Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (643. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.522
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abrooke139

Trendyol kuponun falan varsa are ile devam et. Kumaş kalitesi aynı diyebilirim. İp olarak are daha iyi yassı ve kalın. Tel olarak bir tık saytek daha sert. Ama saytek maskede bir üretim planlama hatası var diye düşünüyorum. Tel üstünde kalan kumaş çıkıntısı saytekde çok fazla olduğundan, buruna taktığınızda o parça göze doğru bir rahatsızlık hissi veriyor. Sanki saç teliniz gözünüze doğru gelir ya onun gibi bir his. Ama bu parça arede çok çok az.En doğru kesileni sanırım. Resim olarak sonra eklerim ne demek istediğimi anlarsınız..

Alıntıları Göster

Valla kuponum yok maalesef. Çok saçma şeylere kupon gelmiş sağlık ürünlerinde hiç kupon yok ..

edt: arkadaşlar saytekmed de yassı kulak ipine geçmiş.

https://urun.n11.com/medikal-maske/saytekmed-meltblown-filtreli-beyaz-cerrahi-maske-50-adet1-kutu-P461642085

deneyen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvador.deli -- 26 Kasım 2020; 21:3:48 >

• Usta-74 kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız? Are'nin sitesinden alsak daha mı hızlı verirler kargoya acaba?
  • jedan_dva J kullanıcısına yanıt

Bu ürün yalnız koltuk vs gibi kumaş ürünlerde kullanılır yazmıyor Diğeri her yerde kullanılabilir diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

arkadaşlar bugün istanbul'da File marketlerde denk geldiğim europack premium tekli paketteki maskeyi kullandım,özellikle maske boyutu ve burun teli konusunda çok memnun kaldım, sadece kulak ipleri ece maske ve roro maskedeki gibi büyük yapılmış, düğümlenerek ya da maske aparatıyla kullanılabilir

• 10 Numara kullanıcısına yanıt

Hocam mediguard önerir misiniz alayım mı başka marka mı bakayım

• habzikabzi H kullanıcısına yanıt

Buradaki sıkıntı, homojen üretimin sağlanamaması. Pandemi döneminde yurtdışından hammadde (meltblown) tedarik edilememesi özellikle birçok firmanın başını ağrıttı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf07. -- 27 Kasım 2020; 0:20:51 >
  • kartal87 kullanıcısına yanıt

MFA hocam. İlk başta az sayıda alıp deneyin. Konforunu kendinize göre test edin derim. MFA markasının lastik ve burun teli biraz konforsuz benim için. Ama yüze çok iyi oturuyor.

• yusuf07. Y kullanıcısına yanıt
    Alabileceğim bir satın alma linki mevcut mu rica etsem sizden
  • Gratis web sitesinde Duru limon kolonyası 1 litre gratis kartla 30 tl'den 21 tl'ye düşüyor.

Selin limon kolonyası 900 ml aynı şekilde gratis kartla 30 tl'den 21 tl'ye düşüyor.

Zigavus ısolde limon kolonyası 1 litre aynı şekilde gratis kartla 30 tl'den 21 tl'ye düşüyor.

Hepsinde indirim olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tttkkk -- 26 Kasım 2020; 22:5:58 >
  • salvador.deli kullanıcısına yanıt
    Are yeni üretimlerin enli lastiklerinden zannedersem
    Maske kısmı aynı lastik kısmı enli lastik ise saytekmed zaten güzel maske idi daha güzel olmuş olabilir
  • sir.eko kullanıcısına yanıt

10'lu paketini denemek için aldım, burun telinden memnun kalmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Nerden aldınız? Are'nin sitesinden alsak daha mı hızlı verirler kargoya acaba?

Trendyol dan aldım.Satıcı firmanın kendisi.hatta mail de attım kargoya vericez dediler.

Are firması kargo yönünden sıkıntılı duruyor.

• İnsanlar maske lastiğinden şikayet ettikçe firmalar lastikleri uzattı, şimdi etrafımda bir sürü insanın konuşurken maskesi burnundan düşüyor. Bazıları sürekli elliyle düzeltiyor ama bildiğiniz gibi maskeye dokunmak doğru değil, bir kesim de zaten umursamıyor. Bir de şu siyah naylon maskeyi çıkaranı Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. Bu ara TT Medikal de maskeyle birlikte iki adet bu siyahlardan yolluyor ama üzerine kocaman yazmışlar “medikal koruyuculuğu yoktur, cerrahi maskenin üzerinden takabilirsiniz” diye.
    Acaba diyorum burun telinin iç tarafına yapışkan konulsa burna yapışsa hem burna tam oturmuş olur hem de kaymaz. Nasıl olur acaba? Bir ara flasterle yapıştırıp deneyeceğim.
    Karasız kaldım acaba kendi sitelerinden veya N11 üzerinden alsam daha mı hızlı kargoya verirler veyahut Alvent - Saytek alternatifini mi düşünsem..
  • Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    N95 üzerine cerrahi maske takın bence. Hem n95 daha iyi oturur yüzünüze, hem de dıştaki cerrahi maskeyi her ortam değişiminde değiştirerek n95’i daha uzun süre güvenli kullanırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Karasız kaldım acaba kendi sitelerinden veya N11 üzerinden alsam daha mı hızlı kargoya verirler veyahut Alvent - Saytek alternatifini mi düşünsem..

Az önce are ye mesaj attımAyın 20 sinde trendyol dan aldım.Kargoya verilmedi.Forumda kendi sitesinden alanlara 2 günde ulaştığı yazıldı.

Bence her iki markayıda kendi sitesinden al.

Bu arada alvebt kargoya aldığımın ertesi günü kargoya verdi.Satıcı başka firma idi.

Tamamdır teşekkürler
  • Are markayı beğenen ve öneren arkadaşlar, şirketin hiç geçmişine baktı mı.

Şirket 22.06.2020 de kurulmuş, şirketin ortakları Assan diye iş makinesi üreten bir firma ve gayrimenkul danışmanlığı yapan bir firma. Sektörde yeniler, deneyim vs. konusunda ne kadar ileriler. Bu konuda bilgisi olan varsa yazsın lütfen.

• Gittigidiyordan pharmacity_tr adli saticidan b-good alan var mi guvenilir mi?
    Daha onceden eczaneden aldim hep b-good maskeyi burda daha uyguna geldi ama sahte urun fln var midir hic arastirmadim.
  • Tyler Durden kullanıcısına yanıt

Europackta meltblown yok bildiğim kadarı ile birde kağıt gibi rahatsız bir maske idi iş yerinde vardı bir sefer denedim ben pek begenmedim

• 
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.