Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (585. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.525
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben siparişi verdim, ilk defa bu markayı kullanacağım. Ama fiyatı 39,50 değil 49,99 TL şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cambaz_4387 -- 8 Kasım 2020; 0:55:36 >
  • ARE maskenin Eczanelerde satışa çıkma işi ne oldu acaba gelişme varmı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brak13 kullanıcısına yanıt

Ankara'da birkaç eczanede camlara ARE afişleri asılmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: brak13

ARE maskenin Eczanelerde satışa çıkma işi ne oldu acaba gelişme varmı ?

Bizim burada mavi olanından var eczanede.

• edgar1899 kullanıcısına yanıt

şöyle bir durumda var elimde 6. ay b-good var arkasına önüne su koyup denediğimde hiç bir şekilde su geçirmiyor fakat elimde 10. ay b-good da var ve arkasına önüne so koyup beklediğimde şıpır şıpır damlıyor yani su geçiriyor ve ikisinin kutusundada tip II R yazıyor ayriyetten ikiside çakmak testini geçiyor

• kumdan kale kullanıcısına yanıt

Ve maalesef o maske %99 aynı test sonuçlarına istinaden, aynı CE ve test raporları üzerinden satılıyor. Defalarca yazmıştım maalesef Türkiye'de yurt içine satılan ürünler için bunun bir denetimi yok, ancak şikayet üzerine piyasa gözetimi ve denetimi yapılabilir belki oysa ki bu maskeler piyasadan random olarak toplanıp sertifikasına uygunluğu test edilmeli.

Tüketicide bilinç ve talep oluşunca önüne gelen tip II, tip IIR, meltblown maske satmaya başladı, nasıl olsa parayı verince bu belgeleri maskeyi görmeden bile veren çantacı belgelendirme firması dolu bu ülke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 8 Kasım 2020; 1:22:36 >
  • Ne zaman ya da ne zamana kadar bilmiyorum devami gelir mi onu da bilmiyorum ben dun gordum aldim bir paket.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FastMember F kullanıcısına yanıt
  • 2Berk kullanıcısına yanıt

O maske talep eden kurumlara da hatalı üretim maske gönderiyorlar mı acaba?

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toran_aga -- 8 Kasım 2020; 1:26:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurcansiz

Hayat kimyadan hepsiburada üzerinden aldım evony ama rezalet daha önce 240 lı aldığımda burun teli tutuyordu kalındı. Şimdi tutmuyor. Bana öyle gelmiş olabilir sandım evdeki herkes sırayla bu aynısı değil diyince emin oldum birde evony yazısı da kalkmış maskelerden hızlı ucuz üreteceğiz diye kalite yerlere düşmüş sanırım are deneyeceğim

Hayatkimya nın kendi satıcısı olduğu 10x24 lü şekilde 240 adet evony marka maske alacağım. Hepsiburada satışı kapanmış şuan trendyolda var, normalde altında baskı ile evony yazıyordu onlar kalkıp kalitesi mi düşmüş? 10x24 mü yoksa 50 li kutu mu aldınız yardımcı olur musunuz yüklü alacağım yanlış almak istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://urun.n11.com/medikal-maske/zigavus-easy-mask-3-katli-meltblown-yumusak-kulaklikli-100lu-set-P456475838

zigavus , saçı dökülenler bilir :) bende şampuanlarını kullanmıştım.

bu maskeyi deneyen oldu mu? 3m n95 maskeyle ilgili soruma da lütfen cevap verin :)

• OrQuN kullanıcısına yanıt

hayat kimyada ticaret sitelerindeki mesaj dönüşlerine kim bakıyorsa gerçekten işten anlamayan sürekli aynı mesajlarını yollayan bir kişi.

diyorum ki üretim tarihi nedir ? diyor ki paketin üstünde yazmaktadır. ya ben salak mıyım bilmiyor muyum? diyorum ki almadım. eğer alcağım ürün 11.ay üretimi ise alacağım. cevap yine aynı.

evony baskılı olanların ipleri daha bol. ben de hem baskılı hem baskısız evony vardı. baskısız evonylerin ipleri daha sıkı ve yüzü bir nebze daha iyi kapatıyor.

kulak ipleriyle ilgili goodcare ve evony için cevap atıyorum. ürünler standarttır deniyor. ya değil kardeşim gör var izam var.

sosyal medya kısmına kim bakıyorsa orada o maaşı hak etmeden çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: toran_aga

O maske talep eden kurumlara da hatalı üretim maske gönderiyorlar mı acaba?

Di mi ama..

Ondan sonra murat kurumr bile bizim maskemizi takıyor demek kolay tabi

Bu arada firmaya bu konu ile ilgili geri dönüş yaptınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maligezgin -- 8 Kasım 2020; 12:41:43 >

• maligezgin kullanıcısına yanıt

Bu maskeler hatalı mı şimdi?

• cambaz_4387 C kullanıcısına yanıt

Ürün elinize ulaşınca doğru maske gelip gelmediğini bildirir misiniz?

• maligezgin kullanıcısına yanıt

Başka bir arkadaşa dönüş yapmışlar, olur öyle arada bi sıkıntı yok anlamında cevap vermişler. Bende bi daha aramadım, aynı cevabı alacağım için.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146320678

• 
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.