Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (878. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
327
Favori
600.410
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

musk bana da küçük geldi onun yerine ffp2 olarak A&Z med kullanıyorum hem daha ucuz hemde bir tık daha büyük. birde steraplus diye maske aldım eczaneden onun büyüklüğüde fena değil. tel olarak neredeyse hepsi aynı.

• Cümleten geçmiş olsun. Artık hasta olanlar aramızda dolaşacak ve maske yakmayacak. Gerçekten bu kadar zekice karar alanları da tebrik ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EGE 4014 K FFP2 maskesini denedim. Maske kalınlığı ve yapısı çok iyi ama burun teline 2 tane cerrahi maske teli kullanmışlar. Bende burundan hava kaçırıyor ama eşim hava çıkışı olmadığını söyledi (yüz yapısından kaynaklı olabilir). EGE 700 FFP3'ün maskelerindeki burun telini kullansalar müthiş olurmuş.

• Mitrovic kullanıcısına yanıt

Eskiden yapmıyordu, yeniler bu şekilde. Maskeyi kullanmadan önce lastiğini elinizle genişletin, faydası olur.

• maligezgin kullanıcısına yanıt

Evet o yüzden kalabalık yerlerde sadece cerrahi maske takmak pek bir şey ifade etmeyecek.

Bugün Trendyol'un fırsat ürünü vardı, N95 maske 29,5 TL ve Saytekmed marka, 3 kutu aldım.

• Vodafone'da 100'lü Are maske MART25 koduyla 50 TL.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgi için tesekkurler

• Kolonya fırsatına ben mi denk gelmiyorum :( hep maske..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Alunbilekler Marketler'de (Muhtemelen Anka Gross'larda da) Are 25, Alvent 20 lira. Zammı geri çekmişler.

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    kullanılmış ege 700'ün telini kesip alın. ege 4014k'nın tel kısmının en ucuna kesik atıp içindeki telle değiştirin. bende saytekmed kf94 var, bu şekilde kullanıyorum. aynı şekilde are maskenin de telini çıkardım, evony vs denk gelirse onlara takıyorum. dikkatli olunması gereken yer en uçtan kesik atmak.

• Kolonya konusunda Pereja alıyorduk önceden, baktım şimdi litre fiyatı 50₺ olmuş. Artık almıyorum. EST daha makul, böyle iyi ve f/p kolonyası var mı bildiğiniz acaba başka?

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Sizin gibi bizde evde Peraja kullanıyoruz (yılların alışkanlığı var bi de) Pandemi süresince direk fabrikasından online alışverişle alıyordum, sonra Hepsiburada'dan daha uyguna almıştım. Dediğiniz gibi fiyatlar yükselince indirim arayışına girdim. Ama indirimde denk gelmiyor Bir de Pereja'da eski Peraja değil maalesef; o genzi yakan limon kokusu yeni ürünlerde yok.

ben metrodan aro alıyorum 25 lira civarıydı litresi.

• Koruyuculuk(Meltblown)

Rahatlık

Hava almama

Gündelik kullanım

için sizce hangisi daha iyi?

ek olarakta 10-20 adette FPP2/N95 maske alacağım.

Şuan alvent kullanıyorum ve kulakları çok acıtmıyor.

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt

Altunbileklerde are var mı ?

trednyolda selin 900ml 4adet 102.90tl. paycell 100/10 var. litresi 25tl ye gelir. ama perejanın kokusunu seven selini büyük ihtimal kokusu hafif olduğu için beğenmez.

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt

Bende aylardır are kullanıyorum.

Tel olarak ise ataş alıyorum 4 numara, pense ile düzleyip maskenin en üstüne orta katmana gelecek şekilde yerleştiriyorum.

El ile yüzüme göre telini büküyorum. Sonrasında cerrahi maske oluyor n95 maske. Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]  Ama inan ki havanın çoğu artık maskeden geçiyor, gözüme hiç sıcak hava gelmiyor.

Çoğu kişi çok beğenmese de, belki biraz zahmetli olsa da ben çok memnunum, bu işlemi yapmak 1 dakikamı anca alıyor, sonucunda konforlu maske kullanımı.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Avansasta selin5lt 132tl ama promosyon 900ml duru da 1TL , ilk alışverişe özel.. yeni hesap açıp sipariş geçilebilir..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Altunbileklere uğradım. 11.2021 üretim 50'li Are maske 26 TL

Alvent 20 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 11 Mart 2022; 16:37:15 >

• Şuan en iyi cerrahi maske hangisi? Şimdiye kadar genelde alvent kullandım fakat sitelere baktığımda kutusu 40 TL civarı yazıyor pahalı geldi. Bursa'da ucuza bulabileceğim bir yer var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.