Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (746. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
327
Favori
600.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 744745746747748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: balomer

konu şaka gibi maske alıyorlar para ile  

Sen öpücüklemi alıyorsun? Parasız maskeyi kim kime veriyormuş?

• N95 olarak ne önerirsiniz dostlar?

• TT Medical’in 1 alana 1 hediye kampanyası başlamış. Alacak olanlar değerlendirebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

TT Medical’in 1 alana 1 hediye kampanyası başlamış. Alacak olanlar değerlendirebilir.

sadece belirli ürünlerde 1+1, n95 inden alayım dedimde dahil değil . Kampanyalı ürünlerde kargo alıcıya ait yazıyor. Are nin n95 ini deneyimliyen olmadımı daha yada ben mi gözümden kaçırdım.

• ysf87 Y kullanıcısına yanıt

Kargo olayı kötü olmuş :/

• Mr.Fussy kullanıcısına yanıt
    Her üründe ayrı kampanya yapıyorlar, bir öncekinde dezenfektanlar için yapmışlardı. N95 için de daha sonra yaparlar bence.
    Kargo olayı kötü olmuş, daha önce kargo ücretsiz oluyordu. En azından 200₺ üzeri vs ücretsiz yapabilirlerdi.
  • Az önce TT Medical’den 2 Adet Yetişkin Maske ve 1 Adet 150’lik El Ve Yüzey Temizleme Spreyi aldım.
    Şimdi 2 kampanya birden birleşmiş oldu.
    Hem yüz maskelerinde 1 alana 1 bedava oldu hemde 2 Adet Yetişkin Maske + 150’lik El ve Yüzey Temizleme Spreyi alana, 1 Adet 50’lik Çocuk Maskesi + 60’lık El ve Yüzey Temizleme Spreyi hediyesi oldu.
    Kargo ödedim ayrıca 19 TL. Bakalım sorun çıkarmazlar inşallah.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

Bu arada sipariş detaylarına girdiğimde, sipariş verilir verilmez gece 01:45’te Kargoya Verildi yazması ilginç. Ayrıca ödeme yöntemim kredi kartı ile olmasına rağmen IyziPay olarak gözüküyor. Hayır olsun bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disclosure -- 26 Şubat 2021; 1:58:30 >

• disclosure D kullanıcısına yanıt
    Çok mantıklı olmuş. Şimdi size toplamda 4 adet yetişkin, 2 adet çocuk maskesi mi yollayacaklar?
    İstanbul’daysanız aynı gün kendileri dağıtım yapıyor o yüzden kargoya verildi yazmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysf87 -- 26 Şubat 2021; 10:29:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balomer

Bu mesaj silindi.

Ne güzel. Biz de seni TAKMIYORUZ. Şimdi sessizce uzaklaşabilirsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

Çok mantıklı olmuş. Şimdi size toplamda 4 adet yetişkin, 2 adet çocuk maskesi mi yollayacaklar?
    İstanbul’daysanız aynı gün kendileri dağıtım yapıyor o yüzden kargoya verildi yazmıştır.
    İçimde sanki yokuşa sürecekler gibi bir his var, ilginç. Bu arada İstanbul’da değilim.
  • normal maskeden 4 kat pahalıya satacak kadar ne farkı var ki bu ttmedikalin.

hele ki bu mutasyonlar artarken çift kat maske takmak gerekirken bu fiyat gereksiz pahalı.

• Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

Açılın , forumun merakla beklediği N95 maske incelemesi geldi :)

Maskelerden Alvent, Musk markalarını günlük hayatta kullandım taktım, fakat Are medikal yeni geldiği için uzun süre deneyimim henüz yok.

-- Alvent FFP2 = 4 adet kullandım , fotoğrafta gördüğünüz üzere 1 tanesinin kulak ipi koptu. Kulak ipi pek hassas geldi bana, fakat rahat acıtmıyor. burun teli zayıf (MA-356 ile aynı), yukarıdan hava kaçırıyor.

-- Are Medikal FFP2 = Henüz kullanmadım, Alvent'e göre burun teli 1 tık daha sert. Kulak ipleri normal satışlarını yaptıkları cerrahi maske ile aynı, acıtmıyor. yukarıdan çok azda olsa hava kaçırıyor.

-- Musk Medikal FFP2 = 3 Adet kullandım, 3 maske arasından en iyi burun teline sahip maske, ayrıca hiçbir şekilde yukarıdan hava kaçırmadı. Sanırım yüzüme en iyi oturan maske bu oldu.

Not: Maskelerde görünen yatay çizgilerin içlerinde filtre var. Hiçbiri boş değil.

Tekrar satın alacak olsam şahsi kanaatim = Musk > Are > Alvent diyorum.

Yaptığım incelemeler kişisel yorumlarım, belki de sizin yüz yapınıza göre durum değişebilir. Tüm maskeler yüzümün alt ve yanak kısımlarını kapattı bende. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Herkese Sağlıklı Günler Dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interiordesign35 -- 26 Şubat 2021; 15:16:46 >

• Eline sağlık hocam güzel karşılaştırma olmuş. O yatay çizgiler boşluk mu? Filtre yok gibi gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda süper bir kıyaslama; hocam koca kafalılar için uygun değil dimi bunlar nedir düşünceniz, bu tiplerden kullanmadım ben hiç ama takanlarda gördüğümde ufak gibi geliyor kocakafalılarda, aile büyükleri için almayı düşünüyorum bundan dolayı, 3m 9152 alıyorum normalde ama tuzlu oluyor bunlara göre elbette ki. Bunların yanına bir de ımsafe marka olsaymış tam olurmuş, sağolun tekrardan, gerçi sürekli yeni markalar çıkıyor bitmiyor kıyaslama işi.

• https://forum.donanimhaber.com/aliexpress-kuponlari-kendiniz-alin-en-ucuz-satis-sitesi--146904662#146904662

Bu konudaki ilk sayfadan 20 dolarlık AliExpress hesapları satın alarak sağlam bir combo yapılabilir. Ali’den almak için FFP2 yada FFP3 önerisi var mı, neredeyse cerrahi maske fiyatlarına gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anilzi A kullanıcısına yanıt

Aynen agam,Saytek alvent evony i neredeyse 20 25 e almayanı dövdükleri şu zamanda ttmedikale o fiyatlar verilmez, 150 ml sprey 50 tl :D ayrıca

• Hseyin10. H kullanıcısına yanıt
    Sprey çok iyi ama. Kargoyu geciktirdiklerinden bir kere 60ml sprey hediye yollamışlardı gazlı kutu, kokusunu, hissiyatını çok beğenmiştim, kurutmuyordu eli, ucuz olsa da alsak.
  • 
Sayfa: önceki 744745746747748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.