Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (742. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
327
Favori
600.419
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: visceroid

LCW FFP3 için site üzerinden iletişim formu doldurarak durumu anlattım ve para iadesi istediğimi belirttim 30 dk kadar önce. Yaklaşık 5 dk kadar önce de çağrı merkezinden aradılar, seri numalarını istediler söyledim; sisteme işledi ve tekrar arayacağını söyledi. Beklemeye devam...

Sms ve telefon ile bilgi verildi tekrar çağrı merkezi üzerinden. Para iadesi yapıldı, bekleyen provizyonda görünüyor kredi kartında...

• ffp2 maske olarak imsafe aldım, paketleme çok iyi, her biri ayrı ayrı kapalı pakette geliyor. taşırken ezilmesin diye her bir paketin içinde karton da var. Yarın kullanınca detaylarını yazarım. İlk izlenim olarak gayet iyi görünüyor diyebilirim.

• Arkadaşlar 6 yasındaki kızım için maske almak istiyorum acaba ne önerirsiniz link var ise paylasırsanız sevinirim güvenli ve ekonomik

• hanedantr kullanıcısına yanıt

şu maske var kaliteli markadır forumdan indirim kuponu yada hesap felan satın alıp biraz daha ucuza getirebilirsiniz başka satış platformlarında belki daha ucuz olabilir araştırın

https://www.trendyol.com/b-good/5-kutu-10-lu-paket-desenli-cocuk-maskesi-p-49265687?boutiqueId=555759&merchantId=204828

• https://www.jasmineavm.com.tr/index.html

Buradan mesaj geldi bugün.

Birde 6 katlımız eksikti o da tam oldu.Denemek lazım tabi.

• imsafe n95 kullandım bugün. boyutu iyi, yüzü güzel kapatıyor. Koku yok, temiz. Ancak burun teli biraz zayıf burnu tam kapatmıyor. Are n95 kullanan var mı, yorum yapabilecek olan var mıdır?

• kumdan kale kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim

• Usta-74 kullanıcısına yanıt
    4 katlıdan sonra 6 katlı çıktı şimdi de. İki maskeyi birleştirip yapmışlar acaba teli ve katmanları nasıl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sınıfta takmak için N95 alacağım lakin için içinden çıkamadım. Lcwaiki almıştım o bile güvenilmez çıktı. Sonuçları güvenilir olan hangi maske alınmalı acaba ?
  • Arkadaşlar merhabalar.

Maske tavsiyesi istiyorum, şu ana kadar evony ve migrosta satılan fx maske kullanmıştık. Evony maskelerin ipi gevşek kaldığı için maske ailecek yüzümüze oturmuyor. Bu gün migrosta 50 li ece maske gördüm 25 mi 26 tl mi neydi meltblown filtreli. Bu maskeyi tavsiye eder misiniz yoksa başka tavsiye edebileceğiniz maske var mı? Teşekkürler şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night_Noise

Arkadaşlar merhabalar.

Maske tavsiyesi istiyorum, şu ana kadar evony ve migrosta satılan fx maske kullanmıştık. Evony maskelerin ipi gevşek kaldığı için maske ailecek yüzümüze oturmuyor. Bu gün migrosta 50 li ece maske gördüm 25 mi 26 tl mi neydi meltblown filtreli. Bu maskeyi tavsiye eder misiniz yoksa başka tavsiye edebileceğiniz maske var mı? Teşekkürler şimdiden.

arkadaşlar sağolsunlar are medikal sitesinden maske almaya yöneltti. ben memnunum. üfleme testini de geçti. lastikleri de iyi. insanların yüz hatları ve kulak hizası farklı olduğu için onların uzunluğu size uygun gelir mi gelmez mi bilemiyorum.

uzun kullanım testi yapmadım ama ilk izlenimlerim olumlu yönde. burun teli bi tık yumuşak. kimi insan burnunu çok sıkmasından şikayetçi kimi insan bol olmasından. yine de bir bakın isterseniz. 38 tlye almıştım 50 li kutu.

daha önce de trendyoldan morven melantis 150li kutu almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night_Noise

Arkadaşlar merhabalar.

Sanopak kullanıyorum çok memnunum arkadaş 1 tane Are vermişti teli çok kötüydü beğenmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kumdan kale

şu maske var kaliteli markadır forumdan indirim kuponu yada hesap felan satın alıp biraz daha ucuza getirebilirsiniz başka satış platformlarında belki daha ucuz olabilir araştırın

https://www.trendyol.com/b-good/5-kutu-10-lu-paket-desenli-cocuk-maskesi-p-49265687?boutiqueId=555759&merchantId=204828

Çocuk maskelerinin çoğunda meltblown filtre yok. Paylaştığınız maskede de yok. Gerekçesi nedir bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

arenin burun teli nasıl hocam uzun mu kısa olunca tam tutmuyor

Are'nin bana göre tek sorunu burun teli. Bu başlığı geriye doğru okursanız bu yönde çok yorum göreceksiniz. Burun teli kısa değil, ama yumuşak, tam şekil almıyor. Burun kenarlarında boşluk oluşuyor. Maske aşağı yukarı kayıyor, elle düzeltme ihtiyacı duyuyorsunuz. Onun dışında bilinen testlerin hepsinde başarılı. Görüntü olarak da kaliteli görünüyor, güven veriyor. Kulakları da acıtmıyor ve dökme olmasına rağmen paketleme konusunda en başarılı firma.

• Merhaba arkadaşlar, hastane ortamında kullanmak için n95/ffp3 maske tavsiyesinde bulunur musunuz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Imsafe ffp2 tavsiye ederim, ben çok memnun kaldım.

Deneme amaçlı alvent'in n95 maskesini de aldım, kalitesinden şüphem yok ama boyutları Imsafe'e göre daha küçük çıktı. Burun telini burun kemiğinin az üstüne oturtunca alt kısmı çenenin üstünde kalıyor, kulak lastikleri ve paketlemesi de Imsafe kadar iyi değil.

@Funk Wizard Are'nin n95 maskesini ben de merak ediyorum, alıp deneyen varsa yorum yapabilirse sevinirim.

• Funk Wizard F kullanıcısına yanıt

Ffp3 olmasa da 3m 9152e ffp2 maske önerebilirim.

Filtrasyon oranı çoğu ffp3 maske kadar iyi ve fiyatı 3m maskeler içinde en makul olanı.

• Teşekkür ederim hocam tavsiye için.
  • Evony nasıl arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.