Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (629. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.483
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

10 Kasım üretimli Evony var bende. Yazısız.

• Evimde kalburüstü, ismi olan her markadan var. Evony ve goodcare kalitesini düşürmüş. Hatta goodcare’in eni küçülmüş yeni maskelerde. B-good zaten bir ayı bir ayını tutmuyor herkes belirli bir ay peşinde. Saytekmed ve Are bence en kullanılabilir maskeler şuan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün evony aldığım eczaneye tekrar gittim, evony kalmadı dedi. Hiç inandırıcı gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce trendyol dan 25 tl lik indirim kodu gelince bende are marka olanı tercih ettimSiyah renl olan.92 tl ye gelmiş oldu.

Gerçi saytek de aklımda idi hemde 65 tl ye gelecekti.

Burdaki yorumlar are yönünde olunca tercih ettim.Umarım iyi çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ANDUIN1

10 Kasım üretimli Evony var bende. Yazısız.

Evony mentollu denedim cok iyi tavsiye ederim.. yazili yazisiz farkini biliyormusunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt

Maalesef arasında ki farkı bilmiyorum.

Stok bitsin elimde ki bende Are ve Alvent'e döneceğim zaten.

• -OFLU- kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş olsun.

edit; devamını konu dışına çıkmamak adına sildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akalay -- 20 Kasım 2020; 14:12:54 >
  • akalay kullanıcısına yanıt

zaten virüsün aerosol yoluyla havada kalarak bulaşıcı olduğu bildirilmişti bilimsel otoritelerce. o yüzden kalabalık ortamlara girecekseniz normal maske üstüne ya da altına bez maskelerden takabilirsiniz,imkanınız varsa çift kat maske ikisinin de meltblownlu olmasına dikkat ederek ya da normal maske üstüne n95 takarak korumayı artırabilirsiniz ben şahsen böyle yapıyorum kalabalık yerlerde.

• Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    Nefes alma problemi olmuyor mu peki? N95 ve meltblown beraber takılırsa.

• Geçen şirkette iki tane Meltblown filtreli maskeyi üst üste taktım. On dakika sonra başım dönmeye başladı.

• ElectroTech E kullanıcısına yanıt
    İğne deliğinden üflüyormuşçasına nefes almaya çalışmak kadar da kötü olamaz iki kat belki üç kat maske ile nefes almak... Burada kesinlikle amacım bir tartışma açmak değil. Mesela hayatımız boyunca hiç sevmediğimiz halde sırf zorunda olduğumuz için pek çok zahmete, şahsa, duruma göz yumuyor veya katlanıyoruz. Ki bu durumların pek çoğu ekseriyetle hayati bir mesele dahi değilken... Burada hayatımız, sevdiklerimizin hayatı söz konusuyken de biraz daha gayret ederek içinde bulunduğumuz sıradışı durumun gerektirdiği şekilde davranmaya çalışmamız gerektiğini, kendimizi, zihnimizi, duygu ve algılarımızı bu şekilde yönlendirmemiz ve sınırlandırmamızın yine bizlerin faydasına olacağını düşünüyorum.

Not: Evvelinde bir sağlık durumu nedeniyle maske arkasında nefes almakta zorlanan veya istisnai sağlık problemleri olanları tenzih ederim. Amacım asla kırmak değildir.

• N95 9152 ve altinsu gümüş iyonlu yıkanabilir maskeyi 2 saatten daha uzun bir süre üst üste takıp işlerimi hallettiğim zamanlar oldu ve olmaya devam ediyor zaman zaman da.

• Bende geçen ay işe başladım kapalı ofis ortamı mecburen çift kat takıyorum belli bir süre sonra alışıyor insan ama tabi zor oluyor nefes alıp vermek. Bgood takıyordum bu hafta bazen bgood bazen are takıyorum are bi tık daha zor nefes aldırıyor diyebilirim ikilide.

• 11.11 de 400 tane n11 den bgood aldim. uretim 10. ay ve lastik boyu kisaltilmis acitiyor..

en son hangi tarihli olanlarin boyu uzun ?

birde bana kaliteli bir dezenfektan lazim nereden / hangi markayi alayim sizce ?

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Derhand Plus ya da Detrox Dermaderm. Bgood hakkında hiç bir bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

11.11 de 400 tane n11 den bgood aldim. uretim 10. ay ve lastik boyu kisaltilmis acitiyor..

en son hangi tarihli olanlarin boyu uzun ?

birde bana kaliteli bir dezenfektan lazim nereden / hangi markayi alayim sizce ?

Burun teliyle ilgili gelişmeler neler ? düzelmiş mi ?

• akalay kullanıcısına yanıt

hocam şöyle ki ben n11 den MUSK marka n95 olduğu söylenen maskelerden almıştım 5x2=10'lu paket 50 lira civarıydı, öğretmen olduğum için derslerde alt kısma ece marka meltblown normal maske üstüne de bu n95 maskeyi takıp derse öyle giriyordum. ders anlatırken konuştuğumuzda ter ve nem oluştuğu için 4-5.dersten sonra alttaki maskeyi atıp yenisini takıyordum böylece n95 maske terlemeden kalıyordu, eve geldiğimde de havalandırıp 75 derece fırında 30 dakika bekleterek dezenfekte edip yine bir kaç gün bekletiyordum. şuanda da aynı yönteme devam ediyorum, tabi o maskeler beklerken diğer sıradaki n95 i kullanıyorum.

nefes alma konusuna gelince evet nefes almak zorlaşıyor tabi dışarıda açık havada böyle gezmiyorum bunu sınıfta markette vb. kapalı ve riskli alanlarda bu şekilde uyguladım. istanbul'da yaşıyorum

• Alvent hangi kargo ile gönderiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hbasdereli70 kullanıcısına yanıt

Ben trendyol üzerinden "harika şeyler" dükkanından aldım ptt kargoyla göndermiş. 5 gün önce dağıtım merkezine geldi hala dağıtıma çıkmadı.

• 
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.