yapın.
  • Ayni sorun bendede var takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carpex koltuk temizleyiciyi bir kullan bakalım çoğu leke de başarılı sonuç veriyor...
  • Valet pro carpet cleaner alın, sulandırılıp kullanılıyor, lekeye sıkıp ovun daha sonra cakumla çekin elektirik süpürgesi gibi yoksa tekrardan kir kusabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

koltuk kılıfı alın derim, ben 250 TL verip kuaför yaptırdım çıkmadı, bir de üstüne 200 TL ye kılıf aldım sonra. bence siz ilk baştan kılıf hamlesini yapın.

kılıf düşmeye başladım bende ama orjinal hallerinden memnunum bakalım şu altaki arkadaşların önerdiği temizleyiciyi deneyeceğim
  • bim ve şokta asprin diye bir ürün var cam sil gibi sıkıp nemli bezle silin.
  • förbix 35 var , bir de onu deneyin. Palio'nuzu sevmenizi takdir ettim hakikaten. Ben araçlarımı ne kadar sevdikçe o kadar sorun çıktı , artık sevmeyi ve ilgi göstermeyi bıraktım sayılır.
  • Çadınların kullandığı şu aspirin işe yarayabilir. Bulaşık deterjanı da işe yarayabilir ama çok su dökmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

förbix 35 var , bir de onu deneyin. Palio'nuzu sevmenizi takdir ettim hakikaten. Ben araçlarımı ne kadar sevdikçe o kadar sorun çıktı , artık sevmeyi ve ilgi göstermeyi bıraktım sayılır.

dediğiniz deneyeceğim hocam aynen hocam şuana kadar açtığı masraflar epeyce fazla ama satmıyorum kıyamıyorum allahın izniyle benle mezara gider belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgutozkan

Çadınların kullandığı şu aspirin işe yarayabilir. Bulaşık deterjanı da işe yarayabilir ama çok su dökmeyin

ondanda evde varmış hocam ağırtmaz umarım bu seferde beyaz koltuk ile uraş dur içinda çamaşur suyu gibi zımbırtı varmıdır
  • Ben tavan temizliği için kullanmıştım beyazlama olmadı gene de siz hanıma sorun.
  • çamaşır suyu gibi deil değdiği yeri betaslatmıyor ama renksis bişey çok az bi kokusu var hoş yag çöz gibi düşün onun gibi

Kadınlar klübünden buldum biri yazmış.
  • Forbix felan deneme hic bir ise yaramiyor ben aldim 35 tl bosa gitti

• Yağ lekesi çıkmaz.
  • Abim bim deki aspirin yazan spreyi kullaniyor tertemiz yapiyor bu dedi bugun aldi bitane daha evde yedek dursun diyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.