Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hiç sorma. onu sipariş verdikten sonra farketim. iptalle miptalle uğraşmamak içinde öyle bıraktım.

• https://www.trendyol.com/selin/limon-kolonya-900-ml-bidon-2-li-set-8690530025851-p-37076702

2lt kolonya selin marka. 39.90. Satıcı eczacıbaşı.

Baya ucuz geldi 35tl falandı bu bi ara. Daha fazla da olabilir.

• Arkadaşlar Pazartesi okul başlayacak atölye uygulama dersi, İmsafe n95 maskemi alsam yoksa
    saytekmed. Bgood var elimde (2şer tane) onlardan mı
    taksam çok fark edermi
    Varmı fikriniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozdess O kullanıcısına yanıt
    TT Medical alacaksanız cumayı bekleyin kampanya olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pentagramet

Memnun musunuz hocam Goodcare'den, tavsiye eder misiniz? Evony ile kıyasladığınızda hangisi daha iyidir?

Evet süper olmasada genel olarak beğeniyorum. Evde 3 kişi aylardır kullanıyoruz. Bimden 10lusunu 3 tlye alıyordum ama 1 haftadır hiçbir bimde yok. Evonyde tasarım sorunu var. 4 köşede açık kalıyor. Birde kumaşı biraz daha sert goodcaree göre. Lastik olarak Goodcare daha güven verici. Koruma olaraksa ikiside aynı gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu evony marka maskeyi hangi siteden özelliklerde hangi satıcıdan tercih ediyorsunuz ona göre Alacam yardımcı olur musunuz

• Burada her zaman alventi beğendiği söylemiştim.Değişiklik olsun diye farklı markalarda kullandıım ara ara.Kampanyadan en son saytekmed yakaladım.Bayağıda uyguna geldi.

Saytekmed için söyleyeceğim oldukça kötü.Hiç beğenmedim.İki kat takarken anca alta takılır.

Alvent ten şaşmayın oldukça memnunum.

• tamer sipsak T kullanıcısına yanıt
    Trendyol’da üretici firma olan Hayat Kimya kendi satıyor. Oradan alabilirsiniz bence.
  • Teşekkürler

• Usta-74 kullanıcısına yanıt

Alvent m356 dan mı memnunsunuz m250 den mi ? Ters takarak kullanmak gerek demiş bazı kişiler o yüzden sormak istedim almadan önce

• brak13 kullanıcısına yanıt

Mutasyonlu virüsün yüksek bulaşıcılık riski nedeniyle, birlikte yaşamadığınız insanlar ile birlikte bulunacağınız kapalı ortamlarda güvenilir firmaların ffp2/n95 maskelerini kullanmaya çalışın, imkan yoksa çift medikal maske takın.

Maalesef olay artık yavaş yavaş herkesin maske takıp diğerlerini korumasından, herkesin daha koruyucu maskelerle kendini korumasına doğru evriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gayrisafi -- 25 Şubat 2021; 15:4:20 >
  • Alvent'in kendi websitesinde ALVENT10 kodunu kullanınca %10 indirim veriyor Instagram sayfasında paylaşmışlar. 100 tane maske 48 TL'ye alınabiliyor.     

• quote:

Orijinalden alıntı: guzel1nıck

Alvent m356 dan mı memnunsunuz m250 den mi ? Ters takarak kullanmak gerek demiş bazı kişiler o yüzden sormak istedim almadan önce

ma356 terse gerek yok.bence 10 numara maske

• https://www.memurlar.net/haber/956272/koronavirus-pamuklu-kumasta-24-saat-hayatta-kalabiliyor.html

yapılan araştırmaya göre koronavirüs %100 pamuklu kumaşta 24 saat hayatta kalabiliyor denilmiş, normal maske ve üzerine %100 pamuklu maske takılarak hatta 2 kat cerrahi+ 1 tane pamuklu maske takılarak koruma üst seviyelere çıkarılabilir diye düşünüyorum

• Maskelerim bitmek üzere bayadır takip edemiyordum grubu şuanda hangi maskeyi almayı tavsiye ediyorsunuz grubun en çok beğendiği maske ne acaba ?
  • konu şaka gibi maske alıyorlar para ile  

• quote:

Orijinalden alıntı: Gayrisafi

Mutasyonlu virüsün yüksek bulaşıcılık riski nedeniyle, birlikte yaşamadığınız insanlar ile birlikte bulunacağınız kapalı ortamlarda güvenilir firmaların ffp2/n95 maskelerini kullanmaya çalışın, imkan yoksa çift medikal maske takın.

Maalesef olay artık yavaş yavaş herkesin maske takıp diğerlerini korumasından, herkesin daha koruyucu maskelerle kendini korumasına doğru evriliyor.

Teşk. Ediyorum
    Arkadaşlardan tavsiye alabiliriz o zaman güvenilir firmaların ffp2/n95 maskeleri için
    Mesela IMSafe n95 nasıldır arkadaşlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balomer

konu şaka gibi maske alıyorlar para ile  

Sen ne veriyorsun maske alırken para yerine?

Bakanlarda felan musk marka görüyorum bu sıralar.

Yalnızca Imsafe ve alvent'in ffp2 maskelerini kullandım. İkisi de iyi ama Imsafe bir iki tık önde diyebilirim. Hangisini daha uygun fiyatla bulursanız alın kendiniz deneyin.

• 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.