Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.522
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konu hakkında şüphelerin varsa girmezsin kafana uygun maskeyi alır geçersin nedir bu tatava
    Bugün göklere çıkan maske üretimi değiştirip berbat olunca ne yazacak kullananlar hata olmuş bi daha olmaz mı diyecekler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: o-raiser

Konunun şimdiki gözdesi ARE olmuş anlaşılan. Bu konudakilere güvenip stok falan yapmamak lazım. Bugün göklere çıkarılan maskeler yarın yerin dibine sokulabilir. Geçenlerde Evony almayanı dövüyorlardı, şimdi hatalı falan diyorlar. Maske ilk günden beri aynıydı, şimdi mi hatalı oldu? Bazen maskecilerin parmağı olduğunu düşünüyorum bu işte.

Bence de maskecilerin parmağı var. TYPE IIR standartı yerine TYPE II üretiyorsa o parmak kendi parmaklarıdır.

Evony TYPE II maske satıyor şu an, ister alırsınız ister almazsınız. Para sizin tercih sizin.

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Bayadır var bunlar

• oozgurel kullanıcısına yanıt
    Ben sizi de düşünüyorum hocam. Arka arkaya x firmadan birkaç kişi gelip ürünü över, siz de kendinizi sipariş verirken bulursunuz. Bu forumda sıkça yapılan bir şey. Ben Evony için bu maskenin neyini övüyorlar mb filtre bile yok diyordum, şu an evde 100 tane Evony var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpceren A kullanıcısına yanıt
    Roll maskedede tip 2 ibaresi bazılarında var bazılarında yok farkı nedir

• bungee20 B kullanıcısına yanıt
    Aynen 17 Eylül üretiminde var bende ama 22 Eylül üretiminde yok farkı nedir

• o-raiser kullanıcısına yanıt
    Zaten 300-500 maske almıyoruz 10 yada 50 ilk alıp deneyip öyle gerisini alıyoruz
    Bizi de düşündüğün için ayrıca teşekkür ederim

• Dewil96 D kullanıcısına yanıt
    En iyisi type 2 r, type 2 de yani alınabilir ama onlar dışında bence alınmamalı.

• Ekimin sonunda kuponla trendyoldan tanesi 50 kuruşa gelicek şekilde 3 kutu aldım, memnunum. 11.11de belki kuponla alırım n11den veya trendyolda daha ucuza gelirse, bakalım bakalım.

• https://www.bizimtoptan.com.tr/goodcare-lastikli-cerrahi-maske-50li-p-46470
    19,90 TL

• Healty Life marka maske kullanan var mı? 3 katlı 1. Sınıf meltblown’lu cerrahi maske diyor. 20 kutusunu (kutuda 50 adet maske varmış) 370₺ gibi bir fiyattan sağlık çalışanlarına verecekler ama maske ile ilgili hiç bir bilgi bulamadım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maligezgin

Neden evony almak istiyorsunuz?

Kaliteli koruyuculuğu evonyde cokdaha iyi maskeler var

Tek artısı kulaklarda

Ama o da üretim hatası

Açık kaliyo yanlar tam kapanmıyor

Alıntıları Göster

Bugüne dek kullandığım maskeler arasında kulak ipleri olsun kalınlığı olsun en hoşuma giden maske o oldu. Yüzüm büyük, küçük ipli maskeler aşırı rahatsız ediyor işyerinin temin ettiği maskeler mesela üfleyip çakmak söndürürken evony söndüremedi. Aynı kalitede önereceğiniz heleki type ıı2 olarak yani daha koruyucu olarak kanıtlanmış markalar varsa tüm önerilerinize açığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

https://www.bizimtoptan.com.tr/goodcare-lastikli-cerrahi-maske-50li-p-46470
    19,90 TL

Haber verdiğiniz için teşekkürler fiyatı çok uygun hemen 2 paket sipariş ettim.

• OrQuN kullanıcısına yanıt

Hocam zaten are çok öneriliyor,ben de öneririm şahsen.Çakmak testini ve su testini geçiyor ve type 2 r

• quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

https://www.bizimtoptan.com.tr/goodcare-lastikli-cerrahi-maske-50li-p-46470
    19,90 TL

Kargo ücreti var. Beklemek istemeyenler için bimde 10lusu 5tl. 50 tanesi 25e geliyor.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt

GETİRDE SATILAN MEDİGUARD MASKELER HK.

Hocam attığım maile şimdi dönüş yaptılar 1 gün sonra(firma ile mailleşmişler ve ona göre bana dönmüşler o yüzden normal) ancak ben tatmin olmadım tekrar sordum.Elimdeki mediguard maske çakmak testini geçemiyor.Bu çakmak testini geçememenin tam anlamını verebilicek var mıdır?Mail cevabı şu şekilde;

Merhaba,

Talebiniz üzerine ilgili ürünün ve firmanın sertifikasyon ve CE belgesini sizinle paylaşıyoruz. Firmayla da konuyla ilgili görüşme sağladık ve kullanılan tüm barkodları şu an ÜTS sistemine işlemekte olduklarını ancak bunun biraz zaman aldığını ve kısa bir süre içerisinde de ürünlerin tamamının kaydedileceğini bildirdiler. Bize iletilen yanıtı sizinle paylaşıyorum.

Atılan belgeler istenirse atabilirim ancak atılan belgelere göre type2r olması gereken maske(yeni ambalajında type2r yazıyor 07.20 üretiminde type2 bile yazmıyor ibare yok melt blown veya type'lı bir ibare) çakmak testini geçememesi normal midir?Merak ediyorum çünkü getire güvenerek aldık,şansımıza mı hayatta kaldık şu ana kadar.Kendilerine de aynı soruları yönelttim.Bilen var mıdır aşağıda yazdığım soruları.

1-Type2r denilen bir maskenin çakmak testini geçememesi normal midir?

2-Type 2r denilen bir maskenin ambalajında type 1/2/2r veya melt blown ibaresinin hiç yazmaması normal midir?

3-Üts kayıtlarında 50'li maske dışında kaydı olmayan bu maskenin 10'lu maskesinin satışta olması normal midir?Üts kayıt tarihi Eylül ayı,getirde satılan maskelerin üretimi ise 07.20 yani 2 ay öncesinin maskesi.

Çok şüphelendim bu durumdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 6 Kasım 2020; 12:16:32 >

• gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Bir kaç Bim'e baktım bulamadım ama ülke genelinde var gözüküyor.

• Megadeth86 M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, sağlıklı günler dilerim.

• 
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.