Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
14.295
Cevap
402
Favori
110.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1750
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 402
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • edgar1899 (676 mesaj) RANCH SOS (273 mesaj) kumdan kale (188 mesaj) abrooke139 (179 mesaj) cruze_can (175 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6390 mesaj) Mobil (4362 mesaj) Mini (1321 mesaj) Uygulama (2222 mesaj)
  • @
43 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    4 Mesaj

Eveshop'ta Selin marka 900 ml limon kolonyası 29.95 tl'den indirimle 22.90 tl'den satılıyor. Daha uygun fiyata ise A101, bim, şok marketlerin kolonyaları var ve 400 ml fiyatları 6.95 tl diye hatırlıyorum. Üstte paylaşılmış A101'in 1 litre kolonyası 14.95 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    vonderland kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gelenler 10'lu poşetteydi ama meltblown özelliği yoktu. Mediguard'ın piyasaya ilk çıkardığı maskelerden. Getir, bazı mağazalarındaki eski stoğu eritmeye çalışıyor.

Almayı düşünüyorsanız Hepsiburada'daki mediguard satıcısına bakabilirsiniz.

Ben kupon var diye Getir'den aldım, sonuç fiyasko oldu. Mediguard sağ olsun, Getir'in yapmadığını yapıp bana TYPE IIR maske gönderdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 24 Kasım 2020; 19:39:2 >
    |
    |
    Bella Ciao kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

5 kutu 7. Ay bgood kullanmıştım. 50 lik dökme kutulardan. Bgood baskılıydı. Lastikleri esnekdi baya. Ve 250 üründe de kopma yaşamamıştım.
    |
    |
    dede06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    128 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

a101'de kendi markası adieu 80 derece 1 lt limon kolonyası 14,95 TL (pereja üretimi) , ihtiyacı olan yakınlarındaki şubelere baksın.

Pereja ileri kimya dediği gerçek pereja mı

peraja nın sitesinde pereja mağazacılık sanayi ve ticaret aş der.

adres olarakta esenler

hangi pereja nın yaptığı önemli olan.

• Teğmen
    128 Mesaj

Aynı pereja imiş.Detaylı inceleyince

|
    |
    Usta-74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Hunharca almış vatandaşlar iki a101e baktım ikisinde de raflar boş :(
    |
    |
    newrophat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    762 Mesaj

Sizce Are mi yoksa Alvent maske mi? Hangisinden memnun kaldınız?

Are'nin telinden daha memnun kaldım.

|
    |
    efsane190789 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: newrophat

a101'de kendi markası adieu 80 derece 1 lt limon kolonyası 14,95 TL (pereja üretimi) , ihtiyacı olan yakınlarındaki şubelere baksın.

Bu 2. hatta 3. kalite kolonya. Alkolü iş görüyor ama koku olarak sert ve acı. Eğer biraz bol kullanırsanız içindeki koku bademciklerinize yapışıyor ve hem orayı sertleştiriyor hemde garip acımsı bir tat bırakıyor. 1-2 saate geçiyor ama gün içinde sürekli kullandığınız için sürekli aynı garip tat ve sertlik bağdemciklerinizde takılı kalabiliyor. Bu kolonya ilk çıktığından beri belkide 20-30 bidon bitirmişimdir. Pereja arada kafasına esince esansını değiştiriyor. Benzer esans pereja üretimi bimdeki 400ml karayeldede var. Bu arada şunuda diyeyim. Pereja bu fason üretimleri Edirnede üretiyor. Kendi adına ürettikleriniyse Esenler ve bazende Beylikdüzünde üretiyor. Alkol olarak iyi ama koronavirüs olayı olmasa kesinlikle eve kolonya diye sokulacak bir ürün değil. Tabi diğer markaların 1lt 30-40 tl çektiği yerde bunun 1lt 15 tl olması ve acil dezenfekte ürünü gerekmeside ürünü popüler yapıyor. Sonuçta 15 tlye 1lt kolonyayı başka kim veriyorki?

• Binbaşı
    1050 Mesaj

bu kolonyalar limon çiçeği olarak geçiyor eski bildiğimiz limon kolonyası gibi değiller, evet çok güzel koltukları söylenemez, yinede dezenfektan olarak görevlerini çok iyi ve çok ucuza yerine getiriyorlar, kokusunu daha iyi yapmakta sizin elinizde, evdeki diğer esanslı kolonyalardan birkaç damla koyabilirsiniz çok kötü geliyorsa, mesela ben safran kolonyası veya rebulun kolonyalarından 8-10 damla atıyorum mis gibi oluyorlar. eğer kolonya için 2. 3. kalite diye bir şey söz konusu ise zincir marketlerin büyük firmalara yaptırdıkları spot ürünler için değil, yerel marketlerde satılan ottan çöpten kolonyalar için geçerlidir bu, sadece esansı yüzünden senelerin kıytırık kolonyasının litresine 30-40 lira verilmez, eskiden kolonya bayramdan bayrama kullanılırdı yada bir misafir gelecekte vs... o zamanlarda iyi kolonya alırdık mis gibi kokardı, şimdi amaç sağlık öncelik dezenfektan olması ise kokuya pek itibar etmemek lazım, hele hele piyasada içeriği alkol oranı bilinmeyen yüzlerce kolonya dezenfektan varken yüzde 80 alkol oranlı litresi 15 lira olan kolonyayı tartışmak epey abes bana göre.

pandemi başında hepsini tek tek inceledim ve foruma yazdım bu zincir market kolonyalarını, merak eden okumak isteyen bakabilir hangisi kimin üretimi diye ;

https://mobile.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/142798953

|
    |
    gokhans19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    30 Mesaj

Benim kullandıklarımda marka baskısı yok. Satıcı güvenilirdi ama üretim farklı parti belli ki...
    |
    |
    RANCH SOS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    434 Mesaj

Are'yi denemedim ama alvent aldım memnun kaldım. Evony ve happy maske denemiştim ikisinin de lastikleri çok gevşekti. alvent tam yüze oturuyor

|
    |

"İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik geçici Mustafa Kemal… İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni yaşam ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim girişimlerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur."
  • Yüzbaşı
    762 Mesaj

İki çeşit lastikli olan var, hangisini denediniz acaba? Kendi sitesinden mi sipariş verdiniz?
    |
    |
    tolgakutukcu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    49 Mesaj

Ben MA-356 yı kullandım(Kulak bölümü bantlı), ters takarsanız yüze tamamen oturuyor.Teli de fena değil.F/p olarak gayet güzel maske.

|
    |

Orijinalden alıntı: zcanmor

Hunharca almış vatandaşlar iki a101e baktım ikisinde de raflar boş :(

Her ay bir defa mutlaka A101'e litrelik olarak geliyor. Panik yapmayın. Her hafta muhitinizdeki A101'leri kolaçan edin yeter. Aynı şekilde Bim'in Karayel ve Şok'un da Ebru adında kendi ekonomik kolonya markaları var ama içlerinden en çok Adieu'nun gideri var. Ayrıca litrelik almak zorunda değilsiniz. 400 ml alsanız dahi litresi 15,63 TL'ye geliyor ki bu fiyat da gayet makul. Yine de ben genelde yüzey dezenfektanı gibi kullanıyorum. Dışardan gelen ve yıkayamayacağım ürünleri ya da telefonumu ve evde sık temas edilen kumanda, kapı kolu vs. siliyorum. Elinize temas ettirecekseniz Tariş, Eyüp Sabri Tuncer, Duru, Selin, Rebul gibi markaları tercih edin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habzikabzi -- 25 Kasım 2020; 9:51:13 >

5. aydan beri Ak-Yel marka maske kullanmaktayım. Memnun da kaldım, bir olumsuzluğunu görmedim.

Son sayfaları kolaçan ettiğim de farklı maske önerileri sunulmuş, söylenmiş.

Bende Ak-Yel marka maskeyi tavsiye ediyorum. İlk sayfalarda tartışmalarını yapmıştık, üretici ve satıcı firmada soruları yanıtlamıştı hatta.

Şu an N11'de 200 adeti 100 TL ye satılmakta. Bilginize.

Ben sandım ki haftalık indirimli ürünlerden biri olarak geldi ve bitti. Dediğiniz gibi ben de temizlik için istiyorum. Normalde elime dezenfektan kullanıyorum. Bilgi için teşekkürler :)
    |
    |
    habzikabzi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    4 Mesaj

Bende ufak bir bilgi vereyim. Kolonyanın 400 ml olanı rafta, 1 litre olanı kasanın önünde indirimli olarak satılan ürünlerin orada gördüm. Bu heryerde böyle olmayabilir ama en azından rafta yoksa kasanın oraya bakarsınız.

Evet burada da öyle ama bitmiş,sordum.
    |
    |
    tttkkk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,031
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.